wyszukiwanie zaawansowane
42 wyników w czasie 224 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Co było niestosownego w tym pytaniu?

A to na pewno. Koleżanka mojego syna z podstawówki - pierwsza klasa bez problemu. W drugiej klasie dostali matematyczkę syna i od razu 20 jedynek na semestr. Ta dziewczyna bardzo pilna - drugą klasę skończyła z warunkiem z matmy. W trzeciej klasie zmieniła profil na bez rozszerzenia matematycznego.

Re: Co było niestosownego w tym pytaniu?

Klasa mojego syna - według wychowawcy, najniższy wynik z gimnazjalnego z matematyki to coś ok 90%. Szkoła we wrześniu robi test między klasowy. Wydawałoby się, że powinien pójść świetnie, bo przecież nowego materiału nie było a stary opanowali właściwie na 100%. I co? Najlepszy wynik ( jeden

Re: klasa dla elit w podstawowce

W Warszawie była szkoła z klasą "społeczną". W 2006 roku płaciło się w tej klasie 300 zł miesięcznie na RR i w zamian miało się dodatkowe zajęcia językowe, salę świetlicową tylko dla tej klasy, zawsze na pierwszą zmianę i kilka innych przywilejów. Dostać się do tej klasy wcale nie było łatwo. A i

Re: korepetycje, lekcje- naprawdę taki problem?

Jako pierwsze Reytan i to jego priorytet ( klasa akademicka lub ta mat-hist-wos), na drugim miejscu Batory dwujęzyczna ( tylko tu nie bardzo chce iść ). Przed nami więc egzamin 20 maja. I tak naprawdę dopiero wtedy będzie decydował ( może w czerwcu zmienić ustawienia ). Szykuje się na prawo, więc

Zdjęcia:

Re: Po co i dlaczego prezenty na koniec roku szko

A ja za cholerę nie rozumiem potrzeby istnienia trójki w liceum. Moje dzieciaki obywały się bez niej w gimnazjach a teraz w liceum u syna cyrk. Prezent dla wychowawcy ( po co? - klasa 1 a nie maturalna ), kwiaty dla wszystkich nauczycieli ( połowa nie zasłużyła nawet na dziękuję sądząc z wyników

Re: Nie podryguj, nie podskakuj..

A to zależy. Dzieciaki na przerwach najczęściej lecą na boisko ( znaczy chłopcy ) pograć w kosza, oni mają przerwy 10 minutowe i chyba dwie 20. A dyskusje często toczą się większymi grupami. Bo w klasie jest kilka osób bardzo zdolnych i oni negocjują często różne zadania.

Re: Brakuje nauczycieli w stolicy, badanie STO

Ależ oczywiście, że zmieniają. Z oryginalnego składu klasy syna ( zaczynali chyba w 33 osoby ), zostało 20 osób. W sumie klasa ma chyba 25 - ale te dodatkowe kilka osób to ci co powtarzają, którąś z klas. A i tak to chyba świetny wynik. Bo pamiętam jak syn był w 1 klasie - to w klasie 3 był chłopak

Re: Dlaczego szkoły sobie nie radzą z zaburzonymi

rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34962,11072946,9_latek_terroryzuje_szkole__20_skarg_w_sadzie_rodzinnym.html a tak skończyło nowiny24.pl/10letni-darek-bedzie-w-klasie-sam-to-pierwszy-przypadek-w-polsce/ar/6199987

Re: To co, bronimy starszaki?

20% do techników a reszta do zawodówek.

Re: Tolerancyjni rodzice akceptują przyjaźń

A oni nie byli upośledzeni? Bo normalny 20 latek opędza sie jak od natrętnej muchy od takich małolat. Mam córkę 14 letnią i ona nie ma 20 letnich kolegów. Nawet chłopcy z 1 klasy LO ( ten sam budynek co gimnazjum ) jej nie interesują ani oni się nią nie interesują. 16 letni koledzy jej brata

Re: "Pusty rocznik" - inaczej

Syn miał orzeczenie o indywidualnym trybie z matmy:). Z innych przedmiotów miał dodatkowe materiały, żeby się nie nudził na lekcjach, bo wtedy przeszkadzał. Czyli pani dawała 5 zadań do zrobienia, syn je robił w 5 minut, a reszta klasy w 20 minut. Więc w 15 robił zadania z książki do starszej klasy

1 2 3 4 5