wyszukiwanie zaawansowane
40 wyników w czasie 256 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wrocław - szkoła Atut, prosze o opinie!!!!

Dla tej szkoły też liczy się tylko haj$... 30zł często za wycieczkę gdzie 10zł kosztuje bilet a 20zł to bóg wie gdzie idzie a tak ogólnie to są bardzo dobrzy w "chowaniu problemów"... Szczególnie ci nauczyciele gdzie są już w tej szkole kilka lat... ja już po jednym roku (po 1kl gim) wypisałam moje

Re: ceny Marina Mokotów

"pospólstwem" obok... P.S. Mieszkam "za płotem" przy Miłobędzkiej. No ale to trochę inna klasa niż Marina bo Miłobędzka to wille i domy jednorodzinne. Ale cóż, żeby tutaj mieszkać to trzeba mieć pieniądze a nie kredyty :)

Re: Szkoła Europejska- pyt.

korepetycje przygotowujące do zdania matury, ponieważ w jego szkole nie ma co liczyć na zajęcia dodatkowe, których w Europejskiej dla chcących jest mnóstwo, więc z korepetycji mało kto korzysta, ponieważ do ucznia podejście jest indywidualne. Klasy liczą max. 15 osób, a w grupach językowych zdarza się, że są

Zdjęcia:

Re: TOP 10 | Auto dla studenta

Pozycja czwarta bardzo trafiona, jezdze calibra od 3 klasy technikum, czyli 2 lata, koszt jazdy na LPG-sekwencja = koszt jazdy Tico na PB przy silniku c20xe. No chyba ze ktos dopie... do konca obrotomierza to i do 18 wzrosnie:) Kupujcie male ciulstwa a potem same zawalidrogi, badz lezycie na boku

Pieszy z rowerzystą się nie zmieści? To nieprawda

wszystkim obwodnicę. Zwykłą, a nie o standardzie autostradowym. Nas na to nie stać. Olsztyn i autostradowe obwodnice ;) Uśmieli by się w kraju po pachy. Warszawa, Kraków, Katowice itp takich cudów nie mają. Droga klasy wylotu na Ostródę wystarczyła by w zupełności. Przygotować jedynie szerszy pas drogi

Re: Peugeot 208 od 39 900 zł

bedzie troche mniejsze) Jezeli i30 i Cee'd sa za duze, mozna pomyslec o ix20 chociazby - cenowo i tak bedzie lepiej niz 208 a bardziej funkcjonalny. Bo za 50k mozna przy ogromnej ilosci szczescia/wiedzy/znajomosci nabyc calkiem dobre (bezwypadkowe, bez kreconego silnika) auto klasy troche wyzszej

Re: Toyota Yaris | Karta wozu

tydzień odbieram nowego Hyundaja I20 bo jest wiele tańszy a cena Yairisa III to cena księżycowa (prawie 60 tys.).Klasa porównywalna a cena prawie o połowę niższa a i pali mniej a benzyna droga..I co ważne, Yaris III, oprócz ceny, w ogóle mi się nie podoba.

Re: Opel Omega A (1986 - 1994)

Opel w tamtych czasach był wyższą klasą niż bmw i mercedes. Omega jest dużo lepiej zrobiona niż Bmw 5 czy Audi A6 Teraz zresztą Insignia jest tak samo świetnym autem - mam 2.0 turbo w pełnym wypasie i wymijam co chwilę beemki i suvy

Re: Citroen C5 1.6 THP | Za kierownicą

pozycjonowany. Nie jest to jeszcze A6 czy E61 ale też nie może być porównywany z Mondeo, Passatem czy Insignią. Materiały wykończeniowe - rewelacja, wszystko miękkie, przyjemne w dotyku, ładnie wykończone, zwłaszcza deska i fotele, które wyglądają jak w S klasie (bez przesady). Co do foteli jeszcze

Re: Matury nie zdał co czwarty maturzysta

I BARDZO DOBRZE !!! Kiedy Mature bedzie zdawalo 50% absolwentow osiagniemy wreszcie pozadany efekt. Aktualnie szkoly srednie koncza i podchodza do matury ludzie, ktorzy jeszcze 20 lat temu mieliby problemy z ukonczeniem szkoly zawodowej, o technikum nie marzyli, a matura to bylaby totalna utopia

1 2 3 4