wyszukiwanie zaawansowane
82 wyników w czasie 451 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ...to trzeba go tak zmanipulować, by wyszło n

>Graff na wesele w dalszej rodzinie – szast-prast w rodzinie sami ateiści. Bierz > eudział w spotkaniu klasowym na 20-lecie matury – i widzi wokół siebie sam > e feministki. Idzie ze sprawą do urzędu - a tam za biurkami sami geje. > Twoja wiara w siłę jej woli jest zaiste

Re: poparcie dla KK

sposób myślenia uważasz za totalitarny? Byłem przez 14 lat ministrantem wykazującym się na różnych poziomach wtajemniczenia w życie kościelne. Przez moje życie przeszło wielu księży i możesz mi wierzyć biedakiem nie był żaden. To tylko ludzie. Zanim zostają księżmi są przez 20 lat (czasami dłużej

Re: Feminizm jako MIT

witam. :) w mojej podstawówce, na podwórku, na angielskim itp. było mniej więcej pół na pół. w liceum (całym, bo w klasie akurat nie - kończyłam humanistyczną) też, na studiach nie, bo na 20 pań było na roku 4 panów - ale to raczej 'wina' kierunku. nie twierdzę, że zmyślasz, ale dziwię się

Zdjęcia:

Re: Dziecko wstydzące się matki

bri napisała: > Czy gdziekolwiek w całej historii świata miała miejsce taka > sielanka? ;) To, do niedawna (20-30 lat temu), był typowa sytuacja dla rodzin klasy średniej w krajach takich, jak USA, Szwajcaria, Francja, Niemcy, Austria, Belgia, Australia, jeszcze dziś to model

Re: Dziecko wstydzące się matki

> > kliniki. W przypadku prawnika, wszystko zależy od tego, jaki to > prawnik, bo to > > jest wolny zawód. > > We wszystkich tych przypadkach do statusu - dobry i uznany dochodzi > sie latami, a nie w rok po studiach. A dzieci nie rodzi 20 latka 45 > latkowi, tylko

Re: Swiat po rewolucji

zutylizowania - sama prasa i przetopienie już nie wystarczy. -- Kiedy mężczyzna mówi do kobiety świństewka to jest to molestowanie seksualne, a kiedy kobieta mówi świństewka do mężczyzny to kosztuje 4,20zl/min. + VAT!

Re: Szkoły żeńskie

> Cały dowcip polega na tym, że szkoły żeńskie i męskie są to z reguły szkoły, gd > zie idą dzieciaczki z dobrych rodzin. A takie dzieciaczki (statystycznie biorąc > !) lepiej sobie radzą w życiu, bo takie rzeczy jak wykształcenie, bogactwo, kla > sę społeczną się (statystycznie

Re: Polska krajem przedfreudowskim

jest w tej grupie przeogromna. I może się to wszystko wydawać odległe od tematu głównego, i to o księdzu, i to o depresji, ale nie jest. W 2008 r. 20 tys. dziewcząt poniżej 19 roku życia urodziło dziecko, w tym pół tysiąca poniżej 13 roku życia. A potem jeszcze galerianki, te wszystkie

Niepokalana pokona cywil. zabijania najmniejszych (początek wątku)

Włodzimierz Ilicz Lenin : "domagać się bezwarunkowego zniesienia wszystkich ustaw ścigających sztuczne poronienia" ( W. Lenin, Klasa robotnicza a neomaltuzjanizm, w: W. Lenin,Dzieła, Warszawa "Książka i Wiedza" i rzeczywiście socjalistyczny Związek Sowiecki jako pierwszy zalegalizował

Re: O prawie do ciała - urocze historyjki .

kapitalistow? A jak trzeba prowadzic wojne, to co, do przemyslowcow sie strzela? A klasa obca moze komunistow nie trawic i jak to tlumaczyc? Zawsze bylo prosto - byl nacjonalizm, choc probowano go zgarnac pod dywan, ale on sie doskonale trzymal: nawet widac po upadko ZSRR w Rosjo zostalo dwoch rasowych

Re: O prawie do ciała - urocze historyjki .

zalatwic, roweru zazdroscili mi wszyscy - znajomej w rowerowym nie mialem). Malucha kupowalo sie na dwa sposoby: wchodzac do d. zwiazkom zawodowym, albo w peweksie za dolary (wtedy mozna bylo nawet kolor wybrac) i to nie sa wcale tak bardzo odlegle czasy: 20 lat temu. A jak myslisz, ze wtedy nie bylo

Brak porządnych facetów...

). www.nytimes.com/roomfordebate/2011/12/20/black-men-for-black-women/a-definite-shortage-of-marriageable-black-men More than 1 in 10 black men in their 20s or early 30s are currently incarcerated, and some experts estimate that as many as 1 in 4 black men will spend some time behind bars. .. The harsh truth is that as black women have moved ahead, black men have fallen behind. Each year, nearly twice as