wyszukiwanie zaawansowane
82 wyników w czasie 339 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Laura a Esmeralda, Nora a Arleta

> A, i znam też Kasię Kowalską, ale to chyba popularne połączenie. katarzyna kowalska: na naszej klasie w przedziale wiekowym 20-30 - 571 sztuk. wcześniej patrzyłam w przedziale 20-40, ale n-k mówiła, że za dużo wyników i trzeba zawęzić kryteria :)

Re: Laura a Esmeralda, Nora a Arleta

madame-bovary napisała: > Kojarzy mi się to z kompletnym brakiem klasy, jakimś infantylnym zacietrzewieni > em i mściwością, a także próbą naginania faktów na właśną korzyść - chyba że oj > ciec jest anonimowym dawcą nasienia lub po prostu prawnie nie uznał dziecka. Co > ś

Re: Błędy historyczne w "Kalamburce"

Blad nie tyle historyczny, co czasowy - 10-letnia Mila idzie do czwartej klasy. To czemu mature robi jako 20-latka ? Powinna dwa lata wczesniej, a rok to gora.

Re: Błędy historyczne w "Kalamburce"

potwierdziło) kompletnie nieracjonalne. Powstała b > owiem klasa chłopo–robotników, którzy ani chłopami ani rolnikami nie byli a gos > podarstw były ekonomicznie niewydolne. O ja cie... Klasa chłoporobotników powstała dlatego, że jak kto miał za dużo ziemi, żeby umrzeć, ale za mało, żeby z niej

Re: Witam wszystkich...

Zgłaszam się:) Jestem fanka pani Musierowicz od ponad 20 lat, pierwszy był "Kwiat kalafiora" chyba w szóstej klasie, a "Opium w rosole" czytałam w liceum w odcinkach bodajże w "Płomyku"?- czy ktos to jeszcze pamieta:) ?? -- wyszłam za mąż, zaraz wracam

Zdjęcia:

Re: Wzrost - Gabriela i inni

Jadł dużo witamin? Mój osobisty kuzyn miał tak, że do drugiej klasy ogólniaka był najniższy w klasie, a jak sobie zaczął rosnąć, to w klasie maturalnej był jednym z najwyższych chłopaków w szkole. Czyli teoretycznie możliwe jest, tyle, że Janusz w KK nie był niski - grał w kosza, więc musiał być

Re: Wzrost - Gabriela i inni

vi_san napisała: > Jadł dużo witamin? Jadł dużo kalafiora. Kwiatu kalafiora;) Aż mu bokiem wylazł. > Mój osobisty kuzyn miał tak, że do drugiej klasy ogólniaka był najniższy w klasie, a jak sobie zaczął rosnąć, to w klasie maturalnej był jednym z najwyższych chłopaków w szkole

Re: Streszczenie McDusi

wrzesniowamama07 napisała: > Chodziłam do elitarnej dość szkoły, z dziećmi lekarzy, prywatnej inicjatywy, (b > ez obrazy), różnych inżynierów na kontraktach w Libii i nie tylko. Klasa nie by > ła liczna - nieco ponad 20 osób, w porywach do 25. A nie no, to wybacz -- ale na

Re: Streszczenie McDusi

z dżi-pi-esem, o mapach googla nie wspominając :D Do szkoły od pierwszej klasy chodzą sami (ale szkoła tuż obok), na zajęcia dodatkowe też, najstarszy lata na treningi, na które dojście zajmuje mu 45 minut (dojazd jakikolwiek i tak jest tylko do parkingu u podnóża góry, a trening na szczycie, trzeba

Re: Nosy w jeżycjadzie

mojej córki w klasie jest parę delikwentek. Osobiście uważam, że 13 czy 14 lat to nie jest wiek na farbowanie włosów, jednakowoż. 20 lat temu też nie był, jakoś nie kojarzę farbowania, pasemek czy balejażu w mojej podstawówce, dopiero w szkole średniej, i to też niekoniecznie w pierwszej klasie :P.

Re: Dobry uczeń/zły uczeń

(mat-fiz) natomiast dotąd wspomina z rozrzewnieniem lekcje z tym drugim i jego rysuneczki na tablicy. Miło spotkać w sieci koleżankę ze szkoły. :) -- Koty. Koty są miłe. http://smiles.33b.ru/smile.173870.html http://s20.rimg.info/01fe8cb72a88d3f5ba169167f4508334.gif

Re: Dobry uczeń/zły uczeń

dzieci. > Ale bzdura. W jak najgorszym świetle jest przedstawiona szkoła Józinka i klasa Trolli, z panią Zajęczyk na czele. Poza tym szkoła Pulpecji jest normalna, na maturze wszyscy jej pomagają, a ona nie zdaje na własne życzenie. Szkola Pyzy jest przedstawiona raczej pobieżnie, Pyza sama nie

Re: Kalendarium Gaby i Pyziaka

nigolla napisał(a): > Nie no dobra, znowu się nie zgadza. Kwiat Kalafiora to 77/78 rok i wtedy Gabrys > ia jest w 3 klasie. Czyli maturę zdaje w roku 79. Czyli rodząc Pyzę jest na II > roku, wedle chronologii z KK. A niekoniecznie. Mogla jak jej corka ponad 20 lat pozniej

Re: Kalendarium Gaby i Pyziaka

nie wiem, jak z ta matura. A t > o liceum poligraficzne Anieli, Pyziaka i spółki? Skoro Gabrysia urodziła jako n > iespełna dwudziestolatka to Pyziak, który był dwa roczniki niżej (w KK było nap > isane, że poszedł później do szkoły i jest w pierwszej klasie z Anielą, a Gabry

Re: Zgadzacie się z Pawełkiem w sprawie szkoły?

, jako uczeń 3 klasy gimnajzum A tak na marginesie, to tobie kormoran nie zarzucają przpyadkiem (rodzina, przyjaciele) że jestś zniewieściały bo czytasz MM po 20 stce, bo ja jestem tylko po 15 ale mi zarzucają :]

Re: ŚP Robrojek

przeżyły 20 lat po ślubie? to ma być prawdopodobne i realne? Składam protest!! Moja klasa licealna była tak bardzo zżyta że az 3 małżeństwa są tego efektem w tym moje własne :-))) a liczy już sobie 26 lat skończonych :-))). Jedno co prawda rozpadło się no ale nie z przyczyn romansowych tylko ogólnie

1 2 3 4 5 6