wyszukiwanie zaawansowane
50 wyników w czasie 246 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Srubokretka

Widzialam podrecznik do IV klasy. Sporo tam do wrycia i sporo tego co ja mialam w klasach pozniejszych lata swietlne temu. Really? Ja mam kilka podręczników do 4 klasy. Trzy konkretnie. A mam też podręczniki do 4 klasy do biologii sprzed 20 lat. I do geografii (bo materiał geografii

Re: Reforma edukacji - w 2009r. rocznik 2003 do I

kasia.karkonosze napisała: > A w szkole bite 45min. w ławce :(((( Widziałaś zajęcia pierwszej klasy szkoły podstawowej? Trochę się zmieniło przez ostatnie 20 lat :) -- "Nie wiem jakie masz doświadczenie z portalem GW ale ogólnie jest to urządzenie działające na ślinę i zapałki

Re: Nosy w jeżycjadzie

mojej córki w klasie jest parę delikwentek. Osobiście uważam, że 13 czy 14 lat to nie jest wiek na farbowanie włosów, jednakowoż. 20 lat temu też nie był, jakoś nie kojarzę farbowania, pasemek czy balejażu w mojej podstawówce, dopiero w szkole średniej, i to też niekoniecznie w pierwszej klasie :P.

Zdjęcia:

Re: Bo się ludziom w dupach poprzewracało.

guderianka napisała: > chyba masz jakies dziwnie informacje bo teraz świetlice też są dla klas 0-III.. Nie ma chyba reguły na to co jest "teraz", a co było "kiedyś". Jakieś 20 lat temu do naszej szkolnej świetlicy mogły przychodzić dzieci z klas 1-5. -- Zapłodnionych samic komarów

Re: Do Mam Dzieci 2004 - nasze dzieci zapomniane?

co chcesz kupować w antykwariatach podręczniki sprzed 20 lat? ;) Żartuję. Mam sporo takich starych podręczników, w szczególności do matematyki (klasa 4 i powyżej), a wypisy z pierwszej klasy "W szkole i na wakacjach" to jedna z ulubionych ksiazek mojej 2,5-latki. W przyszłym roku będziemy

Re:makurokurosek

Dla tego dziecka rzeczywiście szkoła może być jedną wielką nudą, nawet gdy > by przenieść go o klasę wyżej. Szkoła w kształcie takim, jak obecnie, jest nudą dla większości ludzi. Tylko że jedni z nich mają większe a inni mniejsze zdolności przystosowawcze do warunków szkodliwych. Ale

Re:makurokurosek

pięć, a kwadrat ma 4 boki. Co działa pięknie demotywująco na większość dzieci. No więc, nie - i ja się na taki stan rzeczy nie zgadzam. Inna rzecz, że w walce z systemem poległam, bo byłam w niej sama. Na 20 rodziców w klasie jako jedna miałam jakieś, jak to określała wychowawczyni, "problemy". Ale

Re: co robicie z książkami klas 1-3 sp?

zabrakło mi miejsca, bo było ponad 20 zeszytów ćwiczeń formatu A4 z każdego roku. Więc ćwiczenia w jakiś sposób wykorzystuję, zostawiłam zeszyty, w których pisali w klasach 1-3 (te z czwartej wstyd trzymać w przypadku mojego syneczka, zostawiłam tylko język polski, gdzie ma fajne wypracowania :P).

Re: Jeszcze jendna szkolna ciekawostka

gazeta_mi_placi napisała: > Naucz córkę, że nauczyciela się słucha, a na lekcjach nie rozmawia. To przekrac > za Twoje zdolności rodzicielskie? To nie spychaj na nauczyciela, który w klasie > może mieć i 20 takich niewychowanych dzieci. Won, Gazetka, bo cię kotem poszczuję

Re: Pierwszy zakaz dla rodziców...

Mama_kotula - jeśli 20 rodziców z jednej klasy chce w tej samej chwili porozmawiać z nauczycielem, to najprawdopodobniej coś się w klasie dzieje niedobrego. W pierwszej klasie? :) W pierwszej klasie na początku roku rodzice są przede wszystkim ciekawi czy Kasia była dzisiaj grzeczna, jak

Re: Czy myślicie, że ...

_ uzdolniony. A co z całą rzeszą dzieci po prostu _zdolnych_? Które w pierwszej klasie podstawówki dodają do 20, bo taki jest program. Mimo, że dawno już są w stanie robić skomplikowane zadania tekstowe. Które musza czytać, że tu lala a tu ule, chociaż w domu czytają Harry'ego Pottera. I tak, moje dziecko

1 2 3 4 5