14 wyników w czasie 355 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Tylko V6 (albo mocny Diesel)

sparawa,ze na polskim rynku ze świecą szukać samochodu tej samej klasy o takim samym wyposażeniu ale różniącym się tylko silnikiem. Wiekszy silnik prawie zawsze = się lepsze wyposażenie,a cena nie rózni sie o kilka tysięcy jak sugerujesz ale o tysięcy kilkanaście (a np. Vecta nie ma silnika 2.0

Re: Segment D - nie 1.8!

klasy średniej 1.8 120-140 KM. Jak gosciu będzie chciał wyprzedzić to nie będzie męczył na 5 -ce tylko zredukuje bieg na 4,a jeszcze lepiej na 3 i po sprawie. Jesli nie chce redukować to kupi turbodiesla lub turbobenzyne. Inna sprawa,ze ja nie dostrzegam porażającej różnicy w osiągach w samochodach

Re: Corolla Wagon 1,6 vs. Xsara Picasso 1,8

20 tyś km) to chyba jeszcze nie dramat? W mojej opini jedyne ładne kombi w klasie Corolli to 307 SW/Break. Jesli cenisz każdy grosz zastanów się nad Space Starem DID,a jeśli chcesz jeździć komfortowo wybierz Picasso Excl. lub 307 SW. pozdrawiam

Re: 95 vs. 98, czyli Honda kłamie!

A jak pisałem dziesiątki razy,ze Saxo 1.1 jest jakoś dziwnie szybkie to nikt mi nie wierzył ;-) Moment wyzszy o 7 Nm przy o az 1000 mniejszych obrotach równiez cieszy. Honda sie nie popisała ale mimo to (jeśli mnie pamięć nie myli) nadal jest najszybszym przedstawicielem "normalnej" klasy

Zdjęcia:

Re: Diesle Toyoty z szeregu D4D

Należy pamiętać,że samochody wyzszej klasy są wyciszone znacznie lepiej niz te mniejsze (cena,masa itp) więc zupełnie mnie nie dziwi,że ten sam silnik moze w dwóch róznych samochodach różnic sie hałasem (nawet znacznie). pozdrawiam > Gość portalu: Sławek napisał(a): > > >

Re: Daewoo Lacetti = Nubira/Lanos?

sherlock_holmes napisał: > Dla mnie Lacetti moze sie nawet nawyzac Rolls Royce Silver Shadow. Dla mnie > niewazna jest nazwa, ale wielkosc samochodu. Jezeli uwazasz,ze Lacetti to klasa > > srednia,a nie kompakt, co powiesz na Octavie i Carisme? > Wg Daewoo Lacetti to

Re: Daewoo Lacetti = Nubira/Lanos?

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=7361707&a=7452800 > Przy okazji odpowiem na argument o S-klasie. gdyby nowa S-klasa miala 4,8m > dlugosci i 1,8 szerokosci, wtedy twierdzilbym,ze to nie nastepca S-klasy, tylko > > E-klasy. Wszyscy doskonale wiedza,ze nowa S-klasa jest mniejsza od poprzedniej, > > bo stara wygladala

Re: Dobre, szybkie na autostradę, a niezbyt drogi

.Im mniejszy tym wieksza prędkość maksymalna,mniejsze spalanie oraz cisza.Innym waznym czynnikiem jest zestopniowanie skrzyni biegów,a dokładnie ostatniego biegu (jedne autko 2.0 z trudem osiągaja 200 km/h i to przy 7000 obr/min,inne 220 km/h przy np.5500 obr/min.) Jeśli chodzi o Europe to im większe

Re: kupić stilo ?

krzew napisał: > owszem warto ale tylko z silnikiem 1.6... z silnikiem 1.2 juz naprawde nie > warto sie interesowac tym autem... dziwie sie tym ktorzy kupuja Stilo z tym > wlasnie silnikiem... 1.2 w aucie klasy Golfa? A Golf,Astra,307,Xsara,Focus to niby co maja w standardzie

Re: Fiat Coupe

niezawodne.Ponad to do wyboru silnik 2.0 turbo o mocy 192,a potem 220 KM który czyni z Fiata Coupe bardzo szybki samochód (250 km/h). Tak czy owak nie jest to samochód dla laika lecz dla kogoś kto wie dlaczego go kupuje. Technicznie Fiat Coupe bazuje na Tipo i jest z nim bardzo spokrewniony (płyta i

Re: Do posiadaczy Fiata Stilo

potwierdzić te dzwięki? ;-) Inna sprawa,ze silnik 1.4 95 KM może zastapić silnik 1.6 103 KM (8 KM różnicy),a nie 1.2 (15 KM różnicy) gdyż dwa silniki w takiej samej klasie mocy to absurd (konkurencja w rodzinie) pozdr > Podtrzymując temat, czy orientujecie się kiedy mozna spodziewać się

Re: jako użytkownik Alfy...

Jeśli chodzi o mnie to wszystkie starsze auta miejskie,kompakty i klasa średnia (w tym japońce) są kiepsko wykończone. Co do Corollo napisałes,ze siedziałeś,a to mało.Sprawdź przełączniki,dzwigienki,kierownice,mieszak,gałke,tapicerke siedzeń i drzwi,boczki drzwi