wyszukiwanie zaawansowane
153 wyników w czasie 575 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: fotelik samochodowy - jaki najlepszy?

Witam! Moja córeczka ma prawie roczek i jeździ w foteliku Romer King, to jest fotelik od 8 do 20 kg, bardzo fajny i małej jest w nim wygodnie. Polecam też MaxiCosi Priori. Są to foteliki porównywalnej klasy. A jeżeli chodzi o krzesełko to my mamy Jane Elite, jestem bardzo, baaardzo

Re: Gdzie kupujecie jeansy?

W carrefourze ostatnio :) Cena między 20 a 40 zł. Nie wiem czy stale można tam dostać sensowne jeansy, pewnie różnej klasy się trafiają, ale ja jakoś trafiam na bardzo fajne jak akurat potrzebuję. Ponad rok temu kupiłam dwie pary i noszę je do dziś i długo jeszcze ponoszę, nic się z nimi nie

Podsuńcie pomysł na klasowe prezenty mikołajkowe.. (początek wątku)

Mikołajki w klasie III - nie będzie losowania, mamy wymyśleć jakieś drobiazgi za ok. 20 zł w wersji dla dziewczynek i chłopców lub coś uniwersalnego... Pomóżcie! W pierwszej połowie listopada będzie zebranie i chcemy przedstawić jakies propozycje reszcie rodziców... W ubiegłym roku rewelacyjnie

Zdjęcia:

Re: mirtillo1983

ja tez dzownilam do nexta i poki co dla kl z polski jest tylko taka opcja jak piszecie. Dostalam wczoraj maila ze mam znizike 20 funtów przy zamówieniu za min 50 funtów, tak wiec podpodawalam do koszyka na wartość ponad 60 funtów i nie dzialal kod, zadzwoniłam a oni mowia ze to tylko dla Klientow w

Plecak dla 10 l. -nic jej się nie podoba!? (początek wątku)

Chciałaby Halę ale żaden wzór jej nie pasuje, To samo z Top galem, Jack Wolfskin Berkeley za mało kolorowy. Szkoła za tydzień, młoda ciągle gada o tym ze plecaka nie ma a mnie trafia bo cokolwiek w necie pokaże to ciągle jest nie to. Plecak ma być do 4 klasy dla wysokiej chudziny. Macie jeszcze

Re: silje78

okreslony kolor. > Moze niech sama poszukaco jej sie podoba? Jal nie to j/w > Trzy wybiera, Ty decydujesz. Lub ty trzy wybierasz, a ona jeden. A jakich gabarytów jest córka? Który model wybrała? -- I. 20.07.2005 R. 09.04.2008

Re: Dzień Małych Kobiet w I klasie

multum, ale najfajniejsze z prawdziwymi zwierzakami (naliczyłam ponad 20 róznych z psami, kotami, końmi) po 2,99. Można wybrać dla kazdej dziewczynki w klasie inną teczkę, a to rzecz, która naprawdę się przydaje.

Re: pytanie o plecaki do 1 klasy

tygodniu - dwóch się zorientujesz, czy samych książek do domu nosi 2 kg (jak mój w pierwszej klasie) czy jedne ćwiczenia i piórnik. -- Jasiek urodził się 23.10.2005r. o godz. 18.20

Re: pytanie o plecaki do 1 klasy

name, lekki, z usztywnianymi plecami, który słuzy młodemu już drugi rok i mieści się do niego wszystko, co potrzeba (łącznie z 2 kg ksiązek w I klasie). -- Jasiek urodził się 23.10.2005r. o godz. 18.20

Re: deuter gdzie promocja?

> W zeszłym tygodniu w Poznaniu odkryłam promocję - 20 % na produkty Deutera w sk > lepie Taternik. Tym sposobem mamy od dzisiaj fajne plecak w domu:-) a jakie konkretnie modele kupiłas? dla jakiego wieku dzieci? możesz cos więcej napisaco tych plecakach? znam je tylko z

Re: Plecaki High Sierra - opinie?

wygląda rewelacyjnie a testować użytkowanie będziemy od września -- Michał, 16.09.2002 aniołek, planowany na 20.10.2010 Dominik, 19.06.2011

Re: Plecaki High Sierra - opinie?

High sierra equip.pl/product-pol-18563-Plecak-High-Sierra-Scrimmage.html?gclid=COixvMr-vsMCFSPmwgodaoMA5A A Topgala ma teraz takiego (już na

Re: Mini Boden - co to za firma?

nas Next :-) Angielki kupuja zawsze z rabatami (np 20%) a klientem docelowym jest angielska klasa srednia, wiec ceny sa dla nich ok.