wyszukiwanie zaawansowane
25 wyników w czasie 229 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

seriop??

to byly argumenty? ubikacje? przeciez zerowki sa czesto przy szkolach i dzieci chodza do ubikacji. Czemu dziecko w zerowce sobie poradzi, a w 1 klasie nei? liczenie do 20? To juz umial mlody kolo 4 roku..teraz liczy do 500 - ma 5.5... oczywisci enie dodaje i nie odejmuje..choc odpowiedznio

Re: Berlin - masakryczne wyniki w nauce..

> Powiedz co Camelowi. To on chce wyszarpywać z klasy 9 latka i wciskać do między > mega super uzdolnionych (czyli odpowiednio wytresowanych przez rodzicieli) to nie sa mega uzdolnione dzieci. To dzieci ze srednia kolo 2.0 czyli takie polski 4.0 - 4,5. To ni ejest jakis niesamowity

dzieki za porady!

. Uwazam, ze nei ma sensu zapraszac calej klasy. Szczegilnie, ze w klasie sa dzieci, ktorych mlody nie lubi i wykluczenie ich byloby tez pewnie smutne dla nich gdyby z claej klasy zostalo zaproszonych 20 dzieci a 4 nie. -- Dziecko w podrozy. Grupa na Facebooku

Zdjęcia:

wspolczuje,,,

na prawde... u nas nie ma stopni do 3 klasy. prace domowe sa zadawane na tyle, zeby w 20 minut byly skonczone. Niketrym dzeiciom zajmuje to 10, a innym 30. Mlody lubi chodzic do szkoly. Dobrze juz czyta, liczy w zakresie 1-20 dodawanie i odejmowanie. Choc potrafi liczyc do bog wie ilu

Re: przeiesienie do 2 klasy..ma sens?

saszanasza napisała: > Na kółku na które uczęszcza moja córka aktualnie dzieci liczą z przekroczeniem > progu dziesiątkowego, a to jest zakres klasy drugiej. e..czy prg dziesiatkowy to do 10 czy do dziesiatek wogole (np 20-30-40)? Mlody wlasnie zaczal tabliczke mnozenia

Re: Wdzianko pod ubranko na zimę

no wogole to super..tylko ze taki kombinezon to tworzywo sztuczne i wogol emalo dobry pomysl, jak beda w klasie siedzialy i sie pocily... Ja jednak bym stawial na dobra puchata kurtke i cieply polar pod spodem. A pod to t-shirt albo cos innego. Nie wiem jak przy -20, ale przy -4 mlody

Re: a gdzie sooya???

czy teraz bedziemy wszedzie rekleme tej strony ogladac??????????????? juz to widzialem na 20 forach nudne sie to robi..-. > czy ludzkosc zawsze potrzebuje jakiegos "przywodcy", a sami tak nie umiecie > "pogadac"? moze cos tak od siebie tutaj dodac? co? > > Ja wam

hmmm....

mlody zaczal dostawac pierwsze kieszonkowe w 1 klasie.. po 1€ (jakies 4 PLN ) na tydzien teraz jest w 3 i dostaje 3€ - 12 PLN / tydzien. W zasadzie zalozeniem kieszonkowego jest to, zeby dziecko nauczylo sie oszczedzac lub dzielic swoje pieniadze. Moje.. nie wiem..jakos nie dziala:) Albo ja

Re: Rodzice 6-latków nie dajcie się ogłupić!!

w wielu wypadkach to wina rodzicow, ktorzy uwazaja, ze szkola powinna zaltwic za nich tegn problem. A ja uwazam, ze rodzic ma obowiazek pomoc dziecku w nauce systematycznosci, w nauce czytania i liczenia. Chocby dlatego, ze w klasie czasem dziecku ciezko sie skupic, nauczyciel nie dotrze do

Re: "Bo moi koledzy mogą a ja nie!"

.. Dlatego tez "zmuszam" mlodego do czytania min 20 stron..lub 3-4 stron po polsku. Potem prosze o opowiedzenie tego co przectyal. Na poaczatku bylo kiepsko bo lapal ogolnie, ale juz o szczegoly bylo ciezko, wiec musial doczytac. Teraz wylapuje juz wiecej szczegolow. No i czyta plynnie. (4 klasa - 8 lat).

1 2 3