wyszukiwanie zaawansowane
299 wyników w czasie 1 080 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: "Norwid" najlepszy w województwie

? zsno.ids.czest.pl/foto/?wo=2005-12-12&action=show&file=03a.%20Uczniowie%20klasy%20I%20h%20zaprezentowali%20sie%20w%20jezyku%20niemieckim

książka i teksty

Widzieliście tę książkę http://lx.bu.uni.torun.pl/cgi-bin/BG/Z2Wumk-n/z2w_f.pl?kl=2596-1108505358&dist=0&lok=all&liczba=5&pubyear=&pubrel=&bib=UMK&pp=1&qt=F&pm=b&st1=teZasadnicza%20Szko%B1a%20Chemiczna%2C%20Technikum%20Chemiczne%2C%20Liceum%20Chemiczne%2C%20IX%20Liceum%20Og%E2olnokszta%B1c%F1ace

Re: Absolwenci V LO ;)

od matury minęło już 20 lat,ale ja nadal miło wspominam nasze LO.Byłam w klasie pani A.Paśnik,a w czwartej klasie .Gil,może sie ktoś odezwie z tego rocznika.Milo powspominać

Zdjęcia:

Re: LO im Adasia Mickiewicza

o to samo pytałam już 20.X br. Cześć . moja matura to rok 1975, klasa prof. Łączewskiej. A ty kiedy kończyłaś naszą budę.

Re: Częstochowa wycofuje się częściowo z reformy

Mniejsze klasy 20 uczniów to powinna być norma wtedy można coś nauczyć a patrząc na opublikowane lokaty częstochowskich szkół coś tu chyba nie gra.

Re: Częstochowa wycofuje się częściowo z reformy

trochę nie rozumiem za moich czasów - jestem z wyzu lat osiemdziesiatych - wszyscy narzekali ze 30-35 dzieci w klasie to za duzo i powinno byc jak na zachodzie 20, no gora 25 dzieci, bo tylko w takich grupach jest szansa na jakakolwiek interakcje i realny kontakt nauczyciela z uczniem no ale

Re: SP 34 na Rakowie - Absolwenci

Cześć Beata! Fajna była klasa i fajne czasy nie ma dwóch zdań. Ciekawe czy da się zorganizować spotkanie? To już prawie 20 lat. A.

Re: Sienkieiwcz czy VIII LO Samorządowe?

Do planety 20 : Piszesz : "dopuszczajacych a reszta klasy na komisa, ta pani w swojej klasie, w której byla wychowawczynia zrobiła 6 komisów z maty a dwoch ziomkow udupiła. " Dla mnie to brzmi jak dobra reklama . Po prostu nieuków i leni się nie przepuszcza , nawet jeśli są z

Re: VI LO Dąbrowskiego - Absolwenci

No tak..zapomniałam dodać do nicka cyferkę 81 A swoją drogą szkołę skończyłam ponad 20 lat temu, a dotyczczas moi najbliżsi znajomi to właśnie koleżanki z klasy.

Re: VI LO Dąbrowskiego - Absolwenci

Witam po przerwie:-) Mam pytanie - może ktoś pomoże. Chcemy zrobić klasowe spotkanie w kwietniu. Znacie jakies knajpy, gdzie mogłoby się spotkać ok.20 osób, tak, żeby było sympatycznie i nie za drogo? A przy okazji...jest ktoś z klasy A mat/fiz prof Olszewskiej (matura 1981)??

Re: Tysiące dni na chorobowym

Nauczyciel kseruje w domu na swoim urządzeniu wielofunkcyjnym, tusz kupuje za swoje a ja kseruje po 20 kart pracy prawie codziennie, ponieważ mam 20 uczniów w klasie. I niech ktoś wierzy albo nie ale taka jest rzeczywistość w częstochowskich szkołach. Aha a dzisiaj wydałam 24 zł ze swoich pięniędzy

Re: Tysiące dni na chorobowym

Ciekawe w jakiej szkole? Bo w szkole, w której pracuje składki klasowe to jest góra 20 zł na semestr. Tymi pieniędzmi dysponuje trójka klasowa a nie nauczyciel. Z tych pieniędzy kupowane są dzieciom np. pączki i soczki z okazji andrzejek czy organizowana wigilia w klasie. Nauczyciel tych pieniędzy

Re: Kto umie grać w piłkę nożną

Drużyna w klasie A za dojazdy zwracane jak posiadasz swój pojazd ,lub przewóz przez innych zawodników lub trenera darmowy . Drużyna z miejscowości pod Częstochową około 20 km.

1 2 3 4 5 6