wyszukiwanie zaawansowane
8 wyników w czasie 254 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Top Gear: miała być parodia z Polski, wyszła

A mnie się i tak bardziej podobało, jak w TG o nowej S-klasie przy teście sys rozpoznawania mowy, mercedesowska nawigacja, po powiedzieniu Warsaw wskazała Polskę jako białą plamę :) 20 lat po komunie i map nie mamy :) wszędzie do okoła były...

Tokio 2009 | Japońska ulica (początek wątku)

alle padla, co niby to ma byc ekonomiczne , u mnie limuzyna sredniej klasy 2.0 16V, 1,5 tony i srednio 11lpg/100, jezdilem wagon R i agila, agila wypadla troche lepiej ale na dziurach brak resorowania, wagon jeszcze gorszy, waskie to to...glosne, plastiki , fotele , ehhh a ten mi tu wyjezdza ze

Re: Kwadrans próby - Battlefield Heroes

parę razy). Taki znośny stan grania utrzymuje sie mniej wiecej do 20-30 godziny grania. Wtedy gra zaczyna nużyć swoja schematycznościa, mała ilością klas oraz słabym ich zbalansowaniem(Gunner ma 2x wiecej hp niz snajper, choć najbardziej razi stosunkowa mala ilość punktów trafien i soldiera), mała

Zdjęcia:

Nie taki "francuz" straszny... (początek wątku)

Go Go Citroen! :P Jeszcze niedawno marka ta miała same przyciężkawe, czopkowate pierdołowozy (stare C5, Xsara Picasso). A teraz? C1 - takie jak 107 i Aygo... tylko troszkę tańsze (upusty :P) C2 - ładny, nowoczesny, mały wozik C3 - brzydkie kaczątko, czekam na nową wersję. Wygląda na to, że C3

Re: Opel Astra już od 58 500 zł

.3V6 w zupełności powinna wystarczyć Inisgnia 2.0T (220KM). Ja rozumiem, że niektórzy są fanami V6, ale ja tam wolę osiągi - Insignia z tym silnikiem robi 0-100km/h w 7.6 sek (Hyundai V6 w 7.7 sek) i zaczyna się już o 115000zł. Oczywiście jest to cena bez żadnych upustów (a sądzę, że można by trochę

Re: Motodziennik: zapowiedź Frankfurtu

oczekiwania klienta. Można by rzec, wartość otrzymana / wartość oczekiwana. Chcąc kupić Skodę oczekuję, że będzie to dobry samochód. Kupując BMW/Audi/Mercedesa oczekiwałbym najlepszego auta w swojej klasie - pod każdym względem. Stąd tak wysokie pozycje niektórych marek uznawanych za tańsze w rankingach

Re: Pizzeria All Capone Porazka

, która pózniej przygotowała dla mnie pizze! -( pizza 1-sza klasa!! )- A i również zostałem zaproszony na pierogi z pieca, na które nie omieszkam zawitać i spóbować przy najbliższej okazji! Urzekło mnie również to, że Al Capone bardziej idzie na jakość, a nie na ilość- i to sie chwali!!! - TAK

Re: Gdzie wybór???

przedszkola 3-latkami, a sześciolatki w tym czasie zostaną na lodzie, bo jeśli sale dla nich nie powstaną, to będą się uczyć na zmiany np. z klasą pierwszą i zaczynać zajęcia o 14-15 a kończyć o 19-20... No bo mają obowiązek szkolny (przygotowania w zerówce), więc i tak do szkoły pójść muszą, dlatego