wyszukiwanie zaawansowane
440 wyników w czasie 1 356 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zima w Warszawie.

http://artyzm.com/obrazy/Chmielinski%20-%20Zima%20w%20Warszawie.jpg Władysław Chmieliński był malarzem związanym z Warszawą, gdzie stale mieszkał i pracował. W latach 1926-1931 studiował w warszawskiej Miejskiej Szkole Sztuk Zdobniczych i Malarstwa (dawna Klasa Rysunkowa). Wiodącym tematem jego

Re: Matematyka - artykuł - niestety tylko po ang.

azja-odkuchni napisała: > Matematyka w klasie 1 : > rel="nofollow">azjaodkuchni.blogspot.sg/2012/05/ile-ksiazek-wazysz-czyli-matematyka-dla.html a w polsce ułamki dziesietne chyba dopiero w 5 klasie :) syn jest w 2 klasie i licza do 20 , dodawanie i odejmowanie :) buhehehhe.

Re: Zapomnieli, jak swiat wczesniej wygladal

moja babinka 20letnia e36 ma 1,6 m40 102 konie... powrót do korzeni hehe ------------ aha a ile waży babinka bo założeęsię, że z 300 kg mniej niż współczesna ??? niestety cranmer - pozostaję przy swoim zdaniu... Mam ochotę następne auto kupić bmw, ale nie po to, żeby palić 5 litrów albo być

Zdjęcia:

Chłopie, nie rozśmieszaj mnie :D

> wystarczy ze jedziesz tam 70km/h lekko wyeksploatowane amortyzatory > (wystarczy przejechać 20tys w krk nawet na Koni czy Bilsteinie) Czym Ty jeździsz? Trabantem? Że 20 tys i już są "lekko wyeksploatowane"? Sorry, ale byle szajs w tanich autach więcej wytrzymuje - nawet na

Re: Ile ćwiczą muzykujące dzieci?

Młoda II klasa szkoły muzycznej I stopnia cykl 6 letni gra na flecie poprzecznym. Lekcje z nauczycielem są 2 razy w tygodniu po 45 minut, staramy się (i ja i ona) by ćwiczyła codziennie, a czasowo to tyle ile potrzebuję. Raz jest to 15, 20 minut a innym razem nawet i godzina. A nauczycielka mówi

Re: Rekordowa sprzedaż Alfy

Nie czaję o co wam chodzi, przecież VW ze swojego 1.6 też ciśnie 105 koni w ogóle o ile pamiętam to paleta dizlów paska B7 wygląda dokładnie tak samo, nie wspomnę już o tym, że w VW mają z dwulitrowego TSI 210 KM a tu z 1,75 235.

Re: dlaczego matki krzywdza swe dzieci?

Co ty opowiadasz,moj brat przez ostatnie 3lata mial w klasie humanistycznej lac > ine. A ile jest klas humanistycznych na całą Polskę? Przed '49 r. łacina była obowiązkowa we wszystkich typach szkól i słusznie, bo jest niezbędna dla poznania korzeni kultury europejskiej. W krajach starej

Re: W PRL dla emerytów i rencistów leki były bezp

W latach 80-tych faktycznie nic nie było, jedynie puste półki. Faktem jest, że za PRL takiego burdelu w służbie zdrowia jak teraz to nie było. Obecne uzdrawianie systemu przez 20 lat przeszło wszelkie oczekiwania, a przy okazji ile osób niechcący się nachapało tego nikt nie wie i wiedział nie

Re: Pojedynek używanych | Saab 9-3 vs Volvo S60

"Konesera? jak dla mnie to dla kogoś kto chcę się polansować autem klasy wyższej a nie stać go na niemiecką trójkę." 3 letnie S60 D5 nie jest tańsze niż porównywalne A4 2.0 TDI 170 koni i BMW 320d - wszystkie da się kupić za 50-60k.. Alfa tutaj dołuje - 159 jest pare tysięcy tańsza. Saaby są

Re: Jazda na kucyku-3 lata

O ile dziecko ma ochotę i nie boi się wsiąść to nie broniłabym. Moja córa miała 2l 3m-ce jak pojechała na kucyku a 3l 2m-ce jak jeździła na dużym koniu. Oczywiście była asekurowana. Nie bała się i wręcz paliła do jazdy. -- córa 03.03.2008 syn 20.12.2010lo

1 2 3 4 5 6