wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 278 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: uciekło mi...

olinka20 napisała: > Ale ja juz umialam prawie 2 lata pisac wiec rękę miałam wyrobioną :D No tak, ale pani musiała zająć się całą klasą, a nie tylko tobą :P Taki program był, że trzeba było te szlaczki rysować. Mnie też one trohę wkurzały. Ja poszłam do szkoły rok wcześniej, ale nie

testy alergiczne w Wwie (początek wątku)

Dzień dobry Magielkom, w kwestiach formalnych - przywitałam się dawno temu (nawet wierszem :)) w czasach, gdy nie trzeba było składać CV a koń Dlani hasał sobie na 4 nogach szczęśliwie, nieświadomy maglowej kariery ;] Ponieważ mam nadzieję, że wymogi spełniam a i Wy to mądre kobiety

cv

/kochasz House'a lub jakiegoś innego serialowego dziwoląga? ja go nie kocham ja go ubustawiam 6. jak często zmieniasz majtki? jak sie połamią 7. czy będziesz zawsze i na wieki piła z magielkami? amen 8. czy przyrzekasz często i sumiennie brać udział w maglowych dyskusjach? o ile mój pan i władca nie

Zdjęcia:

jam tu nowa (początek wątku)

czas pomaglować, o ile maglownice przyjmą:) 1. czy masz bidet? nie 2. czy masz kochanka/ów? nie 3. czy golisz grażynkę? taaaa 4. jaka jest Twoja ulubiona pozycja? zależy od humoru mego 5. czy lubisz/kochasz House'a lub jakiegoś innego serialowego dziwoląga? nie 6. jak często zmieniasz

Re: Bicie a Lanie

przynajmniej do wieku szkolnego, a później odpowiedzieć szczerze ile prawdy jest w tej teorii. Pokolenie 30-40 latków. Jest nas tutaj sporo więc same powiedzcie, czy w tamtych czasach było tyle bestialstwa co teraz ? Nie, nie było. Zdarzali się prowodyrzy w klasach, zdarzały się bójki, ale czy wielu