wyszukiwanie zaawansowane
40 wyników w czasie 203 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szkoła Europejska- pyt.

korepetycje przygotowujące do zdania matury, ponieważ w jego szkole nie ma co liczyć na zajęcia dodatkowe, których w Europejskiej dla chcących jest mnóstwo, więc z korepetycji mało kto korzysta, ponieważ do ucznia podejście jest indywidualne. Klasy liczą max. 15 osób, a w grupach językowych zdarza się, że są

Re: Citroen C5 1.6 THP | Za kierownicą

pozycjonowany. Nie jest to jeszcze A6 czy E61 ale też nie może być porównywany z Mondeo, Passatem czy Insignią. Materiały wykończeniowe - rewelacja, wszystko miękkie, przyjemne w dotyku, ładnie wykończone, zwłaszcza deska i fotele, które wyglądają jak w S klasie (bez przesady). Co do foteli jeszcze

Re: Pizzeria All Capone Porazka

, która pózniej przygotowała dla mnie pizze! -( pizza 1-sza klasa!! )- A i również zostałem zaproszony na pierogi z pieca, na które nie omieszkam zawitać i spóbować przy najbliższej okazji! Urzekło mnie również to, że Al Capone bardziej idzie na jakość, a nie na ilość- i to sie chwali!!! - TAK

Zdjęcia:

Re: Gdzie wybór???

przedszkola 3-latkami, a sześciolatki w tym czasie zostaną na lodzie, bo jeśli sale dla nich nie powstaną, to będą się uczyć na zmiany np. z klasą pierwszą i zaczynać zajęcia o 14-15 a kończyć o 19-20... No bo mają obowiązek szkolny (przygotowania w zerówce), więc i tak do szkoły pójść muszą, dlatego

Avatar - rewolucja... ale nie w 3D? (recenzja f...

. książka, która zmieni nasze postrzeganie świata - niekiedy na zawsze. Może to być też film.. dobrze, jeśli jest to Avatar, a nie tak brutalnie prawdziwy film o nas, jak "Ziemianie" (Earthlings) dostępny m.in. na Youtube (wytrzymałem 20 minut i po prostu nie mogłem dalej tego oglądać.. nie dlatego, że

1 2 3 4