wyszukiwanie zaawansowane
12 wyników w czasie 385 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Witam

kotów i kilka psów (ile nie wiem)! Konie, kozy i świnki są własnością fundacji która ratuje je przed zabiciem no a my je trzymamy u siebie! Ale krowy nie mam :( nawet bladej!!! Pozdrawiam: wszystkiego naj naj dla 4 miesięcznieków! Szybkiego powrotu do zdrowia dla chorych (co za *(%^%$%^ lato) i

Re: Maj 2008

patrzeć. Mieszczę się w rozmiar 42,44...:( w 1 rocznicę naszego ślubu mamy chrzest małego i boję się że wyjdę okropnie na zdjęciach:( karmię tylko piersią, więc niby powinnam chudnąć, a tu nic:( 24 września mały będzie miał 4 miesiące. Strasznie jestem ciekawa ile Was się zgłosi do profilku na

Re: Starszaki rocznik 1994/95 ?

was też jest taki problem ,tz. gdy córka idzie się myć to przesiaduje w łazience nawet godzinę!!!!!!! To ja nie siedżę aż tyle. Ale po kolei. Najpierw na kibelku ponad 20 min. (jak można tak długo???) Potem z 10 min. przegląda sie w kafelkach lustrzanych a dopiero na koniec łaskawie wchodzi pod

Zdjęcia:

Re: Czerwiec 2004 - Część VI

się nie odważy :D A teraz jakoś nie wierze że wakacje to już wspomnienie. Przelecialy jak wiatr i jakiś taki niedosyt pozostawiły za sobą. Julka na razie zachwycona I klasą :D ciekawe na ile jej zapału wystarczy. Ja za to po rozpoczęciu jej szkoły byłam wykończona, zestresowana i z bolącą

Ewa trzymaj się!

niepożądanymi "znajomościami" - jeszcze zechcą się po szkole nie daj Bóg odwiedzać.... Idiotyczne jest to, że ten podział, o ile dobrze rozumiem, został dokonany według kryterium posiadania rodziny, więc i w dalszym postępowaniu na pierwszy plan mogą wysunąć się wartości materialne, no i oczywiście

Szklarska Poręba-nasz długi weekend majowy-relacja (początek wątku)

było cudnie...bosko..rewelacyjnie:)))))))))) pogoda swietna..trafilismy..dni pelne wrazen,z ogromnym wysilkiem fizycznym ale takim przyjemnym zaliczanym do relaksu...zero nudy.. pierwszy dzien rozeznanie miasta,dowiadywalismy sie co gdzie i za ile;-) (ja co prawda juz bylam tam ale w 3 kl

Re: Listopad 2003

.najbardziej lubi jeździć samochodem (od razu zasypia), bo niestety codziennie czeka nas wycieczka 8 km po starszego kawalera który jest w 1-wszej klasie. Jesli chodzi o jedzenie to jest bardzo łapczywy - jak niektóre tu wzmiankowane bąbelki. Niczym go nie dokarmiam, a ile zjada to nie mam pojęcia, bo je

Re: do mamamai4

Nono ale ten czas leci!!! Patrzę na moją wielka pannę i nie mogę uwierzyc że juz za czetry dni skończy 20 miesięcy. Nie wiem ile waży i ile mierzy, bo dawno nie byłyśmy tego sprawdzać, ale jest dość wysoka. Obecnie mamy katar i trzeci juz raz odkładam szczepienie, jak myślicie, czy jak juz

Poemat o życiu + najnowsze osiągnięcia Martusi

autko wozi nas tam, gdzie chcemy, a o ile jest wygodniej tak podróżować z małym dzieckiem niż tramwajem. I jak Mała chce jeść to po prostu zatrzymujemy się, karmię ją i można dalej jechać! Cóż, że mojego męża nie ma całymi dniami w domu, ale za to ma wolne weekendy i jak wszystko pozałatwiamy

marzec-kwiecień 2002-posty z watku ur.16.04.2002

ostatnio tak sie już martwiła, że zacząłem piszczeć, a potem skrzypieć ( tak tata powiedział, że skrzypię jak stare drzwi ) , ale mama bardzo się cieszy , wiec skrzypię do niej ile sie da! Szkoda, że nikt z Was nie mieszka we Wrocławiu! Krzyś • Re