wyszukiwanie zaawansowane
153 wyników w czasie 11 711 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: rower 24 -na ile lat

Rozumiem, bo miałam podobny dylemat w zeszłym roku. Starsza córka jeżdziła na 20", a młodsza wyrosła z 16". My jednak zdecydowalismy sie kupic drugą 20", a starsza córka dopiero na przyszły rok dostanie większy rower (teraz wciąz jeżdzi na 20", a ma ok. 136 cm wzrostu - rower juz widać, że robi się

Co kupić na mikołajki do 20 zł. dla 10 latki? (początek wątku)

Dzieciaki w klasie córki robią mikołajki. Córka wylosowali koleżankę, z która sie nie trzyma i nie mam pojęcia co kupić do 20 zł, żeby córka dała coś fajnego a drugiej by sie spodobało.

Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin

a tego board 20 widzialas?on dla 5 klasisty rzeczywiscie bedzie dobry?boj 7 latek mial w 1 klasie(jako 6 latek) Tigera-jeszcze troche on pociagnie ale nie caly rok na pewno i sie nad tym berkleyem S wlasnie zastanawiam. No a starszemy tamten board 20-ma juz 2 lata topgala-nie zniszczony ale

Re: który plecak do 4 i 5 klasy?

Ja zakupiłam Board Walk 20 dla 5-klasisty(bardzo mikry, wzrost 134). Zrobiłam to za namową koleżanki, która się wahała między Berkeley S a Board Walkiem właśnie rok temu. Kupiła Board Walk do czwartej klasy i zachwala po dziś dzień. Teraz mamy Topgala Nuno i w czwartej klasie ledwo się dopinał.

Zdjęcia:

gandalf -ale ściema (początek wątku)

Dostałam maila z gandalfu że teraz podręczniki 20% taniej. Wchodzę z ciekawości na stronkę a tam box do 3 klasy który kupiłam w czerwcu za 182 zł kosztuje niby 219 zł po tej cudnej "obniżce" 182 :D

Re: 11.05. Noc Zakupów w Galerii Dominikańskiej

Dziewczyny pewnie jeszcze stoją w kolejkach o ile się zdecydowały :) Ja zrezygnowałam w C&A. W sumie nic ciekawego nie było. O 21 była zniżka 20%, ale widziałam kolejkę do Reserved - zniżka 30% -- Odnajdźmy się! www.nasza-klasa.pl

Re: Który wzór plecaka - pomóżcie

aleksandra1977 napisała: > fajny, ale raczej nie nadaje sie dla dzieci zaczynajacych edukacje szkolna, bo > producent poleca go dla dzieci o wzroscie powyzej 135cm, a raczej niewiele dzie > ci w pierwszej klasie osiaga taki wzrost. 30 litrow pojemnosci bedzie za duzy

Re: Który wzór plecaka - pomóżcie

fajny, ale raczej nie nadaje sie dla dzieci zaczynajacych edukacje szkolna, bo producent poleca go dla dzieci o wzroscie powyzej 135cm, a raczej niewiele dzieci w pierwszej klasie osiaga taki wzrost. 30 litrow pojemnosci bedzie za duzy. Plecaki dla klas I-III zazwyczaj nie przekraczaja 20 litrow

Re: artykuł dla mam dylemat szkolny 6 i 5 latkó

> Na pewno jest super, gdy utworzona zostaje cała klasa dzieci 6-letnich- wtedy s > pokojnie dojrzewają wśród swoich równieśników ( niestety takie klasy mogą powst > ać tylko w bardzo dużych szkołach). Bardzo dużych? A jaka to szkoła? Bo u nas będzie klasa samych sześciolatków

Re: dla niedowiarków

Mój syn idzie do 4 klasy i ma dostać darmowe podręczniki. Trochę mnie zastanawia jakie one będą, bo na podręczniki szkoła ma dostać ok 70 zł na dziecko, a na ćwiczenia ok. 20. Rodzice musieliby wydać ok. 300 na komplet

Re: lego friends -po ile w tesco ?

no moze nie takie bardzo tanie, ale sa tylko mikołajki, za to na paczki swiateczne sie nie składamy ;) baniek na pewno nie kupimy, w szkole nie ma wykładziny w klasie, zrobiłoby sie lodowisko i plamy na parkiecie gdyby 20 dzieci zaczeło dmuchac-wiem z doswiadczenia w domu. a'propos jajek to

Re: pomysły na tanie mikołajki w szkole

A patrzyłaś na allegro??? Ja zamawiałam dla I klasy w cenie 11,80 +przesyłka 20 zł - imię i nazwisko każdego dziecka, pieczątki w różnych kolorach i prezent jest hitem! Przykładowa aukcje

Re: Suszarka do ubrań, jaka?

jasne, klasa energetyczna to wazna rzecz, najlepiej jak najblizej "A" :) jednak przy zalozeniu ok 5-letniej zywotnosci obecnie produkowanego sprzetu agd nie wiem czy zakup za 3,5 tys i powyzej zdazy sie zamortyzowac w tym okresie ;) -- ***Mów dziecku po szwedzku.20 minut dziennie.Codziennie.***