wyszukiwanie zaawansowane
40 wyników w czasie 342 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Chevrolet Aveo | Za kierownicą

, niewiele mniej od klasy średniej. Miejsca mało, do jeżdżenia głównie po mieście. Bezpieczeństwo na niskim poziomie bo przy zderzeniu z większym autem już poważny problem. Ogólnie wolałbym 2-3letnie auto kompakt, najlepiej w ogóle klasa średnia. No tak, zaraz powiecie używane więc się psuje. No i co z

Re: Prawie jak STI

Ja tam się już powoli przyzwyczajam do Lanosa ;) Wcześniej najbardziej bolało , że WRX wyglądał prawie tak samo jak 2.0 Diesel :( No ale właśnie rozwiązali ten problem :P W każdym normalnym kraju, gdzie podatki są jakoś przemyślane, Lanos WRX 265KM to chyba najlepsza opcja w klasie. Gdyby nie 18

Re: Fabia po liftingu od 37 000 zł

, że wpierw mają zamiar zrobić 1.6T i 2.0T (test S-Maxa z 2.0T już gdzieś widziałem, więc ten silnik już jest), a dopiero potem jakiś mniejszy silnik do między innymi do Fiesty...

Zdjęcia:

Re: Kwadrans próby - Battlefield Heroes

parę razy). Taki znośny stan grania utrzymuje sie mniej wiecej do 20-30 godziny grania. Wtedy gra zaczyna nużyć swoja schematycznościa, mała ilością klas oraz słabym ich zbalansowaniem(Gunner ma 2x wiecej hp niz snajper, choć najbardziej razi stosunkowa mala ilość punktów trafien i soldiera), mała

Re: Rencista z Bytomia winny przywłaszczenia 300

Sam sobie jest winien. Jakby przywłaszczył sobie miliony lub wyludzil 360 tys. VAT i nie oddał - jak kolesie z SLD czy innych ugrupowań - włos z głowy by mu nie spadł. Tak zwane polskie "prawo" jest od gnojenia uczciwych. A nad wszystkim czuwa mafijna banda "sędziów" nie dopuszczających

Nie taki "francuz" straszny... (początek wątku)

Go Go Citroen! :P Jeszcze niedawno marka ta miała same przyciężkawe, czopkowate pierdołowozy (stare C5, Xsara Picasso). A teraz? C1 - takie jak 107 i Aygo... tylko troszkę tańsze (upusty :P) C2 - ładny, nowoczesny, mały wozik C3 - brzydkie kaczątko, czekam na nową wersję. Wygląda na to, że C3

Re: Lexus LS 600h | Za kierownicą

A8, S - klasy i BMW to chyba nie srednie spalanie, ale najnizsze mozliwe jakie mozna uzyskac (chyba przy jezdzie 60-80 km/h hehe! Tak sie nieda jezdzic takimi autami) A propos tradycji i historii marki. Nie sposob sie nie zgodzic, ze wszystkie 3 marki niemieckie maja bogatsza historie, przede

Re: Opel Astra już od 58 500 zł

.3V6 w zupełności powinna wystarczyć Inisgnia 2.0T (220KM). Ja rozumiem, że niektórzy są fanami V6, ale ja tam wolę osiągi - Insignia z tym silnikiem robi 0-100km/h w 7.6 sek (Hyundai V6 w 7.7 sek) i zaczyna się już o 115000zł. Oczywiście jest to cena bez żadnych upustów (a sądzę, że można by trochę

Re: Motodziennik: zapowiedź Frankfurtu

oczekiwania klienta. Można by rzec, wartość otrzymana / wartość oczekiwana. Chcąc kupić Skodę oczekuję, że będzie to dobry samochód. Kupując BMW/Audi/Mercedesa oczekiwałbym najlepszego auta w swojej klasie - pod każdym względem. Stąd tak wysokie pozycje niektórych marek uznawanych za tańsze w rankingach

Re: Przegrywanie starych filmów celuloidowych na

(projektor Elmo) ma trzy-listkową migawkę, więc musiałem podwyższyć prędkość do 20 kl/sec, aby przy czasie kamery 1/60 sek. pozbyć się migotania. Ważną rzeczą jest stabilizacja prędkości projektora. Mój projektor jest projektorem dźwiękowym i chociaż ma duże koło zamachowe to jednak prędkość