wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 498 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czego można jeszcze zakazać?

Gość portalu: pysio napisał(a): > Wampir, czy ty jako praktyk w paleniu e-papierosów mógłbyś coś szerzej na ten t > emat? Mianowicie; czy to zaspokaja głód nikotynowy palaczom z dużą praktyką. Na > ile wystarcza - chodzi o czas? No i najważniejsze koszty miesięcznego palenia

Re: Od 1 lipca na Sanie w Przemyślu czynne będzie

do klasy. Potem, już po przełomie otworzył pierwsze w Przemyślu prywatne Delikatesy, ale chyba nie dał rady na wolnym rynku. Słyszałem jakieś ploty na temat bankructwa i wyjazdu z Przemyśla, ale nie mam pojęcia ile w nich prawdy

Re: Wieści w sprawie cerkwi w Chyrzynce

...jestem mieszkańcem Chołowic...miejscowosci leżącej 4km..od chyrzynki...i od pewnego czasu dokładnie od zeszłego roku próbuje na własna rękę ratować to co się da i na ile pozwalają moje skromne możliwosci....jestem praktycznie co tydzień na chyrzynce.....(tamten rok ..to prace polegające na

Zdjęcia:

Re: Walczą o diety

> urzędem miejskim albo przykuć łańcuchem do drzewa. > Można. Tylko na ile to jest skuteczne i poważne? > W Przemyślu przez ostatnie 20 lat była tylko > jedna inicjatywa, która odniosła jako taki skutek - > referendum zorganizowane na wniosek TUM dotyczące rynku. > I tyle

Re: Walczą o diety

albo przykuć łańcuchem do drzewa. Można. Tylko na ile to jest skuteczne i poważne? W Przemyślu przez ostatnie 20 lat była tylko jedna inicjatywa, która odniosła jako taki skutek - referendum zorganizowane na wniosek TUM dotyczące rynku. I tyle. "Jeżeli uda się do takich spotkań doprowadzić, to

Re: Zapamietajcie!

dowiedzieć, cofnijmy się o 20 lat, do tajemniczej postaci pułkownika Kwiatkowskiego. Nie tego z komedii Kazimierza Kutza. O ile filmowy Kwiatkowski podawał się za oficera UB, to twórca powołanego w stanie wojennym CBOS płk Stanisław Kwiatkowski (dziś znacznie bardziej znany jest jego syn – były