wyszukiwanie zaawansowane
13 wyników w czasie 253 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Alimenty

dziecko, tylko to jakas piekna nierealna wizja. W naszej klasie jest dwojka dzieci z rodzin ubogich, ktore maja dofinansowywane te wyjazdy, kiedy okazalo sie, ze czesciowo placacy tez pokrywaja to dofinansowanie, nikt nas nie pyta, czy sie na to godzimy. A jak chcesz sie doksztalcic to sobie policz ile

Re: Alimenty

sam rower to z nieba spada czy trzeba kupić? i takie narty, buty, czy inny osprzęt? > Na koncerty ile razy się chodzi czy do teatru? Z ręką na sercu? :) Z ręką na sercu - przeciętnie raz na kwartał, odkąd dziecku zostało mu pokazane coś ciekawszego niż beznadziejne przedstawienia "Balladyny

Re: Alimenty - konkrety

1) Ile Wasi exowie płacą alimentow (na ile dzieci) 400 zl / 1 dziecko 2) Jak duze jest dziecko (dzieci) 12 lat (6 klasa) 3) Jaki to stanowi procent dochodow ojca dwa lata temu w momencie zasadzana ok 20% jego oficjalnych zarobkow, faktycznych - %zdecydowanie mniejszy 4) Co oprocz

Re: Alimenty - konkrety

Hm, to i ja się dopiszę. Pewnie od razu burzę spowoduję, ale trudno. 1) 400 złotych - 1 dziecko 2) 13 lat - I klasa gimnazjum 3) oficjalny procent - pewnie ze 20-30%, nieoficjalny (i o ile wiem prawdziwy) - 2% 4) Nic kompletnie - nawet czekolady moje dziecko od tatusia nie dostaje 5) Jest to

Awantura o podwyższenie alimentów (początek wątku)

rozprawe złożyłam wniosek o kolejną sprawę. Międzyczasie miałam wysokie koszty bo córa szła do 1 klasy (same wiecie ile to kosztuje) "tatuś" nie dał na nic za wyjątkiem alimentów. Wywiózł ją w wakacje do swojej matki na 10 dni a sam odwiedz ją raz na 2 miesiące zabiera ją do Mc`donaldsa i do kina to

Zdjęcia:

do autora i innych:)

leki jak choruje (stale kupuję pewne masci na jej zrogowadzenie mieszkowe skóry), ksiażki, czasem teatr/kino, dentysta, konie (to akurat zaszczepił jej szanowny tatuś biologiczny, uwielbia konie, a obok naszego osiedla stadnina - na razie chodzimy raz w tygodniu, ale jak skończy 10 lat i będzie

Re: Zalamka :(((

rehabilitacji, nadal musi chodzic na basen, chodzimy 3 razy w tygodniu. Do tego niestety walczymy z nadpobudliwoscia i problemami z koncentracja (ktore nasilily sie po wznowieniu kontaktow a potem kolejnym porzuceniu dziecka przez ojca). To tak w skrocie nasza sytuacja. Zasadzone aliemnty to 20

Re: jak ukierunkować dziecko

byłej żonie, a mojej matce, która potrafiła wykazać się klasą, odłożyła na bok swoje emocje i parę lat po rozwodzie zawiozła mnie na jego pogrzeb. Potem woziła mnie tam regularnie, aż ja mając lat "naście" zaproponowałam, że już sama będę tam jeździła. Nie mów małej, ze tata ją kocha, ale też

Re: buty z CCC ;-)

Madziulcu, a teraz wysil się, skup i weź liczydeło. Tylko nie to, które w zależności od wątku pokazuje, że ojciec wydaje, lub nie wydaje 20 PLN na kolację dla dziecka. Ojciec zarabia 9000 PLN. Jaka kwota na trzylatkę, posiadającą dwójkę rodzeństwa jest SPRAWIEDLIWA Twoim zdaniem? Która

Re: tata zarabia 20 tys zl!!!ile alimenty?

Nie dziwie sie dziewczynie ze nie wie ile wydawala na dziecko przy partnerze zarabiajacym 20tys., bo ja tez nie licze nic co do grosza - i pewnie zadna z nas kiedy dwie osoby zarabiaja dobrze i po prostu wydaje sie tyle ile potrzeba wydac, ale tak nakreslajac pewne istniejace koszty

Moja córka nie chce się uczyć! (początek wątku)

ambicji, aby dostać lepszą ocenę. To straszne. Nie wiem, co źle robię. Nie mieszkamy z jej ojcem już ponad rok. On się w ogóle nie interesuje jej wychowaniem ani wynikami w szkole, nawet na jeden podręcznik nie dał ani grosza. Uważa, że alimenty załatwiają wszystko. A same wiecie ile kosztuje

Re: Dziewczyny

wogóle to co- dobrze zrobiła??????????????????? NATOMIAST MOJE BŁĘDY ORTOGRAFICZNE TŁUMACZY JEDNO- jESTEM DYSORTOGRASIKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aLE IDŻMY DALEJ-: > ale jest > czlowiekiem i moze sie mylic jak kazy z nas. oWSZEM- JAK NAJBARDZIEJ ALE ILE TYCH