wyszukiwanie zaawansowane
18 wyników w czasie 151 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Opel Omega A (1986 - 1994)

Opel w tamtych czasach był wyższą klasą niż bmw i mercedes. Omega jest dużo lepiej zrobiona niż Bmw 5 czy Audi A6 Teraz zresztą Insignia jest tak samo świetnym autem - mam 2.0 turbo w pełnym wypasie i wymijam co chwilę beemki i suvy

Re: Wybierz najlepszą generację Volkswagena Passa

: www.auto-swiat.pl/1-test-dlugodystansowy-volkswagena-passata-20-tdi-czyli-nasz-wieczny-pacjent Nawiasem mówiąc w testach robionym przez tą gazetkę wszystkie VW zajmowały jedne z ostatnich miejsc w swojej klasie

Re: TOP 10 | Auto dla studenta

Pozycja czwarta bardzo trafiona, jezdze calibra od 3 klasy technikum, czyli 2 lata, koszt jazdy na LPG-sekwencja = koszt jazdy Tico na PB przy silniku c20xe. No chyba ze ktos dopie... do konca obrotomierza to i do 18 wzrosnie:) Kupujcie male ciulstwa a potem same zawalidrogi, badz lezycie na boku

Zdjęcia:

Tokio 2009 | Japońska ulica (początek wątku)

alle padla, co niby to ma byc ekonomiczne , u mnie limuzyna sredniej klasy 2.0 16V, 1,5 tony i srednio 11lpg/100, jezdilem wagon R i agila, agila wypadla troche lepiej ale na dziurach brak resorowania, wagon jeszcze gorszy, waskie to to...glosne, plastiki , fotele , ehhh a ten mi tu wyjezdza ze

Re: Toyota Yaris | Karta wozu

tydzień odbieram nowego Hyundaja I20 bo jest wiele tańszy a cena Yairisa III to cena księżycowa (prawie 60 tys.).Klasa porównywalna a cena prawie o połowę niższa a i pali mniej a benzyna droga..I co ważne, Yaris III, oprócz ceny, w ogóle mi się nie podoba.

Re: Seat Exeo ST 2.0 TDI | Za kierownicą

Przesadzacie, że chcielibyście Exeo za 60tyś. Przecież to cena samochodu kompaktowego! Ja za swoją Mazda 3 2.0 dałem 80tyś! A przecież Exeo to samochód o klase większy. W tej chwili za podstawową wersję TDI 143KM trzeba zapłacić 88tyś i jest to cena adekwatna do klasy i wielkości samochodu ale nie

Re: Seat Exeo 1.8T | Za kierownicą

Audi A4 było premium i konkurowało z Mesiem C klasy i BMW 3 i kosztowało z min. 100 tys. zł. Teraz mamy niby to samo Audi a tansze o 20 tys. :) Czyli jest tutaj jakaś zaleta "nowego" Seata. Ale zupełnie serio, to ta cena i tak jest zbyt wysoka, pierwsze spojrzenie na deske rozdzielczą i juz

Re: Skoda Superb - test wideo

samochód po to, żeby wozić powietrze. Gorzej, gdy np. do takiego kombi mamy zamiar wpakować 4 osobową rodzinkę z bagażem na 2 tygodniowe wakacje. A czy oszczędniejsze i mniej awaryjne od 2.0TDI? Od wersji 140KM pewnie ta, ale jak im się skończą te 1.9, to pewnie wprowadzą 2.0TDI 110KM (jak w Passacie

A ja na to...

Focus 2.0 palił mniej niż 1.8, sam Ford podaje, że jest to ok. 12 l. Rzecz jasna kwestia przyśpieszeń jest bezdyskusyjna. Gdybym miał forsę na zakup, a przede wszystkim na paliwo(!) kupiłbym 2.0. Nawiasem mówiąc „japończyki” 2.0 to w kwestii spalania całkiem inna historia... O wiele

Re: Peugeot 208 od 39 900 zł

bedzie troche mniejsze) Jezeli i30 i Cee'd sa za duze, mozna pomyslec o ix20 chociazby - cenowo i tak bedzie lepiej niz 208 a bardziej funkcjonalny. Bo za 50k mozna przy ogromnej ilosci szczescia/wiedzy/znajomosci nabyc calkiem dobre (bezwypadkowe, bez kreconego silnika) auto klasy troche wyzszej