wyszukiwanie zaawansowane
20 wyników w czasie 406 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: z klasy do kasy

ZACYTUJĘ KOORDYNATORKE Z ŁODZI: Kupiłam: * rower za 50 tyś * piłki za 20 tyś * deskorolkę za 30 tyś Ile mam w portfelu? Wolnej kasy 0 zł, natomiast w ”towarze” mam 100 tyś. Dopiero jak np. sprzedam rower za 45 tyś (strace 5 tyś), a piłki za 15 tyś (strata 5 tys), będę miała w

Re: propozycje zmian w oświacie

minuty tygodniowo. Profesor nie był dawno w normalnej klasie, gdzie jest 30-32 ośmioletnich dzieci... Jak w takich warunkach uczyć je skupienia? Ile jest czasu w ciągu 45 minut na wypowiedź, zapisanie paru zdań czy działań, utrwalenie jakiejś wiedzy? Policzcie. Dodajcie czas na uspokojenie

STAN PORTFELA W TYM TYGODNIU (początek wątku)

POZWÓLCIE, ZE ZACYTUJE KOORDYNATORKE ZKDK Z ŁODZI:Kupiłam: * rower za 50 tyś * piłki za 20 tyś * deskorolkę za 30 tyś Ile mam w portfelu? Wolnej kasy 0 zł, natomiast w ”towarze” mam 100 tyś. Dopiero jak np. sprzedam rower za 45 tyś (strace 5 tyś), a piłki za 15 tyś (strata 5

Zdjęcia:

Re: dobra szkoła podstawowa kraków

sukcesów. Cnota nie tylko nie boi się krytyki, ale też nie trzeba o niej tak trąbić. Najnowszym haczykiem jest edukacja domowa. Sprawdźcie ile dzieci skorzystało z niej w danej szkole i ile zdało. Sprawdźcie ile osób zabiera dziecko ze szkoły, a szczególnie w 5 klasie. Tyle osób się przecież nie

Łatwy huraa

wkurzaja piszą ze beda miec 40-39 punktów a skad wiecie ile bedziecie miec z opisu moze 1 a moze 8 a moze 0. Rada nie cieszyc sie zawczasu moja kolezanka z klasy bardzo dobrze sie uczy najlepiej ze szkoły a dzisiaj jak na lekcji pani mowiła odpowiedzi do zadan to ona juz ma 3 źle a tak sie cieszyła ze

Re: Co myślisz o naszej akcji?

zdaja sobie sprawy ile czasu zajmuje "przerobienie" ich zadan domowych, ile czasu pochlania transport dzieci do szkoly, na zajecia dodatkowe. Dziecko ma poznawac swiat, ma rozwijac wyobraznie. Polski model nauczania wtlacza dzieci w ciasne ramy, ktore nie zostawiaja wiele miejsca na rozwoj o s

Re: Co myślisz o naszej akcji?

pracować za darmo? Można napisać ile kół działa, jakie piękne akcje prowadzimy a rzeczywistość jest inna. Życzę Państwu sukcesu. Ale sukcesem nie jest ilość szkół, które przystąpią lecz to co po tej akcji pozostanie. Myślę, że moja szkoła jest szkołą z klasą. Rozważaliśmy możliwość przystąpienia

Zmienią się siedziby kilku kieleckich szkół

tworzy kampus niedaleko reala. I tam można przenieść ZSO 17. 18. A czemu nie połączyć np. SP 25 i 34? 19. Ile dzieci uczy się w ZSO 17 ? Tego nikt nie podaje, a szkoda. 20. Moim zdaniem małych podstawówek jest zbyt mało, a rodzice właśnie takich szukają.

konkluzja

Ciekaw jestem, kto wpisywał poniższe komentarze, o ile pamietam zawsze wszyscy narzekali na p. Gór. i p. Bar. oraz jeszcze innych nauczycieli - dziwne jak w tej chwili wszyscy je pozdrawiacie...i miło wspominacie... Ja np. brałem udział w wielu olimpiadach, wykazywałem się a p. Baranowska

Re: Wkurzylo mnie

pasjonatom nieco wiecej. M: czyzby to bylo az takie proste.To czego uczymy sie dzisiaj jutro moze byc juz niepotrezebne albo niewystarczajace. Nie sadze by moja wiedza wystarczyla mojemu obecnemu uczniowi za lat 20. moze nigdy mu sie nie przyda. A zatem czy nie lepiej nauczyc go czytac, pisac

Re: Wkurzylo mnie

. > M: Otoz ja wiem, co to jest zarzadzanie klasa (class management) , jest to > termin fachowy, takim samym jest "behaviour management") i jest wiele roznych > podejsc do tego problemu, tyle samo ile teorii psychologicznych zreszta. Kzada > szkola opracowac moze Wlasny plan (tak jak

Re: Nauczyciel z klasą

NIE UMIEJĄ , OBLEWAJĄ MATURY. gDZIE ZAŁOŻENIA REFORMY KLASY DO 20 UCZNIÓW, TYLKO W SZKOŁĄCH SAMORZĄDOWYCH I PRYWATNYCH, BO W PAŃSTWOWYCH JEST PO 38. ghDZIE RÓWNY START DLA DZIECI WIEJSKICH, W TEJ GMINIE PAN BURMISTRZ SKASOWAŁ 4 SP ZA ZGODĄ KURATORIUM. SANEPID NIE WYRAZIŁ Z TYCH 4 SP