wyszukiwanie zaawansowane
82 wyników w czasie 269 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy feministki niszcza instytucje malzenstwa?

spisuja rozne oswiadczenia i rejestruja go w urzedzie finansowym. Roznica polega jedynie na tym, ze nie musza wnosic pozwu o rozwod kiedy chca sie rozstac. Wielu naszych znajomych zyje w ten sposob od 20-stu, 40- stu lat. W Danii chyba jest podobnie? Inni biora slub koscielny lub cywilny - mnie sie

Re: skąd się bierze agresja dzieci?

. Zajrzyj lepiej do statystyku wskazujących, jaki odsetek rodzin ma komputery. Jest to ok. 20%. Rozumiem, że Twoim zdaniem są to rodziny blokersów? T. Dlatego chetnie niestety > kupuje sie dzieciom komputer czy wideo, kosztem zapewniania innych rozrywek > typu ksiazki, prasa, spacery

Re: skąd się bierze agresja dzieci?

sa zadne. Mowisz o zalosnej ofercie. Chociazby teatr TV lecial o 20, teraz leci pozniej zeby przypadkiem niekt go nie obejrzal. Kiedys amerykanska sieczka - kryminaly byly raz w tygodniu, teraz leca calty dzien na kazdym kanale po kolei. więc pozostawało czytanie książek. A agresja

Re: tjaa... a 'Agatka' byla zgwalcona.

zak_szirak napisał: > madra edukacja - to gra planszowa w aborcje... hmmm welll, przy tym ani slowa o > antykoncepcji ani nawet o higienie intymnej. > Informacja z ulotki: Od 1991 roku działamy na rzecz praw człowieka, a w szczególności prawa kobiet do decydowania o tym, czy i

Zdjęcia:

Re: Co zżera Klarysę

do garnków a potem obizywała. I tak jeden po drugim. Oczywiscie nikt potem nie chciał tego jeść za to z przyjemnością poczęstowalismy tym nauczycieli :))))) W szkole średniej jeden z chłopaków (to było w I klasie) męczył moja koleżanke. Wsadził jej na głowę wieszak na ubrania i ścisnął głowe

Re: feminizm - od czego zacząć?

10.00 Projekcja filmu „Parytety górą!” 10.20 Powitanie 10.30 PANEL 1 Kobiety 2010: Gdzie jesteśmy? Dokąd zmierzamy? prowadzenie: J. Paradowska, wstęp: M. Fuszara uczestniczki: H. Bochniarz, A. Grzybek, L. Kolarska-Bobińska, O. Krzyżanowska, M. Środa 11

Re: Tad...

Gość portalu: tad napisał(a): > d.ark napisała: > > > System wartości jest sprawą indywidualną. > > Czyżby? Czy aby na pewno TYLKO indywidualną? Czy na poziomie społecznym > wartości nie są równie ważne? Owszem, istnieją wartości społecznie uznane i pożądane

Re: perdone trevik

napuszczaniu to demagogia lewicy, ktora robi z przedsiebiorcow wrogow klasy robotniczej. Moze Cie to nawet smieszyc, ale tym to jest w istocie. Oczywiscie PDS nie mialoby nic przeciwko Polakom, ale place polakow musialyby byc przynajmniej tak wysokie jak niemcow a pozniej po doliczeniu problemow

Re: Kochany Treviku!

sie_ wiecej chocby samego socjalu, bez wzgledu jak niewykwalifikowanego, wymagajacego opieki cymbala nie mielibysmy zatrudnic. Pewnie Ty jestes z tych, ktorzy uwazaja, ze placa 20 EUR/h brutto niewykwalifikowanemu robotnikowi to bezwzgledne minimum a 30 EUR/h brutto wykwalifikowanemu inzynierowi

W kobiecie mężczyzna - w mężczyźnie kobieta (początek wątku)

: piękna jak z obrazka Japoneczka była w tym związku mężczyzną ,natomiast jej partner –kobietą. Sposób , w jaki Cygan to powiedział ,został odebrany przez Jandę jako opis pary transwestytów. Obydwie z Drecką wybuchnęły śmiechem, tak jakby Cygan opowiedział jakiś dowcip o zboczeńcach a one

Re: no to teraz już wszytko jasne :)

. > > A dlaczego? Odpowiedziała rekreativa. Mam wrażenie, że oboje widzimy problem, ale Pani stawia złą diagnozę przyczyn. A zła diagnoza przyczyn będzie prowadzić do złego leczenia. > Za twoich czasów moje dzieci były już dorosłe. Serio? To ile ma Pani lat, sześćdziesiąt? >Za czasów

Do usług, chłosta raz:)

. Nie rozumiem skąd wzieła ci się suma 730 zł podatku (w obecnym systemie). Tak wysoki podatek dochodowy zapłacisz przy zarobkach ok. 5000 miesięcznie - a ja uważam, że powinniśmy raczej obliczać sytuację dla 80-90% Polaków, znacznie mniej zarabiających. Obawiam się, ze policzyłeś podatek razem ze

Re: oj, boli, boli

? Są jeszcze dorośli uczniowie - 4 i 5 klasa liceum i technikum, czyli 19 i 20 latki Za nich chyba będą musieli płacić rodzice, a jeśli rodzice nie będą mierli z czego? Temu mojemu "wzorcowemu" z pensją 1500 to już na pewqno by na to nie starczyło... Do tego gospodynie domowe. Bezrobotni