wyszukiwanie zaawansowane
29 wyników w czasie 268 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

pozostając w Twojej humorystycznej konwencji to

Venus jest 3, a Safina 1 więc Aga może robić za 4, o ile zakładamy że do 3 razy sztuka :) nie no widziałem dzisiaj mecz Svety, i Azarenki która przegrała gładko. Azarenka najsłabsza w tym półfinale po prostu kilka klas powyżej Radwańskiej, szybko przegrała ale ile wymian dobrych rozegrała to

To sa fachowe wypowiedzi

, ze na nowa torebkę nie starczy i do tego trzeba sie będzie przenieść do gorszego hotelu. A może nawet do hostelsu. Radwański przeproś za Warsaw Open. ---------- To sa rozsadne i fachowe wypowiedzi,niestety bazyli z gajowym lubia isc pod prad. Ile jeszcze lat 18 letnia Ula bedzie fochy

"idąc tokiem rozumowania tenisisty" (początek wątku)

tego że Tsonga którego uwielbiam są w 10, skoro do tenisistów w ciągu tego sezonu z nr.15 i 20 będą tracili mniej niż do tenisisty który wyprzedza ich i 2 pozycje ( o ile sami nie podwyższą spektakularnie liczby swoich punktów ). są egzequo nr. 20, z innymi 20 tenisistami, i różnice między nimi są

Zdjęcia:

Re: Sharapova vs Sharapova.

> Petković w porównaniu z Agą nie stawiła jej praktycznie oporu. Bo Sharapova zagrala mecz zycie.Pokaz mnie inny mecz Sharapovej z serwem 80% i 20 niewymuszonymi bledami. Zobaczymy jak bedzie serwowala Sharapova w meczu z Li Na? I ile bedzie miala niewymuszonych bledow. Serw nie jest uzalezniony od

Maureen Connolly v. Pre-Mixed Concrete Co.

dało to serię 6 kolejnych tytułów wielkoszlemowych - rekord, o ile wiem, nie pobity po dziś dzień. Feralnego 20 lipca 1954 r., dwa tygodnie po kolejnym triumfie wimbledońskim, Maureen wybrała się na konną przejażdżkę szosą pod San Diego. Natknęła się tam na rozklekotaną betoniarkę, która czynionym

Maciej kibicuje Agnieszce a Ty jeszcze go postponu

jesz. trudno wam dogodzić. ja ma inny stosunek niż Maciej i Arthur do tenisa. dla mnie wielkość tenisisty buduje jego wielka gra a nie "średnia". średnią można ciułać rankingi i odnosić przyzwoite wyniki, wielką grą o ile jest nieregularna można być poza setką nawet. i to czy Radwańska

albo :)

, to nią jest czy będzie 99, czy będzie 1, a jeśli np Mirza jest tenisistką średnio na 15 miejsce, to jest, i może być i 15, i 1, i 150 i nic mojego zdania nie zmieni o ile nie zmieni swojej gry. rankingi w ogóle nie mają sensu, w dosłownym tłumaczeniu, i o głupocie fanów Radwańskiej znaczy ich

oto jakie teksty zostały mi tam nie przepuszczone

- koniunkturze i iluś pozytywnym losowaniom, zbiegom okoliczności akurat Cibulkova jest tam gdzie ona. dzięki szczęściu w tym roku Cibulkova była w półfinale RG. Tenis ci to, czy parodia tenisa?. Ile śliny > zużyliby tzw. polscy spece i kibice wobec polskiej > zawodniczki po takim meczu, Rekord

szanowny Jędrzeju. nie chodzi mi o Radwańską

półfinał są dla nich większe sumarycznie niż niezłe dokonania najlepszych którzy ograniczają się do turniejów najwyższej klasy o ile ci nie są regularni i rzadko wygrywają te najtrudniejsze turnieje. co to powoduje szanowny Jędrzeju? mianowicie to, że jeśli chcesz mieć punkty jak Davydenko, a z różnych

Arturze, tym się różni znawca i ekspert od laika

wygrał. no więc mówiąc to Pioline miał rację że za 20 lat coraz mniej osób będzie to pamiętało, ale co mi z tego? najważniejsze jest jak na prawdę było, a nie to kto i ile czasu to będzie pamiętał. jasne jest że "historia tenisa" to jest pewna legenda budowana w oparciu o bezduszne tabelki z wynikami

Jędrzej, Twoje ataki na mnie i czepianie się jak

turniejach ale o ile nie skończyły sezonu w 10. jeśli taka dojdzie do 10, to w następnym sezonie tak jak Radwańska z niej wypadnie, i po to jest ten nowy system. on jest nie po to żeby zabronić ciułać, ale żeby ciułaczki nie mogły utrzymywać się w top 10. jeśli już taka trafi, w następnym sezonie będzie

1 2 3