wyszukiwanie zaawansowane
27 wyników w czasie 413 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Swieto Smierci JP-II

biskupich !! ciekawe ile od sztuki musieli zapłacić ci panowie za sfałszowanie podpisu pana wojtyły , oraz kto to podpisywał ?? -- Ludzie pokazują palcami, jakim ja samochodem jeżdżę. Że mercedesem klasy S. A niby czym mam jeździć? Na krowie mam jeździć? Mogę na krowie, ale gdzie ja bym tę krowę

Re: Krem na zmarszczki z abortowanych dzieci

krem. ALbo kotlet. Taka kura żyje koło 20 czy 30 dni, po czym trafia do > sklepu i do garnka. Oczywiście jest różnica między kurą a dzieckiem. Ale różni > ca w obie strony - kurę hoduje się i zabija specjalnie w określonym celu, a kre > m z abortowanego dziecka robi się (o ile rozumiem

Re: gdzie ida dusze ludzi z przed 1000-y lat

jak piasek morski. 9Wyszli oni na powierzchnię ziemi i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane; a zstąpił ogień od Boga z nieba i pochłonął ich. Z tych wersetów widać że tych zwiedzionych ma być tyle ile piasku morskiego !!maja otoczyć miasto czyli jawnie przyłączyć się do buntu

Zdjęcia:

Re: Wyjść przed parafię...

? Konkretnie, na jakie cele poszły te pieniądze - podaj mi to w szczegółach. Bo jeśli komuś coś zarzucasz, to wiesz na pewno i dokładnie. > A przypomnę: lekarze zawsze mieli bardzo silną reprezentacje w sejmie obok praw > ników i rolników. I co z tej "reprezentacji" wynikało? Ile zarabiał

Re: Kasa & dzieje legendy Bruno.

Rzymie zamordowaliście Bruna . No a o ile pamiętam owy Sodano to jedna z najważniejszych szyszek twojej sekty podczas niezapomnianego pontyfikatu zjadacza kremówek :)). > W 1701 roku, a więc 101 lat po nieudowodnionym wydarzeniu Struvius upowszechnił > list przypisywany Schoppowi w Actes

Re: Jezus istniał

empirycznego świadectwa.” > P.S. > Heniu, obiecałeś mi coś - czy pomodliłeś się już za mnie tyle, ile planowałeś? > Pomogło? :) > Nie pomogło. No to Twój bożek ma Cię w "nosie". ;) A może nie istnieje? ;) Dla > mnie to jest dowód nieistnienia. ;) :) Modlitwa grigorikhu

Koltera nie interesuje wiedza i logika.

bibliografii zawiera praca Biskupa & Labudy, a ile „twoje ulubione” agitki? # „Prus wolny lub nie nie miał prawa mieć żony, wiec co było z nieś lubnym dzieckiem ??” Pkt. 7 umowy dzierzgońskiej. 3. Meritum, albo zabawa „złego katolickiego” kocura z głupawą myszką

Re: Precyzja kolter, precyzja.

:))). > > No popatrz 6 klas szkoły powszechnej a ile ci bólu zadaje :)))" > Zabawy dostarczasz, zabawy. No widać jak tu ryczą na widok twojej teorii 20 hektarów i samotnej wdowy z maleństwem na plecach

Nie ciskaj się, Kolter

nagle się okazało, że tak naprawdę już ich ziemią ktoś inny zadysponował. Oczywiście, że w czasie wędrówek ludów różne rzeczy się działy, pod naszą szerokością i długością geograficzną zresztą również. Celtowie zniknęli - i konia z rzędem temu, kto wie, w jaki sposób. I na ile do ich zniknięcia

Re: Świadkowie Jehowy, św. Jan tak opisuje wasz R

, (13) cynamonu i wonnej maści amomum, pachnideł, olejku, kadzidła, wina, oliwy, najczystszej mąki, pszenicy, bydła i owiec, koni, powozów oraz ciał i dusz ludzkich. (14) Dojrzały owoc, pożądanie twej duszy, odszedł od ciebie, a przepadły dla ciebie wszystkie rzeczy wyborne i świetne, i już ich nie

Re: W czym biblijne piekło jest gorsze od nieba?

zapewne nie będzie miał problemu z jego odtworzeniem , no chyba ze tylko cudem jest obraz Marii na brudnej szybie ? A może jest tak, ż > e ci nieliczni, którzy naprawdę uwierzyli od razu wędrują do nieba? Do nieba jak napisano idzie jakieś wąskie grono , Jezus obiecywał o ile pamiętam tez

Re: Prawda ...

Kościoła, który on > zbudu > > je.> > > Wiele kosciołów jest opartych na chrześcijaństwie ... > A ile zostało założonych przez samego Jezusa? A KRK został założony przez Jezusa ??? Nie pleć :) > (20) Nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy dzięki ich słowu będą

1 2 3