wyszukiwanie zaawansowane
26 wyników w czasie 487 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Jak zwykle my polacy

jest prawdziwa kobieta. Ile wy macie dzieci? > Ja mam dwójkę dzieci i planuję mieć trzecie, czyli standard w europejskich > (Szwecja, Francja, Irlandia) domach klasy średniej. -- Ucz się Jasiu życia ucz, wiedza to potęgi klucz Jak juz wiele kluczy będziesz miał to zostaniesz

Re: Polki znowu 20 lat za Europejkami

, nie tylko w Europie , że > kobieta bez dziecka to nie jest prawdziwa kobieta. Ile wy macie dzieci? co to znaczy "kazdy wie?" w Pytie sie bawisz? kobieta bez dziecka to jest: a) pies b) kot c) mezczyzna poza tym ludzi na Ziemi juz jest za duzo, by srodowisko naturalne to znioslo

Re: Praca u podstaw

razy mój mąż jest czynnym pedagogiem i stara się, na ile to jest możliwe, zaspokoić tę potrzebę. Stan na dziś, > przynajmniej w mojej pipidówce jest taki, że nie mają nawet prostej orientacji w możliwych światopoglądach. Chętnie by się zbuntowali, > ale nie posiadają peryspektyw, prócz

Re: Praca u podstaw

imo 1 gimnazjum, tacy pomiędzy;) Moja koleżanka uczy i co roku pytam ją ilu ma fajnych ludzi w klasie, ilu chce czegoś więcej, ponad przeciętną, zaangażować się, coś robić poza obowiązkami. To jest taka sobie szkoła. Zwykle ktoś jest, ale góra do 20% roku, raczej mniej i w różnym natężeniu

Re: Krotki przeglad swiatecznych kazan biskupow

wspolczuciem, o ile nie politowaniem. Szkoda. -- a moja mama zawsze mi powtarzala: 'maksiu, badz grzecznym kotkiem, bo odrodzisz sie czlowiekiem'

Zdjęcia:

Re: Końskie zaloty i ofiary "różnic kulturowych"

six_a bez urazy, ale czasem mam wrażenie, że Twój nick to klasa, do której chodzisz. Kobieta w spodniach nie zaskarży nikogo, że jej pod spódnicę zagląda. Trudno na to wpaść? Lekarz się ruszy, na pewno. O ile będzie w pobliżu, a nie w robocie. "Każą czekać"- nie każą, wręcz narzekają na zanik

Nie bardzo rozumiem...

odrobieniu lekcji - 5 od zadania; wspólny wieczór przy telewizorze - 7 za godzinę plus odszkodowanie za obejrzenie programu, którego się nie lubi??? Dajcie spokój... Tym, co w życiu najważniejsze kupczyć się nie godzi. Chcecie wspomóc finansowo niepracujące kobiety - proszę bardzo, o ile kieszeń

Re: Nie bardzo rozumiem...

??? Dajcie spokój... Tym, co w życiu najważniejsze kupczyć > się nie godzi. > > Chcecie wspomóc finansowo niepracujące kobiety - proszę bardzo, o > ile kieszeń podatnika jest cierpliwa. Tylko na Boga, nie nazywajcie > tego pracą! > Najłatwiej nazwać coś "bezcennym" i

Re: Polska krajem przedfreudowskim

pospolita, seksualności o ile pamiętam nie dotyczyło ani jedno. Ale było też takie - dlaczego tak trudno jest żyć? - i było jedynym, na które ksiądz nie odpowiedział, wykręcił się, czy odłożył to na później, dokładnie nie pamiętam. Zarobił tym u nas grubą krechę i ignora. Ale również to, jak się

Re: Cukier-puder, lukier i kolorowe groszki

romantyczna ( "ile masz > lat? - pięćdziesiąt dwa" - wyobrażasz sobie taki dialog?), docenia > ciężąr garbu jaki nosiła i świeżo nabytą wolność. > Nic nie pisałam, że nie można być szczęśliwą bez tego. Jeśli się wypchnięta odnajdzie, a to nie takie proste dla kogoś, kto był aktorką

Re: O prawie do ciała - urocze historyjki .

Komunizm na papierze, zgodnie ze wszelkimi jego zalozeniami probowal wprowadzic Lenin.... bardzo krotko probowal - szybko zwatpil i wszedl w tryb "normalny" (o ile to cos z normalnoscia mialo wspolnego). 1) Oczywiscie, ze panstwo policyjne, bo zawsze bylo dosyc tzw. "wrogow ludu

Re: Edukacja? Wszyscy za! A co wtedy gdy zawiedzi

halohela napisała: > > O widzisz, Ty proponujesz dostosowywanie się do zmian, a ja proponuje > > oddziaływanie na te które są złe. > Wiesz, zawsze można zgłosić się do zawodów polegających na kopaniu się z koniem > ale ja nie startuję w tej konkurencji. Staram się

Re: Edukacja? Wszyscy za! A co wtedy gdy zawiedzi

społeczne ale nadal nie tyczy ty wszystkich. Mandat też jest tłumaczeniem, kampanie społeczne omijają pomijalnie małą część społeczeństwa. > Bo wielu poddaje się. No i tak jest. > I ile nastolatek przechodziło aborcję? A poszukaj sobie skoro Cię to interesuje. > :) czyli tak sobie

Re: no to teraz już wszytko jasne :)

. > > A dlaczego? Odpowiedziała rekreativa. Mam wrażenie, że oboje widzimy problem, ale Pani stawia złą diagnozę przyczyn. A zła diagnoza przyczyn będzie prowadzić do złego leczenia. > Za twoich czasów moje dzieci były już dorosłe. Serio? To ile ma Pani lat, sześćdziesiąt? >Za czasów

1 2 3