wyszukiwanie zaawansowane
27 wyników w czasie 221 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: XV

Nie przesadzaj w druga strone ix35 i Sportage sa znacznie ciasniejsze od CRV, nowej RAV4, nowego Forestera, czy Outlandera... A jednoczesnie sa tylko nieco wieksze od ASX, XV czy Tiguana... Ja osobiscie jednak predzej bym wliczyl do jednej klasy ix35 i XV, niz ix35 i Forestera... a o ix20 nie

Re: moje wrazenia po jezdzie mazda6 hhehe

Jak z manualem i ze skórą to 2.0 R4 165KM... Silnik w sam raz do miasta. Choć wg mnie i tak znacznie lepszy od 2.0 152KM w Avensisie... Jedyny sensowny silnik Mazdy 6 w UE to 2.5 R4 192KM. A co do ceny to tyle kosztują takie auta w tej klasie... Jak masz na auto grubo ponad 200k PLN to nawet nie

Re: C-3

prawie tyle ile ja dałem za 6 te 3.5 roku temu... A to jednak klasa niżej...

Zdjęcia:

Re: Mercedes CLA - świetny pomysł czy porażka roz

Wg cennika to jesli dobrze pamietam roznica w cenie tej samej klasy A i CLA to ok 20tys... wiec z tymi 2/3 nieco przesadzasz... No i jak chcesz kupic auto ktorym przez 90% bedziesz jezdzic sam i masz do wydania 150tys PLN... Facet kupi albo hot hatcha... albo klase srednia z jakims dosc

Re: Mitsubishi - co się z nimi stało?

technologi Mitsu zrezygnowal, tutaj tych silnikow jest kupa bo 1.8, 2.0, 2.0T, 2.4 z tego 2.0 i 2.4 powstaly podczas wspolpracy... 1.8 to jest rozwojowka 2.0 na Europejski rynek, a 2.0T to jest nastepca slynnego 4G63T montowany w Evo X i jego slabsze wersje byla w Lancerze RA i w jakims Calibrze

Re: Autko za stówkę - co radzicie?

Za 100tys. Mazdy 6 bym nie brał... bo może na SkyMotion się dozbiera, ale generalnie i tak będzie to auto tak sobie wyposażone... Wg mnie w tej cenie i z tymi wymaganiami to klasa B/C i to raczej nie żadne SUVy bo one są 10-20% droższe... Problem w tym, że praktycznie już nie ma w tej cenie nowych

Re: Fiesta '10 1.4tdci

diesla... W jeździe miejskiej, w korkach, na krótkich trasach doładowane diesle strasznie się męczą, a jak jeszcze ma DPF to już w ogóle przesrane... Więc jak już Fiesta lub inne wozidełko klasy maks B, to tylko silniczek benzynowy...

Re: pytanie do misiaczka

wychodzimy od tej samej ceny wyjsciowej... Twoja jedyna pociecha jest to, ze kupujesz uzywane Polo za 20tys ktore nie ma odpowiednika wsrod nowych aut... A co do reszty... Tak wszyscy ktorzy lubia miec nowe auto, nowy sprzet RTV i nowe ubrania to frajerzy... Przeplacaja... Ale wiesz jak przyjemnie byc

Re: zakup nowego rodzinnego samochodu

(20-30kg)... a na dach laduja rowery itp. Ale rozumiem, ze sa tacy ktorzy na weekend zabieraja wiecej ubran niz my...

Re: no to jestem dziadem, yuhuuu.... yiippiayyyee

obowiazkowymi TDI na klapie... A jak nie ma akurat duzej Audicy w budzecie... to ewentualnie Passat TDI tez ujdzie... Tak sie zdobywa respect na wioskach... Jak na takiej wiosce ktos nie daj boze za te 30-40 tys kupi nowe auto klasy A/B, to go cwaniaczki spod Spolem zaszczekaja, ze jaki glupi bo juz

1 2 3