wyszukiwanie zaawansowane
20 wyników w czasie 187 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Test 3-klasistów

W 1 klasie walkuja do wyrzygu dodawanie i odejmowanie do 20 (u > syna obecnie wciaz do 10), a pozniej zdziwienie, ze dzieciaki nie lubia matemat Moja jakoś mimo czasami trudności w zrozumieniu tematu lubi matematykę i zdecydowanie nie rzygała dodawaniem i odejmowaniem do 20, ale fakt ona

Re: Test 3-klasistów

"Caly czas wlasnie o tym pisze, ze wprowadzenie tego mnozena w drugiej klasie to zdecydowanie za pozno. A przeciez mozna bylo rok wczesniej zapoznac dzieci z mnozeniem, pokazac o co chodzi na prostych przykladach do 10 czy 20, po to zeby zrozumialy zasade i mialy czas ta wiedze sobie przyswoic

Re: saszanas:) Szczerze, chciałam podobny wątek..

! Wszystko zależało od nauczyciela i od klasy jaka mu się trafiła. Mam podręcznik z matematyki klasa 1, kończy się dodawaniem i odejmowaniem do 20, pełnymi 10 do 100 oraz wprowadzeniem do mnożenia w zakresie 20 ( ostatni rozdział) . Mnożenie było jednak wałkowane w klasie 2. "> Przedszkole i zerówka

Re: A która z Was.....

przygotowanie do klasy 4 to nauczenie systematyczności i tu wielki plus dla poprzedniej szkoły. Do nauki systematyczności, natomiast nie trzeba wprowadzać ani wyścigu szczurów ani nadprogramowego materiału. Co do matematyki wystarczy świetnie opanowane dodawania i odejmowania pamięciowego w zakresie 20 i

Re: to już nawet jedenastolatki

> nie wiem, na jakim swiecie zyje, ale 15 latki wygladaja, jak 20 latki "za mojej > młodosci", czyli z 15-20 lat temu...jeszcze niedawno 11 latka nie była biologi > cznie w stanie zajsc w ciaze, a teraz. Co ty za głupoty wypisujesz. O gotowości kobiety do zajścia w ciąże świadczy

Zdjęcia:

Re: Angielski.

> A co jeśli zdecydowana większość dzieci w klasie, to co wymieniasz jako materia > ł dla pierwszej klasy ma już dawno opanowanie? Sądzisz, ze zacznie jeszcze raz? Jeżeli większość klasy świetnie liczy do 20, to czy wychowawca pomija podstawę programową i w październiku w pierwszej

Re: pierwsza klasa 2015

Gdyby klasy siedmiolatków były tak idealne, a wszystkie siedmiolatki tak dojrzałe emocjonalnie i społecznie i chętne do nauki nigdy na starszym dziecku nie powstawałyby posty typu - mój siedmiolatek nie chce się uczyć - jak nakłonić dziesięciolatka do nauki - moje dziecko nie ma ambicji - jak

Re: puszczacie swoje 6-latki do 1 klasy czy nie?

za to płacze po 20 razy dziennie bez powodu co bardzo irytuje pania ... > Nie liczy sie wiedza dziecka a jego dojrzałość emocjonalna Sądzisz, że przez rok jej zachowanie by się zmieniło ? Osobiście wątpię bo nawet u czterolatków normą to nie jest. Można dziecko odroczyć gdy są szansę na

Re: zjawa

niewielką pomocą rodzica od wrześnie drugiej klasy czytać lektury, - uczyć się zasad pisowni zmiękczeń, rz, ż, ó,u - z matematyki wykonywać arytmetykę w zakresie 20 pamięciowo, w zakresie 100 i 1000 pisemnie, opanować tabliczkę mnożenia Wbrew temu co jest opisywane na forum, dzieciaki bez problemu

Re: granatowoszara i sarah

> to _minimalnie_ 20 godzin teraz (byla zmiana niedawno, nie 18, a 20) > na ogol nauczyciele maja tych godzin wiecej, "goly" etat to bardzo gola pensja Proporcjonalnie do tego "więcej " więcej czasu powinni spędzać na przygotowaniu. Tak więc jeżeli pełen etat to 20h i 20h na

Re: granatowoszara i sarah

byli przyzwyczajanie do notowania. Boże jak ja mogłam w ogóle zdać maturę, skoro moi nauczyciele nie korzystali z laptopa a pytania na sprawdzian czy kartkówkę często tworzyli na miejscu. Mam córkę w klasie 4 sp i tak sie zastanawiam do czego nauczycielowi np z przyrody, matematyki czy historii

Re: do makrokursorek

W większości szkół prywatnych ilość uczniów w klasie jest zbliżona do ilości uczniów w klasach integracyjnych ( od 15-20). W klasach integracyjnych przydzielony jest nauczyciel wspomagający, ale zgodnie z twoją opinią i opinią pani psycholog to szkoła prywatna będzie miała lepszy wpływ na dziecko z

Re: prace domowe

tu wypowiedz jednej z forumki . Twoje dziecko ma dwa razy tyle pracy domowej tak więc powinno mu to zająć 30 do 40 minut, a zajmuje kilka godzin, zastanów się nad powodem, bo raczej nie jest to ilość pracy domowej. "male_a_cieszy  19.11.14, 20:42 Skasujcie Odpowiedz cytując Odpowiedz Moja ma