wyszukiwanie zaawansowane
40 wyników w czasie 453 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Maciej Popowicz - internetowy człowiek roku. Na pewno?

Za 2 lata o serwisie nikt nie będzie pamiętał, będzie podobnych 20 a ja mam serdecznie dość kumpli z klasy z przed 20 lat. Zwinie się szybciej niż się rozwinął ale kolesiowi chwała za szybką kase. Venture się na niej pośliźnie na 105% !!! Na czym zarobi te banki $ ?

Re: Maciej Popowicz - internetowy człowiek roku. Na pewno?

G napisał: "Coś jest chyba na rzeczy jeśli serwis nasza-klasa.pl wyceniają w milionach i to kilkanaście razy wyżej niż fotka.pl ." Chyba coś Ci się koleżko pomyliło. N-K wyceniana jest na 15 mln, max dajmy jej 20-25. A Fotka ma 2,5 mln zysku netto i jest warta co najmniej 150-200! Na dodatek

do 67

Przecież dosłownie obok na Retkinii jest szkoła integracyjna , w klasie jest 20 dzieci, specjaliści na lekcjach, pedagodzy ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym, a dziecko jak widać ma ADHD- wiec dlaczego kuratorium odgórnie nie skieruje chłopca do tamtej szkoły?????????????

Re: Top Gear: miała być parodia z Polski, wyszła

A mnie się i tak bardziej podobało, jak w TG o nowej S-klasie przy teście sys rozpoznawania mowy, mercedesowska nawigacja, po powiedzieniu Warsaw wskazała Polskę jako białą plamę :) 20 lat po komunie i map nie mamy :) wszędzie do okoła były...

Zdjęcia:

Re: Opel Omega A (1986 - 1994)

Opel w tamtych czasach był wyższą klasą niż bmw i mercedes. Omega jest dużo lepiej zrobiona niż Bmw 5 czy Audi A6 Teraz zresztą Insignia jest tak samo świetnym autem - mam 2.0 turbo w pełnym wypasie i wymijam co chwilę beemki i suvy

Re: Wybierz najlepszą generację Volkswagena Passa

: www.auto-swiat.pl/1-test-dlugodystansowy-volkswagena-passata-20-tdi-czyli-nasz-wieczny-pacjent Nawiasem mówiąc w testach robionym przez tą gazetkę wszystkie VW zajmowały jedne z ostatnich miejsc w swojej klasie

Re: TOP 10 | Auto dla studenta

Pozycja czwarta bardzo trafiona, jezdze calibra od 3 klasy technikum, czyli 2 lata, koszt jazdy na LPG-sekwencja = koszt jazdy Tico na PB przy silniku c20xe. No chyba ze ktos dopie... do konca obrotomierza to i do 18 wzrosnie:) Kupujcie male ciulstwa a potem same zawalidrogi, badz lezycie na boku

Re: Wrocław - szkoła Atut, prosze o opinie!!!!

Dla tej szkoły też liczy się tylko haj$... 30zł często za wycieczkę gdzie 10zł kosztuje bilet a 20zł to bóg wie gdzie idzie a tak ogólnie to są bardzo dobrzy w "chowaniu problemów"... Szczególnie ci nauczyciele gdzie są już w tej szkole kilka lat... ja już po jednym roku (po 1kl gim) wypisałam moje

Re: Zwolnienia w Baczyńskim

Prosze Cię nie przesadzajmy znowu z tymi podpisami że są zbierane żeby została, powstaw się w sytuacji uczniów ktorzy MUSIELI się tam podpisac, bo Pani Rychtelska powystawiala po 20 zagrożen w klasach w któych uczyła, a poźniej dawała liste do podpisania aby została w szkole to chyba logiczne że

Re: Licea na Piątkowie nie chcą się łączyć

Drodzy - gdzie jest reforma oświaty?! Gdzie klasy 20-osobowe, nauczanie informatyki na zasadzie jeden komputer - jeden uczeń.... tak to jest tylko dla bogatych. Dla reszty - opowieści o prawach ucznia, rozwoju oswiaty i sukcesach poznanskiej nauki - a prawda jest tragiczna - testy wykazują

Tokio 2009 | Japońska ulica (początek wątku)

alle padla, co niby to ma byc ekonomiczne , u mnie limuzyna sredniej klasy 2.0 16V, 1,5 tony i srednio 11lpg/100, jezdilem wagon R i agila, agila wypadla troche lepiej ale na dziurach brak resorowania, wagon jeszcze gorszy, waskie to to...glosne, plastiki , fotele , ehhh a ten mi tu wyjezdza ze

1 2 3 4