wyszukiwanie zaawansowane
627 wyników w czasie 521 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Inaczej

wielki_czarownik napisał: > Zawsze byłem przeciwnikiem podnoszenia podatków. Jednakże fakt, że w Polsce od > ponad 20 lat rośnie dysproporcja majątkowa jest niepokojący. Już teraz jest ona > największa w całej UE i powoduje, że w Polsce w zasadzie nie ma klasy średniej

Inaczej

Zawsze byłem przeciwnikiem podnoszenia podatków. Jednakże fakt, że w Polsce od ponad 20 lat rośnie dysproporcja majątkowa jest niepokojący. Już teraz jest ona największa w całej UE i powoduje, że w Polsce w zasadzie nie ma klasy średniej. Dlatego też trzeba zrobić to, co Amerykanie w latach 50

Dla dzieci??

Czy "Dzieciaki z klasą"to program dla dzieci? NIE, z kilku powodów: 1. Emisja programów dla dzieci KOŃCZY SIĘ o godz 19:30 dobranocką, ew. o 20:00 po Wiadomościach - których oglądanie notabene wcale nie są mniej szkodliwe niż oglądanie reklamy piwa 2. Oglądanie "Dzieciaków" jest rujnujące dla

Re: Polacy chcą zamienić złote na euro

20 lat temu srednia pensja robotnika wynosila 1200 euro a dzis 2000 euro na 3 klasie podatkowej.20 lat temu moje auto palilo 12 l benzyny a dzis moje silniejsze i wieksze 9 litrow.PC,TV,meble,CD s i 90% innych przedmiotow codziennego uzytku kosztuje dzis mniej niz 20 lat temu. .Inflacja w

Zdjęcia:

Re: Lotnictwo: po co latać klasą biznes?

nie za bardzo zgadzam sie z opinia ze 20% pasazerow przynosi 80% zyskow. gdyby tak bylo to by cale samoloty byly pierwsza klasa. osobiscie uwazam, ze to jest mydelnie oczu. wiekszosc pasazerow klasy pierwszej i biznes stanowia strasznie bogaci ludzie(im nie zalezy na cenie i najczesciej ich

Re: Lotnictwo: po co latać klasą biznes?

a ja sie zgadzam z opinia, ze te 20% pax przynosi przychody rzedu 80%. Nie moge sie zgodzic z tym co napisal przedmowca. Moze w Twoich firmach biznesmeni nie latali w biznesie, jednak tak sie sklada, ze wielu ich lata wlasnie w klasie biznes. nieprawda jest, ze jak piszesz w klasie biznes

Re: jaki masz cel w pisaniu takich pie..?

sobie klasie Airbus zawsze oferuje szerszy kadlub. A320 jest szerszy o jakies 20cm od B737, podobniez A310 jest szerszy od B767. Pzdr!

szlag mnie trafia

122 zlotych za bilet w pierwszej klasie z gdynii do warszawy bez klimatyzacji pociag ciagle zatrzymywal sie w polu albo jechal 20km oczywiscie reklamacja nie jest mozliwa bo to z przyczyn niezaleznych od pkp. a poza tym to prace modernizacyjne! a ja o tym slysze od kiedy jezdze pociagami i

Wychodzi ok. 150 000 zł miesięcznie ...

chyba nieźle za skakanie z górki w kraju gdzie średnia to jakieś 2000 netto ? Znam ludzi ciężej i dłużej pracujących ,a zarabiających miesięcznie po 20 latach jakąś połowę tego co Małysz. Rozbieżność zarobkowa jest w naszym kraju jak w bananowej republice. Kto z was nie zna wysokiej klasy fachowca

Re: "DGP": Pięć sposobów na zmniejszenie korków

jestem niedouczony, a już na pewno 15-letnie doświadczenie za kółkiem powoduje, że jeżdżę o kilka klas lepiej od 17 latków, którzy niedawno ściągnęli pampersa z dupy a już uważają się za najmądrzejszych

Re: Ja zwykle państwo podchodzi do tego od złej s

chciałeś robić po biologii? Chciałem być biotechnologiem ale nie wyszło - kilkanaście osób na miejsce, wydział biotechnologii międzyuczelniany UG i AMG. > Jakiekolwiek odgórne regulacje nic nie pomogą. Jeśli nie państwo to kto? Potrzeba nam reformy, co z tego, że Janek w 4 klasie LO

Zalogowanie (początek wątku)

Moich uczniów z ZSP nr 1 w Chojnicach, których jestem opiekunem nie zalogowano na konkursie ZKDK chociaż wykonywali procedury rejestracji w czasie dostępnym czyli do końca 20. 04.. Jedna grupa została zarejestrowana a druga nie o nazwie Starcraft II i składzie : S. Danielewski, R. Szmagliński, P