wyszukiwanie zaawansowane
379 wyników w czasie 523 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ZNP na sesji rady miejskiej przeciw likwidacj

Jasne. Na Widzewie są 30 osobowe klasy, a na Teofilowie zamykają szkołę - przesuńmy część dzieci z Widzewa do zamykanej szkoły i klasy będą 20 osobowe. Pasuje?

Re: Staszic vs Samorzadowe

Słyszałem o spotkaniu "matura'85" dla wszystkich klas. Organizacja w toku - a 20lat minęło jak jeden dzień...

Re: Zlikwidować wszystki

> Ale nie zgodzę się, że jak jest 20 dzieciaków a nie 30 to lepiej > się dzieciarnia uczy. Tak naprawdę najważniejszy jest tutaj nauczyciel - jak m > u się nie będzie chciało robić to nawet 10 osobową klasę niczego nie nauczy. Ten dobry nauczyciel przy 20 osobach w klasie może

Re: Zlikwidować wszystki

Zgadzam się co do gimnazjum katolickiego-skandal. Dlaczego ja dopłacam do czyjegoś interesu. Ale nie zgodzę się, że jak jest 20 dzieciaków a nie 30 to lepiej się dzieciarnia uczy. Tak naprawdę najważniejszy jest tutaj nauczyciel - jak mu się nie będzie chciało robić to nawet 10 osobową klasę

Zdjęcia:

Re: Kartę parkingową się KUPUJE

Panie Piotrze wielki szacunek,20 lat drogi cierpliwosci, nie na skróty, 2 razy uratował himalaistę rezygnując wejścia na szczyt, wielka klasa, skromny, nie był ryzykantem, a był skuteczny. Wielka klasa !! Pozdrawiam

Rozpylił gaz pieprzowy na lekcji, uczniowie w s...

Jak zadzwoni się do sekretariatu gimnazjum nr 32, żeby dowiedzieć się czegoś o szkole to opowiadają bzdury o klasach aktorskich, dziennikarskich o klasach profilowanych.A nie potrafią przypilnować 20 uczniów w klasie. Co robią w tej szkole nauczyciele?

Re: Ostatni pociag z W-wy o 20:20... kretynstwo

Nie tylko o 18:20. W "międzyszczycie" (np. o 14:20) i w weekendy też jeżdżą po trzy wagony drugiej klasy. Oszczędności (albo podnoszenie rentowności) zapewne:/ -- "...mój gród-to Łódź,/To moja kolebka rodzinna, Niech sobie Ganges,Sorrento,Krym Pod niebo inni wynoszą,/A ja Łódź wolę."

Propaganda.

I tak jest wyż- klasy mają nawet po 30 dzieci. Dopisz swojego sześciolatka- będzie 31 na liscie. A w przyszłym roku dyrektorzy będa musieli przyjąć wszystkie sześciolatki i siedmiolatki, więc zrobią dwie klasy po 20 osób, zamiast jednej z 40.

190 nauczycieli w Łodzi bez pracy. Pierwsze ofi...

Zamiast utworzyć 3 klasy po 20 osób utworzą 2 po 30. Już widzę te wspaniałe wyniki nauczania/wychowania przy tak rozwydrzonych dzieciątkach, a co drugie z jakimś "deficytem"...

Trochę prawdy

, 1/4 wycieczek, 1/4 programów nauczania, 1/4 przedstawień itd. Wszak zawsze mowa, że nauczyciel pracuje 18 godzin, zatem wypadałoby proporcjonalnie nauczyciela zwolnić z innych obowiązków. 4. Żaden nauczyciel nie pracuje 18 godzin. A ten, kto twierdzi, że nauczyciele pracują 18 godzin jest

Re: Zaginęła dziewięcioletnia Patrycja

Nie no rece odpadaja. To ja jak bylam w 8klasie musialam byc najpozniej o 20w domu. A co dopiero 9letnie dziecka. ta matka to jakas idiotka!!!

Re: Zaginęła dziewięcioletnia Patrycja

Nie no sorry ale ta matka to idiotka do kwadratu. To ja jak bylam w osmej klasie to musialam byc w domu japozniej o 20.00 a ta corke 9lat puszcza sama. Wariatka!!!! Az mnie szlak trafia.

Likwidacja szkół. Rodzice odpowiadają wiceprezy...

Jestem za likwidacją szkół do których trzeba dopłacać. Rodzice marudzą bo będą mieli dzieci w klasach 20 osobowych a nie 12. Ja dopłacać do nauki ich dzieci nie będę.

Re: Likwidacja szkół. Rodzice odpowiadają wicepre

> Jestem za likwidacją szkół do których trzeba dopłacać. Rodzice marudzą bo będą > mieli dzieci w klasach 20 osobowych a nie 12. Ja dopłacać do nauki ich dzieci n > ie będę. Nie dopłacasz. Inwestujesz. A to zasadnicza różnica. Szkoda, że politycy tego nie rozumieją podobnie jak ty.

1 2 3 4 5 6