wyszukiwanie zaawansowane
54 wyników w czasie 437 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: 0! nt

A ile wtedy miał Twój ukochany? Bo mój... 20.. Teraz różnicy nie widać za bardzo, ale wtedy to ja byłam dziecko w 1 klasie liceum a on już pracował... hehe

Re: "4o letnia kobieta

O tu sie grubo mylisz bo o ile roznica miedzy 40-stka a 20-stka jest widoczna to juz bardziej zaawansowany wiek bardzo trudny do odgadniecia jest. Im kobieta starsza, tym wiecej czasu i pieniedzy na podtrzymywanie mlodosci. Niektore 60-siatki wygldaja jak moje 40- letnie kolezanki z klasy.

Re: "Wampirkom energetycznym" mowimy - NIE :)

piszesz o skrajnych sytuacjach. dojrzaly mezczyzna z KLASA na ulicy nie podrywa. chyba , ze jest to nadzwyczajna sytuacja typu: wypadek drogowy, stluczka etc... a oczywiscie masz racje, ze o ile zachowywac sie durnie - przystoi 20-to latkowi o tyle dzialania 40-to latka, gdy chce zainteresowac

Zdjęcia:

?????????

casami szesnastolatka jest bardziej dojrzala od 20 latki! 16 lat o ile kojarze to 2-3 klasa liceum, a nie podstawowki, wiec to juz dziewczyna- mloda kobieta a nie dziecko.. tyle ze w tym wieku trzeb sie madrzej zabezpieczac a nie tylko gumka bo gumki rzadko ale pekaja, sczegolnie te nie

Re: Jak radzic sobie z facetem "jestem najmadrzej

Ale ile jeszcze lat tak wytrzymasz? Myslisz ze przez nastepne 10, 20 30 lat on cie nie zmieni? Zmienisz sie. Bedzisz niepewna swoich decyzji, staniesz sie inna osoba. Jestes teraz wolnym dzikim koniem, a on ciebie zlapal i probuje zrobic z ciebie konia roboczego. myslisz ze po czasie

Re: różnica wieku

. Powiedziala, ze pocigalo ja jego bagoctwo (gosc to typowy przyklad lewicowej nomeklatury, ktory za psie pieniadze kupil panstwowa stadnine koni), i wladza (o ile takowa moze miec prezes stadniny w malej pipidowie). Kobiety zastanowcie sie. Sublimo, nie wiem ile masz lat, ale wybiegnij troche w

Re: Wynajem czy kupno na kredyt

ile bedzie warta w 2037. Kupowalas mieszkanie w Japonii 20 lat temu ? To bys zobaczyla ze teraz sa tansze o 30-40% nawet po INFLACJI. Jak do tej pory w Polsce ludzi przybywalo - od 20 lat mocno UBYWA. Chcesz dawac przyklady z przeszlosci - sprawdz ich podstawy zamiast szukac nie

Re: Piosenki do jazdy samochodem

rok, potem sprzedałem bo rodzice kupowali sobie nowe auto i odsprzedali mi swoje stare (i tak lepsze od tego forda) po okazyjnej cenie :) A używanego Forda Ka w przyzwoitym stanie można już kupić za 3000-4000 zł o ile się dobrze rozejrzeć, czyli cena średniej klasy laptopa

do d... z nimi wszyskimi (początek wątku)

obligacje przy 30 latach oszczedzania zyski byłyby ok 20-50 % większe - rocznie!!!!. Nawet komercyjne fundusze powiernicze mają mniejsze koszta. Ale trudno sie dziwić, obok nas siedzi jeden z tych funduszy, zajmuja trzy pietra biurowieca klasy a, na parkingu cisną sie słuzbowe toyoty, menadżery

do d... z nimi wszyskimi (początek wątku)

obligacje przy 30 latach oszczedzania zyski byłyby ok 20-50 % większe - rocznie!!!!. Nawet komercyjne fundusze powiernicze mają mniejsze koszta. Ale trudno sie dziwić, obok nas siedzi jeden z tych funduszy, zajmuja trzy pietra biurowieca klasy a, na parkingu cisną sie słuzbowe toyoty, menadżery

1 2 3 4 5 6