wyszukiwanie zaawansowane
12 wyników w czasie 399 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: zwracanie niechcianych prezentow

Kate jest córką bogatych rodziców, pieniędzy nigdy jej nie brakowało, tym bardziej więc dziwi jej tandetny i niechlujny wygląd. Źle wygląda na przeważającej większości zdjęć zamieszczonych w internecie. A naturalna, stylowa, z klasą, z gustem, stała się w wieku 29 lat. Ile w tym jej zasługi, a ile

Re: Skrajny materializm

nie miał kasy albo/i klasy. Cztery? To jak cztery osoby mówiące ci, że jesteś koniem - ja bym się obróciła i sprawdziła, czy mam ogon. Co do kosztów... za dwa wesela > płaciłam, całkiem niedawno, i w żaden sposób nie moge pojąć, że im więcej gości > , tym taniej. To poczytaj sobie

Re: Żona, mąż i kolega z podwórka.

Matti dodaj drugi taki - mojej średniej szkoły :) Nauczyciele zwracali się do nas per pani/pan bez względu na wiek ucznia, czy miał lat 15 w kl. I czy 20 w V. Nie był to jednak o ile pamiętam powszechny zwyczaj w ogóle - w innych szkołach średnich o podobnej renomie zwracano się do uczniów per ty. Nie

Zdjęcia:

Re: jeszcze o "tykaniu" ale trochę inaczej

jest fajne, raczej dziwaczne. Dla młodych ludzi obecnie forma "Ty" bycie po imieniu jest o wiele bardziej naturalna niż 20 czy 30 lat temu. Oni nie wchodzą w nasze stare zasady, kontakty ze światem, wyjazdy zagraniczne robią swoje. I nie tylko dla młodych. O ile "Pani" i "Pan" zostały wśród

Re: zwracanie się

, że powinnam zwracać się per pani do 12-latki, dla mnie to wręcz ...smieszne. Natomiast co do tego, że czasem trudno na oko okreslic wiek młodego człowieka w pełni się zgadzam. Tylko, ze o ile łatwo można wziąć 17-latke za 20 -latkę oraz odwrotnie, to 12 -latek wyglądający na 20 lat to raczej

Re: zabieranie jedzenia z restauracji

od ktorych oplywa sie w dostatki, i ze napiwki dawane sa osobom ktore bynajmniej nie mieszcza sie w klasie milionerow - o to tu tylko chodzi. A czy wiecej (i ile) zarabia bagazowy, czy kelner, czy fryzjer, itp i czy maja stale place i jakie to naprawde ani nie ma znaczenia, ani nie powinno

Re: Meskie pierscienie...

jolanta4447 napisała: > > Obserwuję wysyp portali kulinarnych z regionalnymi przepisami i tradycjami. Pow > rót do dawnych metod konserwacji i produkcji jedzenia. > A ile znasz miejsc, gdzie można zjeść regionalne dania, kupić prawdziwie regionalne produkty. Ile znasz

Re: Dawanie wina przez kobietę mężczyznie

winie ceny nie widać, więc jeśli dobre, to jakie znaczenie ma, ile kosztowało? Absolutnie natomiast nie wypa > da na pierwsze spotkanie oferować wina za 20,-! Lepiej nie kupować ani wina, an > i dodatków kuchennych, a ograniczyć się do "bezpiecznych" czekoladek, zanim nie > pozna się

Re: Taka refleksja

dziecka, ani mój przyjaciel, ani rodzice innych dzieci wcale nie uznali, > ze to zupełnie normnalne, że sie dziecko w takim wieku przewraca:) Rodzice tamt > ego dziecka o ile nam wiadomo skarzą przedszkole, a niektórzy z pozostałych, wz > orem mego przyjaciela przepisali swe pociechy do

Re: Sesja portretowa

zdjęciami (CD + wydruki), czekałem aż KL > IENT zapyta (raz jeszcze, to nie relacja: klient/model - fotograf, ale współpra > cownik - kolega). > 4. Niektórzy pytali przy doręczaniu "Ile" , WTEDY wręczałem przygotowany wczesn > iej rachunek (w przeliczeniu ok. 30-35 PLN za CD z 5-20