wyszukiwanie zaawansowane
10 wyników w czasie 223 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: a "mityczna " czwarta klasa??

pisemnego nie było proste, a przykładów do rozwiązania w domu 20-30. W obecnej chwili jest w klasie 4, zadania z kolejności działań na 6 są na znacznie niższym poziomie niż te które robiła rok temu, tak więc są szkoły w których dzieciaki siedzą do nocy.

Re: Likwidacja gimnazjów i co dalej?

Jestem w gorszej sytuacji, a może nie ja a moja córka która jest w 5 klasie i jest z rocznika 2005. Jeżeli reforma obejmie obecne szóste i 5 klasy , to w pierwszej klasie spotkają się nie dwa pełne roczniki a 2,2 . 20 % w skali całego kraju dzieci z rocznika 2005 rozpoczęło edukację szkolną w wieku

Re: Różnice wieku w I klasie a świadomość dzieci

Takie są u nas róznice najwyższy i najstarszy chłopiec - ma 148 c > m i 35 kg, kolega z niższego rocznika 20 kg i 128 cm, koleżanka 125cm i 20 kg, > moje dziecko zaś nawet nie 20 kg. Opinia mojej córki o zbijaku - ja tam od Adam > a w głowę nie chcę dostać, jak Zuza - przypadkiem

Zdjęcia:

Re: Zasw z Ppp dot przedłużenia czasu sprawdzianó

Jakie chamstwo? Zwyczajnie uważam, że skoro dziecko w klasie 6 ma tak dużą wadę wzroku, że mimo okularów nie jest w stanie przeczytać tekstu z odległości 20 cm, to jest to wada poważna, która będzie się pogłębiała, uważam, że warto aby dziecko miało możliwość rozwoju, a nie było uzależnione od

Re: 26 klas pierwszych :-)

Wystarczy wejść na stronę szkoły by dokładnie dowiedzieć się ile klas do tej pory było. Natomiast na stronie rekrutacji podawana jest całkowita ilość uczniów w szkole. I tak w 15 jest to 515 "Aktualnie do szkoły uczęszcza ok. 515 dzieci, a zajęcia dydaktyczne odbywają się od godz. 8.00 do godz

Re: Matematyka w I kl SP co robią dzieci?

sześcioletnie wyskakiwały z matematyką ponad dodawanie i odejmowanie do 10. Jeżeli uczniowie w pierwszej klasie nie opanują pamięciowego dodawania i odejmowania w zakresie 20, to najzwyczajniej w świecie polegną w klasie drugiej , a później tylko ich problemy będą się pogłębiały. Jeżeli twój jest rozwinięty

Re: Matematyka w I kl SP co robią dzieci?

problemu, dla kilku dzieci z jej k > lasy jest nie do zrozumienia.Czy to znaczy,że program trzeba jeszcze bardziej o > bniżyć? Jeżeli dzieciak nie załapie arytmetyki do 20 to polegnie już w drugiej klasie, a zapewniam cię, że mimo genialnych dzieci forumek w każdej klasie jest tylko kilku

Re: pytanie o odroczenie koniec roku 2009

zmianowość jest od kilkunastu lat i będzie jeszcze przez kilkanaście lat. " Czy to dużo? Biorąc pod uwagę, że rocznik 2009 jest liczniejszy niż 20 > 08, a 2009 ma już w całości obowiązek, to dla mnie dużo. Takiego obrotu sprawy chciał przecież Rzecznik Praw Rodziców oraz ci którzy go popierali. To

Re: pisałam do joli

naprawdę pierwszym rocznikiem od którego co roku do klas pierwszej trafiało średnio 20 % sześciolatków. Tak więc rocznik córki w skali Polski składa się z 1,2 rocznika natomiast w skali Poznania gdzie mieszkam 1,5 rocznika. Od klasy czwartej młoda jest w klasie mieszanej, tak więc między nią a koleżankami

Re: drakońskie wymagania w 4 kl

zwyczajnie zrezygnować. "> 5) 20 słówek z angielskiego do opanowania Jesteś pewna, że taka ilość słówek z lekcji na lekcje. U młodej wszystkie słówka z całego działu to między 150- 200, a dział przerabiany jest przez miesiąc. W klasie czwartej jest większą uwagę poświęca się gramatyce