wyszukiwanie zaawansowane
26 wyników w czasie 338 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Warto kupić Leganzę?

Napisz jak kształtuje sie cena Leganzy względem konkurencji (klasa d).Osobiscie to chyba bym zaryzykował.Słyszałem,że ma dobry wypas,a jej silnik 2.0 nie jest mułowaty (czego nie da sie powiedzieć o większosci konkurentów) pozdro nara

Re: Tylko V6 (albo mocny Diesel)

sparawa,ze na polskim rynku ze świecą szukać samochodu tej samej klasy o takim samym wyposażeniu ale różniącym się tylko silnikiem. Wiekszy silnik prawie zawsze = się lepsze wyposażenie,a cena nie rózni sie o kilka tysięcy jak sugerujesz ale o tysięcy kilkanaście (a np. Vecta nie ma silnika 2.0

Re: Segment D - nie 1.8!

klasy średniej 1.8 120-140 KM. Jak gosciu będzie chciał wyprzedzić to nie będzie męczył na 5 -ce tylko zredukuje bieg na 4,a jeszcze lepiej na 3 i po sprawie. Jesli nie chce redukować to kupi turbodiesla lub turbobenzyne. Inna sprawa,ze ja nie dostrzegam porażającej różnicy w osiągach w samochodach

Re: Mazda 6

Za cene Mazdy 6 kupimy samochody o wyzszym prestiżu np. BMW 3 2.0,Saab 9-3 Sport Sedan lub Audi A4 którym Mazda 6 nie dorównuje pod wzgledem jakości. Kupimy również samochody tej samej klasy ale z silnikami o mocy przekraczającej 200 KM. Reasumując Mazda 6 jest ok ale przy cenie np.70 tyś zł,a

Zdjęcia:

Re: Vectra '99 czy Carisma '99 ? Prosze o porade

. Vectra to nie 8 cud swiata ale dobra,sprawdzona średnia (najlepiej z 2.0) pozdr Sprawdź sobie niemieckie tabele > awaryjności pojazdów na podstawie wyjazdów pomocy drogowej, a więc poważne > awarie, a nie wypalona żarówka. carisma ma 3 miejsce w klasyfikacji ogólnej > obejmującej

Re: Corolla Wagon 1,6 vs. Xsara Picasso 1,8

20 tyś km) to chyba jeszcze nie dramat? W mojej opini jedyne ładne kombi w klasie Corolli to 307 SW/Break. Jesli cenisz każdy grosz zastanów się nad Space Starem DID,a jeśli chcesz jeździć komfortowo wybierz Picasso Excl. lub 307 SW. pozdrawiam

Re: 95 vs. 98, czyli Honda kłamie!

A jak pisałem dziesiątki razy,ze Saxo 1.1 jest jakoś dziwnie szybkie to nikt mi nie wierzył ;-) Moment wyzszy o 7 Nm przy o az 1000 mniejszych obrotach równiez cieszy. Honda sie nie popisała ale mimo to (jeśli mnie pamięć nie myli) nadal jest najszybszym przedstawicielem "normalnej" klasy

Re: Diesle Toyoty z szeregu D4D

Należy pamiętać,że samochody wyzszej klasy są wyciszone znacznie lepiej niz te mniejsze (cena,masa itp) więc zupełnie mnie nie dziwi,że ten sam silnik moze w dwóch róznych samochodach różnic sie hałasem (nawet znacznie). pozdrawiam > Gość portalu: Sławek napisał(a): > > >

Re: Volvo V40

klaus1 napisał(a): Ciesze sie żem cie ubawił ale to nie moja opinia lecz dziennikarzy z motoryzacyjnej zachodniej prasy.A swoją drogą to już ktoś tu o tym pisał (na tym forum).Wchodzi nie nowy model lecz model po kolejnym retuszu.Najlepszy w swojej klasie? Zdajesz sobie sprawe,że z

Re: Dlaczego Renault Thalia idzie jak świeże bułe

kriss.forum napisał: Bora to klasa wyższa w stosunku do Fabii (wizualnie 3 klasy wyżej) A skoro Fabia pojawiła się 09.1999 to skąd pewność,ze jest taka niezawodna?... > Gość portalu: młody napisał(a): > > > za niewielką dopłatą czy nawet za te same pieniądze możemy kupić

Re: Facet chce do 100 tys., a tu co jeden to leps

Zawsze moze kupić C5 2.0 HDI 110 KM jak również wspomnianą AR 156 1.9 JTD 16v 140 KM. C5 2.2 HDI kosztuje 109 tyś,a znając upusty Citroena spokojnie można przyjąc cene o min 10-15 tyś mniejszą. AR 156 2.4 JTD kosztuje 114 tyś więc cena 100 tyś (po upuście) jest zupełnie realna. Jeśli facet

1 2 3