wyszukiwanie zaawansowane
19 wyników w czasie 408 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Marnotrawstwo

zatem fakt , ze go zatrudnino w banku . A ilu jest takich , co gniją gdzieś w firmach lub na bezrobociu , którzy nie mieli takiego szcześcia jak on . Byc może w komputerach tych przypadków jest mało . Ale w innych dyscyplinach ? Zakładając więc , że prawdopodobieństwo tego że ja trafiam na

tak potrafił hakować . Nie dziwi mnie zatem fakt , ze go zatrudnino w banku . A ilu jest takich , co gniją gdzieś w firmach lub na bezrobociu , którzy nie mieli takiego szcześcia jak on . Byc może w komputerach tych przypadków jest mało . Ale w innych dyscyplinach ? Zakładając więc , że

, który tak potrafił hakować . Nie dziwi mnie zatem fakt , ze go zatrudnino w banku . A ilu jest takich , co gniją gdzieś w firmach lub na bezrobociu , którzy nie mieli takiego szcześcia jak on . Byc może w komputerach tych przypadków jest mało . Ale w innych dyscyplinach ? Zakładając więc , że

Zdjęcia:

zatem fakt , ze go zatrudnino w banku . A ilu jest takich , co gniją gdzieś w firmach lub na bezrobociu , którzy nie mieli takiego szcześcia jak on . Byc może w komputerach tych przypadków jest mało . Ale w innych dyscyplinach ? Zakładając więc , że prawdopodobieństwo tego że ja trafiam na

, który tak potrafił hakować . Nie dziwi mnie zatem fakt , ze go zatrudnino w banku . A ilu jest takich , co gniją gdzieś w firmach lub na bezrobociu , którzy nie mieli takiego szcześcia jak on . Byc może w komputerach tych przypadków jest mało . Ale w innych dyscyplinach ? Zakładając więc , że

znam nikogo innego , który tak potrafił hakować . Nie dziwi mnie zatem fakt , ze go zatrudnino w banku . A ilu jest takich , co gniją gdzieś w firmach lub na bezrobociu , którzy nie mieli takiego szcześcia jak on . Byc może w komputerach tych przypadków jest mało . Ale w innych dyscyplinach

miał takie pieniądze i taka firmę . Lepiej by pracował dla Was niz przeciwko . Nie znam nikogo innego , który tak potrafił hakować . Nie dziwi mnie zatem fakt , ze go zatrudnino w banku . A ilu jest takich , co gniją gdzieś w firmach lub na bezrobociu , którzy nie mieli takiego szcześcia jak on