wyszukiwanie zaawansowane
23 wyników w czasie 470 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: REJS FIORDY NORWESKIE - POLACAM

Ms.Konnningsdam jeszcze nie pływa. Pierwszy rejs pod koniec lutego. I o ile wiem pierwszy letni sezon na morzu śródziemnym. Powrót na Caraiby jesienią. Wszystkie statki HollandAmerica sa wysokiej klasy, Ms. Zuirderdam będzie chyba na fiordach w tym roku. Pływałem z nimi prawie 20 razy i popłynę

Re: Taxi w Malezji- prosze o rady

się od 20. Z taksówkami jest dokładnie tak jak w Warszawie- łupią cudzoziemców ile się da. A swoją drogą to polecam Perhentian Island :) -> przylatujesz do KL Airasia i za ok 70 zł kupujesz lot z tej samej linii do Kota Bathu, stamtąd taksówką za 60 zł do portu i jesteś w raju :)

Re: Wyprawa do RPA

Witaj, 18-go kwietnia wybieram się do Kapsztadu na 5 dni;po powrocie podzielę się spostrzeżeniami,będziesz więc mogła z grubsza ocenić,ile da się zobaczyć w ciągu 2 tygodni mnożąc moje wrażenia x3 ;-D Pogodę oczywiście zastaniesz nieco inną-polecam spojrzeć na ten blog

Zdjęcia:

Re: Birma. Podróż życia

) $10 - wóz w Bagan/dzień + $2 napiwku. OK, napiwek idzie dla woźnicy, ale te $10 dolarów? skąd mogę wiedzieć ile dostaje ten facet, czy koń jest jego i czy nie musi jeszcze komuś zapłacić? > nie wiem co jest optymalne w Birmie, ale staram sie sporo na ten temat czytac i > rozmawiac i nie

Wezyr - Hotel Sun Marin *** - póki co omijajcie (początek wątku)

i krzycąc "VERBOTEN!!!" machnięciem ręki wyrzuca z basenu. Plac zabaw dla dzieci to dwie huśtawki wciśnięte za budynkiem ( przy śmietniku ) Barek i napoje alkoholowe - do wyboru wódka, raki, miejscowy koniak i gin. Polewają w proporcjach 1/20 alkoholu reszta np. cola. Oszczędzają ile się

Re: Wenezuela-Brazylia z nurtem Amazonki Rainbow

, więc nawet nie wiesz, ile dopłaciłeś, a dopłaciłeś na pewno wystarczająco, by biuro zarobiło na tym. Zgodzę się, że ceny wycieczek fakultatywnych są dość wysokie, ale niestety takie są wszędzie i to na każdym kierunku, bez względu, czy to RT czy inne biuro. Rozpadające się taksówki? Chodzi Ci o

post małostkowy

Nie pamiętam ile razy byłem już w Wiedniu. Sęk w tym, że wszystkie te razy odbyły się w dwu miejscach: wokół dworca Sudbanhof, gdzie swego czasu przesiadałem się na jadące w przyjemniejsze miejsca Europy pociągi, oraz wokół lotniska Schwechat, gdzie miałem okazję docenić jak skutecznie

Nazca

rocznie), musza 2 lata odkladac na dwutygodniowy urlop, generalnie wszyscy inni przyjezdzaja tu na 3 miesiace (90%), na tyle ile wazna jest wiza lub pieczatka w paszporcie lub nawet dluzej, ja zrobilem blad, ze wykupilem przylot i wylot z tego samego miejsca, nikt tak nie robi, najbardziej popularne

Ukraina Mołdawia Nadniestrze - samochodem

i w zaskakujący sposób - dobiega z lewego pasa do końca prawego i wraca z powrotem. Miałem kilka takich sytuacji, a przejechałem tylko kilka tys. kilometrów. W górskich rejonach Krymu normalne jest to że bydło lub konie (z gps-em na szyi :)) wracają do domu same po szosie - są nawet specjalne znaki

Re: Czy ktoś moze wrócił właśnie z Tajlandii??

: zalezy ile sie ma czasu i na jak dlugo planuje sie wyprawe. najlepiej jest leciec do bangkoku, spedzic tam 2-3 dni(wystrarczy na atrakcje turystyczne) a potem dalej. W Bangkoku nie ma problemu ze znalezieniem hotelu- tanie hotele o przyzwoitym standardzie zaczynaja sie od 10euro/noc - w gore bez

1 2 3