wyszukiwanie zaawansowane
153 wyników w czasie 673 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: gandalf - jestem zawiedziona

widze ze te co mialy byc 20,08 beda niewiadomo kiedy. zatem wrzucam do koszyka kupuje te co sa, a brakujacych szukam gdzies indziej. a gandalf polecam jak najbardziej. -- trzeba byc twardym, jak zelki z biedronki!

Re: Kapcie/buty zaminne do szkoły?

w ogóle można nazwać szatnią :( : dawna nie za duża sala lekcyjna,z deskami przybitymi do ściany,do nich przyczepione haczyki( dla każdej klasy ok.20 haczyków-nad deskami są oznaczenia na ścianie:" I A" itd) i na środku 4 stojaki z desek i z haczykami :( to jest szatnia dla ok 120 dzieci :( jeżeli

Re: Kapcie/buty zaminne do szkoły?

W starszych klasach, od IV wzwyż sa takie metalowe zamykane boksy, jakie ja pamiętam jeszcze ze swoich lat szkolnych. Mimo, ze jeden boks jest na dwie klasy, to buty i kurtki mieszczą się. z ciekawości spytam - a co dzieci u was robią z kurtkami? Bo jesli jest miejsce na powieszenie kurtek, to

Re: aparat fotograficzny dla 4 latki

2.0 megapiksela a FP tylko 1.3, pamięć wewnętrzna VT 256 MB a FP 64 MB, wyświetlacz VT 1.8" a FP 1.5". Porównywałam je dokładnie przed zakupem i FP przegrywa z VT w kazdym aspekcie. Oczywiście dla dziewczynek wersja różowa ;)

Zdjęcia:

u mnie m-c temu to było 5-6 zł

, które niekoniecznie wykorzystasz. Zaleznie od wagi świni ja wywalam na pewno 15-20 kg, bo łeb, wnętrzności, raciczki dużo ważą, a od ceny nikt tego niestety nie odlicza. Rozebranie (poporcjowanie) ok. 100 kg tucznika, bo takie się sprzedaje, wymaga pewnych umiejętności. Rozważ zakup półtuszy w sklepie

Re: u mnie m-c temu to było 5-6 zł

oczyszczeniem, więc też za wnętrzności i np. łeb, które niekoniecznie > wykorzystasz. no tak to wszystko jasne, takie rzeczy sie ustala przed utłuczeniem :P>Zaleznie od wagi świni ja wywalam na pewno 15-20 kg, bo łeb, wnętrzności, raciczki dużo ważą, a od ceny nikt tego niestety nie odlicza

Re: stolik czy biurko w nowym pokoju dla 3,5 latk

na podłodze.A taki wystarcza nawet siedmiolatce i do jedzonka i do porysowania:)Nooo ale oczywiście teraz będziemy już zmuszone kupić biurko-pannica pójdzie do pierwszej klasy:)

Re: tornister herlitz smart czy midi-jaka różnica

nie widzialam smarta na "zywo", ani mini, ale tez zatanawiam sie czy smart czy mini do pierwzej klasy. Fajnie pomogla mi rada sprzedawcy on line ktory zzapytal : czy beda noszone formaty wieksze niz a4 np teczk na gumke? jesli tak to smart, bo jest wyzszy, jesli nie to mini. Tym sposobem

Re: Urodziny z przedszkola - sala zabaw itp - za

ja nie rozumiem tekstu: lepsze koleżanki/koledzy. Moje dzieci na urodziny zapraszają tylko właśnie te lepsze, nie zapraszają grupy czy klasy więc ok 20 osób a max 10 i to są właśnie te lepsze. Wśród zaproszonych nie ma już lepszych i gorszych. Wy zapraszacie całe klasy? motylka09 napisała

Re: pytanie o herlitz mini

tornister dla zerówkowiczów, no i wymiarowo 8 cm węższy od > compact. Być może. A ja np. znalazłam w opisie w sklepie Kleks że rekomendują ten tornister do 1. klasy dla drobnych dzieci. Mój jest drobny, 120 cm wzorstu i 20 kg wagi, i inne po prostu go przytłaczały.

Re: pytanie o herlitz mini

"Być może. A ja np. znalazłam w opisie w sklepie Kleks że rekomendują ten tornister do 1. klasy dla drobnych dzieci. Mój jest drobny, 120 cm wzorstu i 20 kg wagi, i inne po prostu go przytłaczały" Miałam ten sam problem i wybrałam topgala, synek ma 122cm. i jakieś 19kg.,jestem zadowolona

Re: bobowozki.pl - ktos tam kupowal?

wysyłała informację mailem najpierw o dacie wysyłki, póxniej już z numerem listu przewozowego, tak żebyśmy mogli się umówić z kurierem na odbiór.. a więc zachowanie - takie jakie być powinno, gorzej poźniej gdy padło hasło ZWROT WÓZKA! i bobowózki pokazały swoją "KLASĘ". Pewnie gdyby załatwili całą

Re: Ksiązki do klasy pierwszej.

U nas w szkole wisi na tablicy spis podrecznikow na 2013/14, dodatkowo umiescili go na stronie internetowej. mozna sobie spokojnie porownac ceny. w 1 i 2 klasie kupowalam przez szkole, a tym pewnie przez internet, nasz zestaw bedzie dostepny po 20 czerwca w gandalfie. angielski i religie zawsze na

Re: Ksiązki do klasy pierwszej.

Poszczególne książki w syna w szkole zamawiają nauczyciele nauczania początkowego, anglistki, katechetki. Ceny w ubiegłych dwóch latach (zerówka, pierwsza klasa) nizsze o jakieś 15 - 30% niż w wydawnictwach. Oprócz tego np. do boxu zostały dokupione w cenach preferencyjnych ćwiczenia dodatkowe