wyszukiwanie zaawansowane
109 wyników w czasie 154 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: przyszlosc to turbo czy kompresor ?

Mercedes wycofuje sie z montowania kompresorow pierwszym zwiastunem jest nowa A klasa z silnikiem A200T (2.0 Turbo 200 KM) do konca chyba 2007 roku wszystkie Mercedesy wlaczajac w to modele AMG maja miec turbiny zamiast kompresorow powod? koszty oraz opanowana bardzo dobrze technologia

Re: Nowa Toyota Camry

franek-b napisał: > > socjaleuropejczycy moga co najwyzej ze zlosci popisac bzdety na forum bo > > amerykanie maja i tak to w dupie a zadnego z naszych krytykow i tak nie s > tac > na > > > > ta camre hehe > > no co Ty? AMG rozpedzi

Re: Zamawiajcie prezenty pod choinkę

Mercedes CL65 AMG - czarny albo srebrny z pakietem designo i 19 calowymi kolami a jako dodatek do niego do zabawy BMW M5 (moze byc uzywka tylko przebieg do 120tys) i rok 2001 albo nowszy, zeby mial nowy przod najlpeije w kolorze "imola blue" + 2 pary tylnych opon zapasowych

Zdjęcia:

Re: czym jezdzi SZYMI ?

kontekscie tego ze jakis "madry", moze kolega paxton pisze ze CLK 63 AMG powinien miec skrzynie biegow z Hondy S2000 to by byl cos wart: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=34839317&a=34844008 Kazdy

Re: Moja spowiedz

Zonda? ps. to nie jest zadna ironi a- pytam zupeni eserio bo mnie to interesuje co zrobic zeby takimi samochodami pojezdzic? -- ___________________________________________________ Xedos6 2.0 V6 - moje motto "kapitalizm albo smierc"

Re: BMW Serii 3-335i (3.0 turbo 330 KM) juz werze

Audi szykuje silnik 3.2 TFSI, a Mercedes już zapowiedział pojawienie się całej gamy silników benzynowych doładowanych. Pierwszy jest 2.0 T 200 KM, który wejdzie do A-klasy, za nim maja się pojawić doładowane V6.

Re: wasze marzenia??

Gość portalu: ona napisał(a): > Moje: Subaru wrx 2003. Przystojny:) i ten warkot silniczka:) do jazdy po miescie i w dalsze trasy BMW M5 E39 od 2001 rocznika (albo starsze ale z zalozonymi "angel eyes") koniecznie niebieskie i Mercedes CL65 AMG (czarny albo srebrny) do tego po

Re: Samochod o najwyzszym wspolczynniku P/M

tak okolo rok temu byla przez jakis czas specjalna promocja w Audi mozna bylo kupic A6 2.0 sedan za 101 000 PLN - nic tylko brac, zdjac badge'a "2.0" i mozna sie rozkoszowac za cene samochodu klasy sredniej samochodem o klase wyzszym poza tym to jak ktos jest w stanie to moze sprowadzic z

Re: wreszcie piekny mercedes - cls na zywo!

wiesniakow ew. firm ktor produkuje koncowki wydechowe (i chyba wydechy) moze lorinser? a zreszta dosyc dziwne ze po calej polsce zapieprzaja jeden za drugim CLS'y i to jeszcze brabusy, KLorinsery, amg itd a samochod jest produkowany od miesiaca ja jeszcze zdanego nie wiedzialem

W Genewie Mercedes pokaże nowego Maybacha (początek wątku)

A w zasadzie to nowy model - Maybach 57S To ma być jeszcze bardziej luksusowa wersja z nowym w Maybachu silnikiem. Swoją drogą ciekawe dalczego nie jest to wersja na bazie Maybacha 62? Silnik to znany z AMG V12 6.0 Biturbo dysponujący mocą 612 KM oraz momentem obrotowym 1000 Nm przy 2000

1 2 3 4 5 6