wyszukiwanie zaawansowane
31 286 wyników w czasie 1 039 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Za dużo polonistów? - a klasy max 20os.

(30-35os.) - a powinno być max 20os. Teraz o ideii małych klas (do 20os.) wszyscy włodarze zapomnieli - wolą zwolnić nauczycieli (i pozornie zaoszczędzić), niż wreszcie zadbać o lepszą edukację... To dla Pana zadanie, Panie Pożyczka aby forumowicze nie pisali Porzyczka.... itd. ...i to

a w mojej klasie było 9 x 20 pkt z polaka

a to połowa klasy dopiero , ja miałem 18, a podobno bylismy najgorsza klasa od kilku lat:))))

Re: a w mojej klasie było 9 x 20 pkt z polaka

to u was juz od kilku lat zdaja nowa mature...?;)

M-B Klasa A 200 CDI, 200/Ford Focus C-Max 2.0 T... (początek wątku)

W tym zestawie brakuje jeszcze Voyagera i Fabii, debile.

Zdjęcia:

Re: Zacofana 2004 Camry V6 SE dla glupich Ameryka

Gość portalu: Milos napisał(a): > Albo A6 = Camry albo A6 = GS300. Bo Camry zdecydowanie nie równa się GS300. > Więc jak z tą matematyką ? ;-) Ja nie mówię o identycznym poziomie technicznym, lecz o przynależności do klasy wyższej. W tej samej klasie są Omega 2.0 DTI i E55 AMG

Re: Prawdziwe samochody to tylko te z manualną !!

, - A8, - 7, - S-klasa, - CL, - Enzo Ferrari, - SL65 AMG, - Gallardo, - Quattroporte, - S-Type R, - XJ8.

Re: Prawdziwe samochody to tylko te z manualną !!

przyjemności z jazdy według pazdziocha: > - E55 AMG, > - RS6, > - A8, > - 7, > - S-klasa, > - CL, > - Enzo Ferrari, > - SL65 AMG, > - Gallardo, > - Quattroporte, > - S-Type R, > - XJ8. poniżej kilka samochodów ze skrzynia manualną: -Porsche 911 Turbo

Re: AMG robi dla hamburozercow

href="moto.wp.pl/kat,123,katn,Premiery,wid,8138558,widn,Mercedes-Benz%20S%2065%20AMG,wiadomosc.html?ticaid=1ed0" target="_blank">moto.wp.pl/kat,123,katn,Premiery,wid,8138558,widn,Mercedes-Benz%20S%2065%20AMG,wiadomosc.html?ticaid=1ed0</a> > Nie rozumiem Twego podniecenia tym że premiera nastąpi w USA jak zwykle u MB . Załózmy że stać mnie ( a nie stać oczywiście ) w Polsce na C55 AMG

AMG robi dla hamburozercow (początek wątku)

Polecam ostatni akapit moto.wp.pl/kat,123,katn,Premiery,wid,8138558,widn,Mercedes-Benz%20S%2065%20AMG,wiadomosc.html?ticaid=1ed0 -- Pozdrawiam, Frank

Pierwsze szpiegowskie fotki Mercdesesa klasy A w w (początek wątku)

gadzetech.pl/2011/08/27/pierwsze-szpiegowskie-fotki-mercdesesa-klasy-a-w-wersji-amg/ Mercedes-Benz nie robił wielkiej tajemnicy z faktu, że powstaje znacznie

nie oceniaj kazdego po sobie

po pierwsze jakich luksusowych - wymien luksusowy samochod z klasy SLS AMG ktory bedzie 5 razy tanszy od tego MB. po drugie sprawdz ceny maszyn sygnowanych AMG - zadna nie traci 40% po pierwszym roku, wiele samochodow AMG zyskuje z czasem na wartosci - AMG tuninguje i wypuszcza limitowane

Re: Nowa Klasa B tańsza od poprzedniczki

jeśli dobrze pamiętam to ma sie pojawic wersja 2.0 turbo amg 300coś koni mechanicznych, albo to będzie w nowej a classe???

Re: rozwiazywanie zadan

klasa 2b = 1/4a + a spr. 1/4(20) + 20 = 5 + 20 = 25 klasa 2a = a 20 razem = 45 25 + 20 = 45 1/4a + a = 45 2 1/4a

1 2 3 4 5 6