wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 313 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

tak! i nie!

niż 20 , kazdy jezdzi własnym bądz rowerem ,metrem.U nas utrzymanie jednego auta służbowego to ponad 20 tysiecy miesiecznie ( tak gdzieś wyczytałam), a ile ich jest???

Re: załamka:(

zapisanych dzieci i wielkości klas na jakie zgodzi się kuratorium (nie wiem kto dokładnie o tym decyduje). Tak więc, podsumowując, dyrektor nie wiedząc, ile będzie mógł zatrudnić nauczycieli, stworzył mętną atmosferę, aby niektórzy sami odeszli (nikt nie lubi zwalniać, a przyjąć zawsze kogoś można). Mógł to

Re: Zasiłek dla bezrobotny ch

." praca.gazetaprawna.pl/porady/330934,jak_otrzymac_i_ile_wynosi_zasilek_dla_bezrobotnych.html S. -- Forum Aquanet, tygrys6789: "Nikt w Polsce dna nie osiągnął ponieważ w Polsce dno nie istnieje. Są tylko różne poziomy nieba." Forum o Nasza-klasa.pl

Zdjęcia:

Re: Zwolnić złego nauczyciela

max 15), że wśród tych osób ma dzieci zarówno zdolne jak i z orzeczeniami o DYSLEKCJACH i NIEDOROZWOJACH a także O ZGROZO z KURATORAMI i czekających na OŚRODEK WYCHOWAWCZY. Wszyscy w jednej klasie, bo równouprawnienie? W ten sposób lekcja zamienia się w 45 minut resocjalizacji i nic nie ma

menel możesz się nie zgadzac mało wiesz o ludziach

krajową, ale dzięki niej zarabiasz tyl > e ile zarabiasz. tak? a jest jakis przepis ze skoro minimalna jest 1000 to ja powinienem zarabiac 1500 ? bo nie rozumiem DLACZEGO dzieki minimalnej zarabiam wiecej bo Jasio Menell ktory nie rozumie praw popytu i podazy tak napisał

jezdze do Niemiec i pracuje tu co rok od 1981 roku

, do 3 tys euro, a to chodzi, czasem trzeba cos naprawic ale ogolnie chodzi. Gdzie w Polsce kupie pewne, dobre auto w Dieslu tej klasy za moje 2 pensje z RFN? Polacy biora kredyty na wszystko i przeplacaja na kazdym kroku, za wszystko. Co sie da kupuje w RFN, auta,ubrania,buty,chemie domowa