wyszukiwanie zaawansowane
7 wyników w czasie 409 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

zamieszkuje z pracownikami uczelni w budynkach

ile razy juz ktos ich przewalil na czyms, ci,z uczelni oddadza kazdemu z ulicy wszystko w dobrej wierze i daja sie zrobic w prosty sposob.Mieszkajac z nimi i probujac cos zrobic w roznych sprawach bloku,osiedla,oplat, rece mi opadaja,ludzie ci potrafia placic za usluge warta 500 zl az 3200 zl, a gdy

Walczą o obwodnicę, jadą z petycją do Warszawy

i jak wiele nam sie nalezy od swiata to poprostu zygac mi sie chce. Nalezy nam sie tyle na ile zapracowalismy - a nie pozniej wielkie rozczarowania i zale bo amerykanscy przyjaciele maja nas gdzies. Z takimi politykami i taka polityka daleko nie zajdziemy. Nie wiem ale przeraza nie ostatni sadaz

$anto dziwisz lize zadek politykom i vice versa!!

". www.wprost.pl/ar/172877/Ile-sa-warte-studia-w-Polsce/?I=1393 www.antyklerykalni.cba.pl/html/loza.htm TzW agenci w $ukienkach: www.bibula.com/?p=6059 Szedl chlop kolo woza, zrobili go

Re: kur.a ale sredniowiecze

". www.wprost.pl/ar/172877/Ile-sa-warte-studia-w-Polsce/?I=1393 www.antyklerykalni.cba.pl/html/loza.htm TzW agenci w $ukienkach: www.bibula.com/?p=6059 Szedl chlop kolo woza, zrobili go

Zdjęcia:

To ja byłem autorem tego listu

. Tam nie wkracza radośnie właściciel owczarka, "wysrywa" ulubieńca w parku i nie wraca na swoją ulubioną kanapę. Tam się szanuje wolność innego człowieka. U nas "wysrywasz" psa. „Panie to to takie małe ile on tej kupki zrobi- to tekst babć z okolic Plant/ Błoń. Jeszcze raz - to był pas

Re: Welcome TO Cracow, jesli juz chcesz

. Tam nie wkracza radośnie właściciel owczarka, "wysrywa" ulubieńca w parku i nie wraca na swoją ulubioną kanapę. Tam się szanuje wolność innego człowieka. U nas "wysrywasz" psa. „Panie to to takie małe ile on tej kupki zrobi- to tekst babć z okolic Plant/ Błoń. Jeszcze raz - to był pas