wyszukiwanie zaawansowane
7 wyników w czasie 9 459 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Opel Omega A (1986 - 1994)

Opel w tamtych czasach był wyższą klasą niż bmw i mercedes. Omega jest dużo lepiej zrobiona niż Bmw 5 czy Audi A6 Teraz zresztą Insignia jest tak samo świetnym autem - mam 2.0 turbo w pełnym wypasie i wymijam co chwilę beemki i suvy

Re: Wybierz najlepszą generację Volkswagena Passa

: www.auto-swiat.pl/1-test-dlugodystansowy-volkswagena-passata-20-tdi-czyli-nasz-wieczny-pacjent Nawiasem mówiąc w testach robionym przez tą gazetkę wszystkie VW zajmowały jedne z ostatnich miejsc w swojej klasie

Re: Matury nie zdał co czwarty maturzysta

I BARDZO DOBRZE !!! Kiedy Mature bedzie zdawalo 50% absolwentow osiagniemy wreszcie pozadany efekt. Aktualnie szkoly srednie koncza i podchodza do matury ludzie, ktorzy jeszcze 20 lat temu mieliby problemy z ukonczeniem szkoly zawodowej, o technikum nie marzyli, a matura to bylaby totalna utopia

Zdjęcia:

Re: Seat Exeo ST 2.0 TDI | Za kierownicą

Przesadzacie, że chcielibyście Exeo za 60tyś. Przecież to cena samochodu kompaktowego! Ja za swoją Mazda 3 2.0 dałem 80tyś! A przecież Exeo to samochód o klase większy. W tej chwili za podstawową wersję TDI 143KM trzeba zapłacić 88tyś i jest to cena adekwatna do klasy i wielkości samochodu ale nie

SLD: Żyjemy w kraju za 5 zł, Rostowski powinien...

Brytanię i Camerona. Zdecydował się zrobić cięcia o 20-25%, ale RÓWNO wszystkim. W Polesce od razu zaczęło by się jazgotanie. WOjku nie można; szkół nie ruszać, bo przyszłośc narodu; ani tylkać służby zdrowia itp. itd. A tak naprawdę w tym kraju dobrze się ma wyłącznie klasa polityczna - od lewa do prawa

Re: Chevrolet Aveo | Za kierownicą

, niewiele mniej od klasy średniej. Miejsca mało, do jeżdżenia głównie po mieście. Bezpieczeństwo na niskim poziomie bo przy zderzeniu z większym autem już poważny problem. Ogólnie wolałbym 2-3letnie auto kompakt, najlepiej w ogóle klasa średnia. No tak, zaraz powiecie używane więc się psuje. No i co z

Re: Citroen C5 1.6 THP | Za kierownicą

pozycjonowany. Nie jest to jeszcze A6 czy E61 ale też nie może być porównywany z Mondeo, Passatem czy Insignią. Materiały wykończeniowe - rewelacja, wszystko miękkie, przyjemne w dotyku, ładnie wykończone, zwłaszcza deska i fotele, które wyglądają jak w S klasie (bez przesady). Co do foteli jeszcze