wyszukiwanie zaawansowane
15 wyników w czasie 199 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Horror zafunduje pani minister wrrrrrrrrrrr

Nie chodzi tylko o jedną klasę ale o fakt, iż w niektórych szkołach w tym i przyszłym roku zrobi się tłok. Ty piszesz o jednej klasie, a inne osoby mają np. przed oczami wizję 15 klas pierwszych w jednej szkole w tym roku (Bemowo) oraz nie wiadomo ile w przyszłym. -- Jasiek urodził się 23

Re: 5 i 6-latki w nowych grupach w przedszkolu

To wszystko przypomina mi jakieś stare opowieści o szkole, w której w 1-ej klasie uczono np. matematyki klasę 4 i 5 itp. Ale wtedy robiono to o ile wiem w małych wiejskich szkółkach a w naszym przypadku chodzi o zajęcia dla 20/30 osób i to przedszkolaków, którzy nie mogą się skupić dłużej niż 10

Re: nena

Polsce. I przukre, że to standard. A szkół dobrze przygotowanych jest tak mało, że nie ma z czego wybierać. O ile w ogóle jakieś są... -- A to moje dzieci Ania Magdalenka

Zdjęcia:

Re: Do afrikana

, tylko rozszerzać" Materiał od 20 lat jest systematyczny okrajany, dochodzi więc do sytuacji szkoła zamiast uczyć, skupia się na powtarzaniu. Powiedz mi ile lat można liczyć ilość krówek na obrazku, bo tego typu zadania rozwiązują uczniowie klas drugich. "> Nie interesuje mnie szybiej, mniej i

Re: Do afrikana

roku ze ścieżki edukacyjnej. To jest kwestia odpowiedniego dopasowania i rozłożenia materiału:) Materiał od 20 lat jest systematyczny okrajany, dochodzi więc do sytuacji szkoł > a zamiast uczyć, skupia się na powtarzaniu. Powiedz mi ile lat można liczyć ilo > ść krówek na obrazku, bo tego

Re: Ograniczenia w korzystaniu z WC dla dzieci

, żeby napełnił się w ciągu 20 minut. Powtarzam: nie maluszki, ale starsze dzi > eci. Świat funduje mnóstwo ograniczeń i im szybciej dziecko to zrozumie tym lep > iej dla niego. I znów zapytam o szkołę w której sześciolatki wychodzą z lekcji > do WC (o ile nauczyciel na własną

250

...........napiszcie prosze ile Was kosztuje przedszkolak, czy faktycznie > dużo więcej niżby był w domu??? uswiadomcie laika:))) Siedząc wyłącznie w domu - mój synek kosztowałby mnie o wiele więcej psychicznie, chyba nie dałabym rady. Ale to też indywidualna sprawa, nie każda matka naaje się na 200 procentową

Re: Zerówka ... w szkole, czy w przedszkolu?

mała, a pani poświęc mu dużo uwagi, to szybko nadrobi. Ale w standardzie - gdzie klasa liczy ok. 20 uczniów, a pani ma "program" do zrealizwania i pędzi do przodu wypełniając "zeszyty ćwiczeń" i robiąc co miesiąc "testy kompetencji" - maluch trafia po prostu na zajęcia wyrównawcze i juz na starcie

Re: Świetny blog mamy 6-letniego pierwszaka

pracy, wyrobienia nawyku nauki. Ja w I klasie zasadniczo udzielałam wsparcia logistycznego typu: "jak odrobić pracę w 20 minut zamiast w 3 godziny". I sprawdzałam czy zasadniczo jest zrobiona. Nie czepiałam się nieidealnych literek. Czasem pozwalałam nie robić szlaczków czy nie rozpisywać

Re: a ETAT?

takie proste przygotować dobry test, to jest Pani w błędzie. Przygotowanie naprawdę dobrego testu zajmuje kilka godzin. - sprawdzanie tychże. Kilkanaście razy w roku x mniej więcej 150 sztuk (może być 100, może być 200). Jak się Pani wydaje, ile godzin można doliczyć? Proszę strzelać

fruzelka-podpisuje sie pod twymi slowami

mojego dziecka, a nie rzad, ktory na oswiate nie da zlamanego grosza, ale sobie do kieszeni to laduje ile wlezie. to tyle w tym temacie, nie jestem ekspertem od dzieci, ale moje znam najlepiej.