wyszukiwanie zaawansowane
53 wyników w czasie 254 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: U-rodziny Piotrka-wawa

A ja bym przyjechał gdyby nie ten GUPI środek supportu na Jagiellońskiej dzień wcześniej... -- MAĆKOF - KL MOKOTÓW DOLNA/PUŁAWSKA (obok kościola) GODZINA 17:20 PL. NA ROZDROŻU (przyst. Pl. Na Rozdrożu 02) GODZINA 17:30 tlen: maciekbam gg:4759726

Re: burza na masie

A ja ... Poczytajcie na: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13129&w=27112670 -- MAĆKOF - KL MOKOTÓW DOLNA/PUŁAWSKA (obok kościola) GODZINA 17:20 PL. NA ROZDROŻU (przyst. Pl. Na Rozdrożu 02) GODZINA 17

Re: Masa 28.IV.06

> filmiki, które robiłem będą dostępne wieczorem na stronie mackofff.xt.pl a co tam. już są :D:D:D -- MAĆKOFFF - KL Mokotów - mokotow.masa.waw.pl/ Puławska róg Dolnej - 17:20

Zdjęcia:

Re: Znow masa w tiwi

A jeśli ktoś nie będzie mógł obejrzeć również powtórki... za parę dni serial pojawi się w eMulu. Narazie są odcinki od 1 do 12. -- MAĆKOFFF - KL MOKOTÓW - REGION POŁUDNIOWY PUŁAWSKA RÓG DOLNEJ - GODZINA 17:20 Tlen: maciekbam GG:4759726 Skype: mackofff

Re: Warszawska Masa Krytyczna 29.07.2005

Gość portalu: ja napisał(a): > czy znowu tylko ja okazalam się byc Cieniasem??? Tym razem nie tylko ty. -- MAĆKOF - KL MOKOTÓW DOLNA/PUŁAWSKA (obok kościola) GODZINA 17:20 PL. NA ROZDROŻU (przyst. Pl. Na Rozdrożu 02) GODZINA 17:30 tlen: maciekbam gg:4759726

Co się stało ze stroną RR ??? (początek wątku)

Wchodzę na rr.masa.waw.pl a tu mi sie pojawia, takie coś: ___________________________ THC.net.pl Wejdz na TANI Hosting ___________________________ Co jest nie tak ??? -- MAĆKOFFF - KL MOKOTÓW PUŁAWSKA RÓG DOLNEJ - GODZINA 17:20

Re: Tylko 16 i 17 na plakatowanie na mokot

a tak dodam jeszcze, że jeśli do jutra nie bedzie plakatów w ZM to bede to musiał odwołać, więc BODZIO TRAVERS liczymy na ciebie -- MAĆKOF - KL MOKOTÓW DOLNA/PUŁAWSKA (obok kościola) GODZINA 17:20 PL. NA ROZDROŻU (przyst. Pl. Na Rozdrożu 02) GODZINA 17:30 tlen: maciekbam gg:4759726

Re: Tylko 16 i 17 na plakatowanie na mokot

jeśli na punkcie gwieździstym miałem 18 ludzi co jest bardzo dobrym wynikiem -- MAĆKOF - KL MOKOTÓW DOLNA/PUŁAWSKA (obok kościola) GODZINA 17:20 PL. NA ROZDROŻU (przyst. Pl. Na Rozdrożu 02) GODZINA 17:30 tlen: maciekbam gg:4759726

Re: Masa grudniowa A.D. 2005

Cześć! Właśnie niedawno wstałem :P. Masa była suuuuuuper, dużo śniegu, oby tak było na WOŚP i na styczniowej :D. Wielkie brawa dla Raffiego "A Karowa coraz bliżej... :>" który wciągnął te chyba 200 kg pod góre. -- MAĆKOFFF - KL Mokotów Puławska róg Dolnej -> 17:20 Tlen: maciekbam

Re: Juz nie moge. Stukot !!!

łożyskowanie wahacza lub damper A co to jest???? Powiem Ci że to jest Supermarket Version z 3,5 letnim żywotem ze mną. Stukot słuchać jakby coś w miejscu gdzie stuka jest puste wewnątrz. -- MAĆKOFFF - KL MOKOTÓW - REGION POŁUDNIOWY PUŁAWSKA RÓG DOLNEJ - GODZINA 17:20 tlen: maciekbam

Juz nie moge. Stukot !!! (początek wątku)

. Pomóżcie mi, bo każda jazda z tym to jazda w niepewności że zaraz mi sie coś rozwali. HELP !!!!!!!!!!!!! -- MAĆKOFFF - KL MOKOTÓW - REGION POŁUDNIOWY PUŁAWSKA RÓG DOLNEJ - GODZINA 17:20 tlen: maciekbam gg:4759726 skype:JUŻ NIEDŁUGO :D

Re: Film ze styczniowej Masy

jeszcze zapomniałem dodać :P:P:P zawadziele napisał: > a jak ktoś nie ma ani tlena, ani skypa? To może sobie ściągnąć i sie zarejestrować, nic to przecież nie kosztuje :):):) -- MAĆKOFFF - KL Mokotów - mokotow.masa.waw.pl