wyszukiwanie zaawansowane
25 wyników w czasie 159 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Przejmujecie się takimi rzeczami?

super swietni, doskonali itd. Prawda wyszla na jaw wlasnie w czwartej klasie - bardzo duzo z tych dzieci okazalo sie, ze musi pracowac na bardzo przecietne oceny - trojki i czworki, czasami naprawde duzo a efekty dosc mizerne. Naprawde inteligentnych i zorganizowanych dzieci jest malo. Ja ze swojej

Re: PRL prawdziwy

Nic. Czasy sie zmienily i sie po prostu o tym nie mowi a jeszcze 15-20 lat temu byl to temat powszechny. Chodzilam do jednego z lepszych liceow w moim miescie, klasa przygotowywala do studiow na akademii medycznej, do klasy chodzily w 70% dzieci lekarzy, stomatologow. Tylko kilka osob z 34 nie

Re: Czy stać nas na nowy samochód?

> Tiaaaa, jasne, a świstak na to niemożliwe. Volvo to klasa premium, traci jak sz > alone. Otwórz sobie jakiekolwiek ogłoszenia w Europie, na przykład S60 D5. Niepowazny jestes, idz do salonu w Europie (nie w Polsce) i zobaczysz, ze zejda Ci z ceny do 24 tysi. Moja Clio mialo nalepke 15

Zdjęcia:

Re: Parkingowe piekło wokół warszawskich szkół. D

> u mojego dziecka odległość od domu do szkoły to 1900 m - pierwszak idzie 30 min > ut - problemem nie jest odległość ale ciężar plecaka, ja sama jak go niosę to m > am wrażenie że za karę. I co? od przejscia dwoch kilometrow nozki odpadna? 20 lat temu tez tornister wazyl swoje a

Re: Próg wyborczy 10%!?

ma dobrej klasy rzadzacej i poki obecna ekipa i jej popluczyny nie zejda z tego swiata to lepiej nie bedzie. A to ze 20 lat minie jak nie wiecej. -- Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym

Re: Wyzwiska i przekleństwa na dziecko - gdzie zg

Popieram. Mialam takiego kolege w klasie w podstawowce. Rodzice - nowobogaccy zakochani w synku jedynaku, nie widzieli nic zelgo w jego zachowaniu a jego dzialania eskalowaly. Na poczatku wyzwiska, potem szturchanie, popychanie a na koniec niszczenie mienia. Sprawe zalatwil moj ojciec za kioskiem w

Re: Trump a sprawa polska

najwczesniej 80tych czyli dzisiejsi 30-40latkowe. Ale na to trzeba bedzie poczekac jeszcze jakies 20 lat dopoki obecna klasa polityczna nie zejdzie ze sceny. -- Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym

Re: Otyłośc w Ameryce

. 10 minut rozgrzewki, potem jeden biegnie a reszta stoi. Raz na jakis czas siatkowka - grupa 20 dziewczyn. Na boisku jest miejsce dla 10 wiec 15 minut rozgrzewki potem pierwsze 10 gra a drugie 10 siedzi, po 15 minutach zmiana. Bieg na 600 metrow - bieg max. 3 minuty potem reszta klasy zdycha

Re: "Sama sobie zrób"

okropnych bachorow, ktore zatruwaly zycie calej szkole. POmniejsze przypadki to 1-2 na klase z 35 osobami. Teraz moja kolezanka jest wychowaczynia w podstawowce i polowa klasy ma orzeczenia o roznych dys- (dysorografia, dyskakulia, dyleksja, dysgrafia) a druga polowa orzeczenia o ADHD, zespole aspergera

Re: Czy różnice kulturowe są do przeskoczenia?

. Starsze pokolenie jeszcze 20-30 lat temu bralo prysznic raz na tydzien, w sobote. Bo niedziele szlo sie do kosciola a mycie sie w tygodniu uwazano za bezsensowne wylewanie wody. Mnostwo starszych domow nie ma ogrzewania w sypialniach bo uwazane jest to zbedna fanaberie dla wyzszych klas. -- Życie nie

1 2 3