wyszukiwanie zaawansowane
41 wyników w czasie 182 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dziecko w szkole - sprawa wyłącznie nauczycie

a z jakich obowiazkow sie nie wywiązujecie? moze jej chodzilo bardziej o brak zaangazowanie w zycie klasy? -- -*- Korek www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1

Re: Dziecko w szkole - sprawa wyłącznie nauczycie

strony jak raptem 2, 3 osoby mają problemy z nauka, a reszta klasy jest rowna to trudno zeby zanizac klase zeby wszystko od poczatku tlumaczyc tym slabszym np pani nam powiedziala " dzieci maja tabliczke mnozenia, prosze z nimi cwiczyc" i moze faktycznie ktos rozumie to jak zwalanie na nas obowiazku

Re: Prezent dla nowonarodzonego dziecka

napisałabym oficjalna kartke z gratulacjami dla rodzicow i prezent- drobiazg- dla dziecka zachowasz sie elegancko i z klasą, a nie zobowiazuje to do bliskich kontaktów etc -- -*- Korek

Re: Ja nie chcęęęęę!

no to u nas wtedy musielibysmy zaplacic 80 zł na calodniową wycieczke na ktorej polowa klasy byla 3 m-ce wczesniej a tak wszycy pojechali w nowe miejsce -- -*- Korek

Re: Ja nie chcęęęęę!

a kiedy rozmawiac o problemach klasy np gdy jest problem ze swietlicą? u nas tak bylo pare osob wpominalo na osobnosci pani problem, ale potem temat zostal poruszony na zebraniu dzieki czemu wiele rzeczy sie wyjasnilo- w przyjaznej atmosferze czasem bywa glosno, ale klotni etc nie ma

Zdjęcia:

Re: Praktyki wychowawcze..

a ja zauwazam, ze dzieci w szkole podstawowej- od 1 klasy zaczynają idiotycznie klamac, aby ratowac wlasna skorę są to strasznie glupie klamstwa, ale myslą ze są cwani np syn znajomego zalogował sie na naszej klasie i zaprosil ciocię zalogował sie wbrew woli ojca, o czym wiedział:) przy

Re: Praktyki wychowawcze..

u mojego syna w klasie- 2 kl.podst. jeden chlopiec ich przesympatyczna panią wychowawczynie uwiecznił na koszu na smieci ...jako baba jage:), bo im czegos nie pozwoliła- nie pamietam wychowawczyni na zebraniu mowila o tym ze smiechem, ale zaznaczyla, ze o ile ja to rozbawilo, to nie dala po

Re: czytanie na lekcji ocen z końca roku

lekcji rodzice sie w miare znają, a juz calkiem dobrze znaja klasę:) -- -*- Korek www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1

Re: czytanie na lekcji ocen z końca roku

widzi ze na tle klasy zostal pochwalony, dostal dobrą ocenę etc, albo dostal złą a pałke kazdy kiedys dostanie i czasem ktos to w klasie skomentuje- natomiast wysmiewanie, wytykanie palcami-> nauczyciel powinnien poskramiac -- -*- Korek

Re: "Wyrównawcze" w 3 klasie??

u nas w klasie sa takie zajecia dla dzieci, ktore maja z czyms problem- fajnie ze są, bo nauczycielka ma czas wtedy dla tych, ktorym idzie trudniej w danym temacie czasem dziecko chodzilo caly rok, niektore tylko chwilowo- np 2,3 miesiace mysle, ze zawsze warto pojsc, jesli moga pomoc, a

Re: Komu dziś więcej wolno - uczniom czy nauczyci

u mojego w klasie jest szczegolnie jeden taki, ktory obecnie zaczyna byc chamsko-agresywny i ciezko cos z tym zrobic, bo jest nikła wspolpraca rodzicow natomiast o ile mnie pamiec nie myli, a pewnie nie myli:P, to za moich czasów, a mam lat 32 prawie, tez były w klasie jednostki niereformowalne

Re: Komu dziś więcej wolno - uczniom czy nauczyci

teraz wiecej wiemy, jestesmy bardziej swiadomi- przynajmniej czesc i tak samo jak kiedys czec rodzicow daje sobie rade z wychowaniem,a czesc nie -- -*- Korek www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1

Re: Po co pierwszoklasiście telefon?

no to tłumaczę, ze moj syn w 1 klasie chodzil na 8 i konczyl 4 razy w tyg o 11,30 lub 12,20 a ja wracalam o 17 musialby wtedy siedziec sam w domu jak palec, a tak bawił sie w swietlicy z innymi dziecmi nie wspomne sytuacji gdy dzieci są dowozone kilka km do szkoly, przez trasy szybkiego

Re: co powiedzieć nauczycielce??

klasie, Pani probuje czegos dzieci nauczyc i teraz ten cos grzebie, ta sie schyla, ten odwraca, ktos sie zasmiał niechcący mowi dziecio- spokojnie, cisza, a te nic, bo sie lekko rozkrecily 2-3 dzieci potrafi rozkrecic cała klasę -- -*- Korek

Re: Czy nie przeraza Was,

naprawde ktos z was chcialby zyc 100 lat? przeciez po 70tce to juz zycie dosyc ciezkie jest jak sobie pomysle, ze taka zasuszona mam sie mordowac jeszcze 30 lat to strach mnie ogarnia moja mama zawsze mawiala- mam nadzieje, ze umre jako mloda babcia jej ojciec bardzo chorował 20 lat i

1 2 3 4