wyszukiwanie zaawansowane
15 wyników w czasie 397 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Masa sierpniowa

szymus16 napisał: > Wiesz co ile ty masz lat ?? ja mam prawie 18(narazie 17) 20 > i nie podoba mi się że > gadasz na mnie "gnój" szczerze jak bym cie teraz spotkal to bym ci zajebał > naprawde jesteś beznadziejny jak typek z organizatorów na konie!!łamaga co

Re: montego avantgard czy Romet pop art?

Ja woze jednego :) tamci dwaj to stare konie ;) mają swoje rowery ;) A co do tej pani z filmiku, to nie takie rzeczy widziałam na żywo w nl :) mam tam rodzinę i często bywam :) Zawartość fotelika waży 16kg, fotelik nie wiem ile (bobike maxi plus) opony mam 28x 1.75, chciałam wymienić na 28x2.0

Re: To już jutro!

się 10 osób a potrzebnych było 20. I nie dlatego że impreza ryfna, czy że pprostu się ludziom nie chciało - takich jest bardzo niewiele w Pokojowym a osobiscie nie znam żadnej takiej osoby. Rafi może więc zaproponuj także inne dni i godziny w tym tyg.(np. po albo przed spotkaniem KL, RR i

Zdjęcia:

Re: Wyjazd na masęw Legionowie odwołan

bło wiadomo, na ile się poprawią, oólniejsze wyjaśnienie kilka postów wyżej. Moim zdaniem sprawa zamknięta. Mam za to pomysł na pewną akcję jaką na Białołęce można przeprowadzić, ale info o tym jak opracujemy pojawi się na białołęckiej liście mailowej -- Gdzie mój ó~o-o, tam mój E>

Re: Rower z biedronki?

jazdy autem bo auta powodują więcej kalek niż wojny. Do rowerów z hipermarketu zakładany jest osprzęt Shimano i każdy wie co kupuje bo ten koncern nie produkuje bubli. Oczywiście ze z klasą osprzętu rośnie trwałość ale nie na tyle ile stosunek cen. Kupowanie niemarkowego sprzętu RTV mija się z

Re: DZIEŃ 8

się ile jeszcze razy to wszystko powtórzyć by wyjechać > sobie na drogę spokojnym i spacerowym tempem i nie bać się że cos odpadnie ;-) > > Przy okazji... moja poziomka była liczona także pod względem zderzenia > czołowego. Co by nie wdawać się w szczegóły, bo ich nie pamiętam

Re: drogie rowery...

A powiedz mi Arturek ile wielkości ram masz do wyboru w takim rowerku za 450 zł? Czy jest wersja z damską ramą? Czy jak kupisz taki rower w makrokeszu to wymienią ci siodełko na inne, mostek na dłużdzy/krótszy albo opony na węższe/szersze bez dodatkowych opłat? Czy jak ci padnie przerzutka

O samochodach i nie tylko

jak mocno. I czy zablokujesz koła. I czy przy okazji nie będziesz cisnął gazu, bo hamujesz lewą nogą. I czy nie masz przypadkiem większej siły hamowania na tylnej osi :P Jeden manewr, a ile możliwości... Przy nadmiarze mocy na tylną oś wystarczy zdjąc nogę z gazu w skręcie, by tył próbował wyprzedzic

Re: Nieco statystyki, czyli dlaczego prędkość zab

, czasem samochód stoi :-P Ale jak już o tym, bo tu nie chodzi o jakąś prędkość, a o predkość bezpieczną. Przy prędkości 50km/h pieszy ma o ile pamiętam 90% szansy na przeżycie, a przy 60km/h już dwa razy mniej, przy 70km/h szanse, że wyjdzie cało z wypadku są już bliskie zeru, a przy 100km/h trumny

Re: kosz ku przestrodze

nie ma żadnej metody aby spowodować, że 16 latek i staruszka będą jeździć tym samym stylem oraz ze żadne szkolenia a nawet mandaty nic lub niewiele w tym względzie mogą zrobić, to może nie powinien jeździć rowerem Nie martwcie się o innych. Załóżcie że to wy zginiecie . Policzcie ile czasu wam

Re: Przepraszam :o(...

tej konfiguracji to o ile nie zetrzesz bocznych ścianek obręczy, albo w coś nie przywalisz, to jeszcze pojeżdżą z 5 lat jak nie lepiej, więc na koło nie narzekaj ;-) > Do przodu potrzebuję małe koło. Zastanawiam się czy oszdzędzać na piaście czy > może od razu kupić piastę z dynamem