wyszukiwanie zaawansowane
15 wyników w czasie 190 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: parszywy zdrajca: rower zamienił na biegówki

> &#60;a href="http://klmokotow.republika.pl/zjazd.html">Puławska róg Dolnej -> 17:20</a> mam nadzieję że teraz sygnaturka zadziała poprawnie :P -- MAĆKOFFF - KL Mokotów - mokotow.masa.waw.pl

Re: parszywy zdrajca: rower zamienił na biegówki

Wydaje mi się, że to Czajnik :D -- MAĆKOFFF - KL Mokotów - mokotow.masa.waw.pl &#60;a href="http://klmokotow.republika.pl/zjazd.html">Puławska róg Dolnej -> 17:20</a> Tlen: maciekbam ___ GG:4759726 ___ Skype: mackofff

Re: Masa 28.IV.06

> filmiki, które robiłem będą dostępne wieczorem na stronie mackofff.xt.pl a co tam. już są :D:D:D -- MAĆKOFFF - KL Mokotów - mokotow.masa.waw.pl/ Puławska róg Dolnej - 17:20

Re: Film ze styczniowej Masy

jeszcze zapomniałem dodać :P:P:P zawadziele napisał: > a jak ktoś nie ma ani tlena, ani skypa? To może sobie ściągnąć i sie zarejestrować, nic to przecież nie kosztuje :):):) -- MAĆKOFFF - KL Mokotów - mokotow.masa.waw.pl

Zdjęcia:

Re: Praca kuriera rowerowego w Warszawie

to może i ja się od razu do tego podłącze bo też chciałbym dorobić troche grosza a mam też tylko 16 lat więc jakbyście wiedzieli o jakiś ofertach pracy to dajcie znać. -- MAĆKOFFF - KL Mokotów - mokotow.masa.waw.pl/ Puławska róg Dolnej

Re: rowerzysci odwiedza kochalski

Ładnie, ładnie pokazali nas w TVP 3 o 21:45. na początku kawałek kwietniowej masy, potem już ratusz, następnie ochroniarze którzy nas nie chcieli wpuścić, a na końcu miła pani z kancelarii. :D:D:D -- MAĆKOFFF - KL Mokotów

Re: skoluj dziure

roweroraffi napisał: > A ciekawe, czy któryś z Was już to zgłaszał do ZDM, czy gazety? Jak będzie cieplej (moze w drugiej połowie marca) zrobimy stan Mokotowskich śceżek. Wtedy wyślemy pisma do odpowiednich władz -- MAĆKOFFF - KL Mokotów

Re: Super masa kwiecien A.D. 2006

trwałoby jeszcze dłużej. -- MAĆKOFFF - KL Mokotów - mokotow.masa.waw.pl/ Puławska róg Dolnej - 17:20; mackofff.xt.pl/ mackofff(goryl)gmail.com ____ gg:4759726 _____ tlen:maciekbam

Re: Stare Miasto + Znak B1 + Rower + SM = WON !!!

- KL Mokotów - mokotow.masa.waw.pl/ Puławska róg Dolnej - 17:20; mackofff.xt.pl/ mackofff(goryl)gmail.com ____ gg:4759726 _____ tlen:maciekbam

Stare Miasto + Znak B1 + Rower + SM = WON !!! (początek wątku)

stolica co stoi przy barbakanie i przedstawiłem siedzącemu tam policjanowi tę sytuację to się roześmiał jak usłyszał o podziale na rowerzystów wycieczkowych. Ale nic to. Jade sobie na barbakan. Już dochodzi 17:40 (extra jeszcze 20min i mozna sie zwijać) a tu Ci sami panowie. - Dzień Dobry. Mówiłem

Re: Rowerzyści udali się do ratusza, by walczyć o

Gość portalu: warszawiak napisał(a): > A może zamiast przeszkadzać innym w pracy szanowni cykliści wzięliby się do > roboty i zarobili na samochód, a nie jak dzieci na rowerkach jeździli. To są właśnie Ci prawowici użytkownicy drogi, którzy grzecznie jeżdżą zgodnie z przepisami i

Re: Po pierwszym spotkaniu PGR

czyli : > Waszyngtona(od Ronda Wiatraczna do Zielenieckiej) > Fieldorfa (od Meissnera do Ostrobramskiej) > > Nasze kolejne działania (a jest ich sporo) niech narazie zostaną > niespodzianką ;) Czyżby kolejny alleycat ??? :P:P:P -- MAĆKOFFF - KL Mokotów