wyszukiwanie zaawansowane
80 wyników w czasie 2 114 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szkoły średnie za naszych czasów i dziś

Ile godzin informatyki, edb, wok, języków, podstaw przedsiębiorczości miałaś w liceum? Ile zajęć odbywało się z podziałem klasy? Ilu ludzi 20 lat temu chciało pracować jako nauczyciel, a ilu teraz, bo sale to sobie rzeczywiście miasto może wynająć (miło by było gdyby jeszcze dostało na to

Re: Która z was testowała już system rekrutacyjny

ja weszłam teraz w statystyki. Już widać obłożenie poszczególnych klas, a to dopiero parę godzin Coś mi się wydaje , że ciśnienie mi skoczy , kiedy 20 maja będzie mniej więcej widać, jak to się rozłożyło . Widać liczbę osób, które wybrały daną klasę, jak i też dla ilu jest to szkoła pierwszego

Re: Rekrutacja - większość wniosków niepotwierdzo

625 klas. Ile szkół na to trzeba? Ze 20? Te Warszawa musi wybudować bez subwencji oświatowej. A ilu nauczycieli? Za wynagrodzenie 15% zapłaci Warszawa z własnej kasy, bo subwencja oświatowa starcza na 85% kosztów płacowych. -- ------------------------------------------------------------- "Pan

Zdjęcia:

Re: Zerwana więź

nie wiem ile lat ma twoja matka ale mysle że jej pogłady na temat wygładu, ubrań etc nie odbiegały bardzo od typowych dla jej pokolenia. 20 lat temu depilacja u nastolatek wcale nie była częsta, a włosy dziecku myło się raz na parę dni. A to że poczucie wartości nie powinno być oparte na głębi

Re: Siemacie lamusy co tam?

. > U nas jak juz sie chwala autami to raczej ile to ma pojemnosci, ile Koni i jak > przyspiesza .... > I jak ktos sie pyta "ile takie pali" to zwykle odpowiedz jest "Jak sie pytasz i > le pali tzn ze to auto nie dla ciebie tzn nie na twoja kieszen" ee to pewnie u was nie ma gazu LPG

Re: Jak wy to robicie

Nie wiem ;) Po prostu się dopasowaliśmy , lubimy przebywać ze sobą, nie nudzimy się w swoim towarzystwie, mamy podobne choć nie identyczne zainteresowania i poglądy. Nadal potrafimy się nawzajem zaskoczyć. Dodatkowo znamy się jak łyse konie bo chodziliśmy do jednej klasy w liceum. Nie ma między

Re: nauczycielka rzuciła papierami

Wielu nauczycieli mając 18 godzin pracuje po 50 godzin tygodniowo. Wiesz, ile trwa przeczytanie wypracowań, wypunktiwanie błędów i napisanie komentarza? Od jednej, trzedzjestoosibiwej klasy g im mnazjum? 4-5 godzin. Jak masz 4 takie klasy, to ile na to potrzebujesz? 20. Ile razy polonisci zadają

Re: ZNP i Broniarz c.d.

normalność pracy nauczyciela - 20-24 godziny przy tablicy/w klasie a pozostałe 20-18 godz/tyg. w pomieszczeniu szkolnym. I za te faktycznie przepracowane teraz w domu godziny pracy nauczyciela należy zapłacić. Teraz płaci się za 18 godzin, choć nauczyciel pracuje w domu , kolejne 20-24 godziny

Re: Vulcan- Śląsk rekrutacja do ponadgimnazjalnyc

A co jest napisane w harmonogramie? W Warszawie jes6t wyraźnie napisane, że wnioski składa się do 20 maja, ale w czerwcu, bodajże od 17 do 19.06 mozna zmienić kolejnośc szkół. Wtedy trzeba wydrukowac wniosek ponownie i znów zanieśc go do szkoły pierwszego wyboru. U was co piszą? O ile się

Re: (non?)konformizm na codzien

minniemouse napisała: > oszczedzam na tym, w zaleznosci ile nakupuje - nieraz 20$ -30$. a to juz jest kolejna > ksiazka albo dwie ktore moge sobie kupic wiec nad czym tu sie zastanwiac. > - nad tym, czy dany produkt za proponowana cene mogl byc wykonany bez bewzglednego

Re: hierarchia wartosci

wolnym czasem, ktory mam, chce zrobic. Da Ciebie jest wazne, by spedzic go inaczej, niz na lokalnych zakupach, dla mnie byc moze jest to mniej wazne, roznica nie polega wiec na tym, ile tego wolnego czasu mamy, tylko jak chcemy go spedzic. „Nie kazdy moze sobie pozwolic na dysponowanie szwajcarskim

1 2 3 4 5 6