wyszukiwanie zaawansowane
82 wyników w czasie 329 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Edukacja? Wszyscy za! A co wtedy gdy zawiedzi

, dajmy jasny komunikat kioskarzom w naszej okolicy, że gazetki gó...anej jakości tutaj nie sprzedadzą się, mówmy o tym głośno i wyraźnie innym rodzicom na wywiadówkach w "naszych" klasach. Niech nasze dzieci poza tym że słyszą / widzą od rodziców co jest właściwe a co nie to niech widzą że ich

Re: Edukacja? Wszyscy za! A co wtedy gdy zawiedzi

zwraca uwagę. > To nadal nie jest odpowiedź. Robisz uniki. Ok masz prawo. A ja mam prawo stwierdzić że robisz > uniki. Że wielu z rodziców nie wygra wojny o swoje dzieci. Tak jest, wielu rodziców nie wygra wojny o swoje dzieci, mało tego, większość nawet nie zauważy, że jest jakakolwiek

Brak porządnych facetów...

). www.nytimes.com/roomfordebate/2011/12/20/black-men-for-black-women/a-definite-shortage-of-marriageable-black-men More than 1 in 10 black men in their 20s or early 30s are currently incarcerated, and some experts estimate that as many as 1 in 4 black men will spend some time behind bars. .. The harsh truth is that as black women have moved ahead, black men have fallen behind. Each year, nearly twice as

Re: Ja się zastanawiam nad czymś innym

rekreativa napisała: > "W praktyce kobieta zawsze jak chciała zajść to zachodziła - miała i > > ma taką praktyczną możliwość." > > Na drugą szalę rzuć te kobiety, które niekoniecznie chciały, a zachodziły, bo n > ie było żadnej choć w 20% skutecznej metody

Zdjęcia:

Re: no to teraz już wszytko jasne :)

. > > A dlaczego? Odpowiedziała rekreativa. Mam wrażenie, że oboje widzimy problem, ale Pani stawia złą diagnozę przyczyn. A zła diagnoza przyczyn będzie prowadzić do złego leczenia. > Za twoich czasów moje dzieci były już dorosłe. Serio? To ile ma Pani lat, sześćdziesiąt? >Za czasów

Re: tjaa... a 'Agatka' byla zgwalcona.

zak_szirak napisał: > madra edukacja - to gra planszowa w aborcje... hmmm welll, przy tym ani slowa o > antykoncepcji ani nawet o higienie intymnej. > Informacja z ulotki: Od 1991 roku działamy na rzecz praw człowieka, a w szczególności prawa kobiet do decydowania o tym, czy i

Poczytaj mi, siostro (początek wątku)

http://wyborcza.pl/1,76842,8860546,Dziewczynki_beda_rzadzic_chlopcami__Nadchodzi_seksmisja_.html?fb_xd_fragment#?=&cb=f15ecb96dd70807&relation=parent.parent&transport=fragment&type=resize&height=20&width=120 'Gazety' lament nad mlodzieżą: Co czwarty chłopiec w ogóle nie czyta książek. A

Re: Lesbian wage premium --->

regularnie czytam Economista. Gornictwo, rybactwo i hutnictwo wyprowadza sie do Azji. Umiem zrobic w domu niemal wszystko. Od 20 lat umiem nawet kosic kosą, bo kosiarki sa dla mięczaków. Zycze malzonce milego szorowania kibla, a tobie - wbijania gwozdzi raz w roku i okazjonalnego quality time z dziecmi

Re: feminizm - od czego zacząć?

10.00 Projekcja filmu „Parytety górą!” 10.20 Powitanie 10.30 PANEL 1 Kobiety 2010: Gdzie jesteśmy? Dokąd zmierzamy? prowadzenie: J. Paradowska, wstęp: M. Fuszara uczestniczki: H. Bochniarz, A. Grzybek, L. Kolarska-Bobińska, O. Krzyżanowska, M. Środa 11

Re: Polska krajem przedfreudowskim

jest w tej grupie przeogromna. I może się to wszystko wydawać odległe od tematu głównego, i to o księdzu, i to o depresji, ale nie jest. W 2008 r. 20 tys. dziewcząt poniżej 19 roku życia urodziło dziecko, w tym pół tysiąca poniżej 13 roku życia. A potem jeszcze galerianki, te wszystkie

Re: Dziecko wstydzące się matki

bri napisała: > Czy gdziekolwiek w całej historii świata miała miejsce taka > sielanka? ;) To, do niedawna (20-30 lat temu), był typowa sytuacja dla rodzin klasy średniej w krajach takich, jak USA, Szwajcaria, Francja, Niemcy, Austria, Belgia, Australia, jeszcze dziś to model

Re: Dziecko wstydzące się matki

> > kliniki. W przypadku prawnika, wszystko zależy od tego, jaki to > prawnik, bo to > > jest wolny zawód. > > We wszystkich tych przypadkach do statusu - dobry i uznany dochodzi > sie latami, a nie w rok po studiach. A dzieci nie rodzi 20 latka 45 > latkowi, tylko

1 2 3 4 5 6