wyszukiwanie zaawansowane
82 wyników w czasie 447 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Zaloze sie z w USA ludzie maja wieksza

bleman napisał: > > Gdzies czytalem(pare lat temu) ze w USA na przestrzeni 10 albo 20 ostatnich lat > wiekszy odsetek ludzi awansowal do wyzszej "klasy" spolecznej niz w kazdym z > krajow UE. A było w tym opracowaniu cos o tym, jak duży procent spadł z klasy

Re: Zaloze sie z w USA ludzie maja wieksza

może wynikać z tego, że w USA te wyższe i niższe klasy są liczniejsze. > Jeśli w Szwecji np. wyższa i niższa klasa to po 5% społeczeństwa, a 90% to > middle class, to i odsetek wskakujących do klasy wyższej nie może być duży. Sweden lowest 10%: 3.7% highest 10%: 20.1% (1992) United

Re: To ze feministkom brak logiki to fakt.

Gość portalu: BD napisał(a): > Niespójność jest tylko między zdaniem a jego zaprzeczeniem - to powinnaś > wiedzieć z lekcji logiki w pierwszej klasy liceum. No ty chyba też to powinieneś wiedzeć. Jeśli piszesz ze nie wolno zabić niewinnego człowieka i jednym tchem że jesteś za

Jak zwykle my polacy

chcemy być najbardziej postepowi w całej UE. A wyszło jak zawsze. nnapatrycja2 napisała: > Polki mają najmniej dzieci w całej Europie. > Na nowoczesną kobietę np. we Francji przypada 2,2 dziecka, podobnie jest z > Irlandkami czy Szwedkami. > W Polsce , podobnie jak w

Re: Polki znowu 20 lat za Europejkami

> Na nowoczesną kobietę np. we Francji przypada 2,2 dziecka, podobnie jest z > Irlandkami czy Szwedkami. nie 2,2 tylko 1,9 > W Polsce , podobnie jak w Rumunii i Bułgarii, kobiety mają najmniej dzieci i > powtarzają , to co krzyczały grupki feministek w Europie ponad 20

Zdjęcia:

Koedukacyjna szkoła dla dziewczynek (początek wątku)

Bylam dzis na zakonczeniu szkoły podstawowej- dla klas szóstych. na tak 25-27 świadectw z czerwonym paskiem, tylko dwóch chłopaków. Czyli tak jak już kiedyś mówiłam - szkola, a w kazdym razie szkoła podstawowa promuje dziewczyny. Dlaczego? Ja sadzę, ze nie tylko z powodu szybszego rozwoju

Re: na złość mamie uszy sobie odmrożę...

Gość portalu: barbinator napisał(a): > partnerska lepiej w dzisiejszych czasach służy zwiększeniu dzietności niż > tradycyjna. widzisz Barbi, jest wręcz odwrotnie. W rodzinach nowoczesnych (mówię o polskiej klasie średniej) popularny jest model 2+1 lub wręcz 2+0. Model 2+ "coś

Re: na złość mamie uszy sobie odmrożę...

widzisz Barbi, jest wręcz odwrotnie. W rodzinach nowoczesnych (mówię o polskiej > > klasie średniej) popularny jest model 2+1 lub wręcz 2+0. Model 2+ "coś więcej > niźli 3" jest bardziej rozpowszechniony gdzie indziej. Gdzie na przykład? > ależ wrecz przeciwnie

Re: Ja się zastanawiam nad czymś innym

rekreativa napisała: > "W praktyce kobieta zawsze jak chciała zajść to zachodziła - miała i > > ma taką praktyczną możliwość." > > Na drugą szalę rzuć te kobiety, które niekoniecznie chciały, a zachodziły, bo n > ie było żadnej choć w 20% skutecznej metody

Re: Walentynki - okazja by przywalić

A dla mnie to mile, taki powrot do przeszlosci.:-) I oczywiscie ze sie spotkam klasa, tak zobaczyc co z nas wyroslo. Smieszne to jest, powspominac, zobaczyc ludzi, z ktorymi sie nie widzialo 20lat. Wcale nie zalezy mi na nowych znajomosciach bo znajomych mam i wiecej na sile nikomu nie trzeba

Re: Lesbian wage premium --->

regularnie czytam Economista. Gornictwo, rybactwo i hutnictwo wyprowadza sie do Azji. Umiem zrobic w domu niemal wszystko. Od 20 lat umiem nawet kosic kosą, bo kosiarki sa dla mięczaków. Zycze malzonce milego szorowania kibla, a tobie - wbijania gwozdzi raz w roku i okazjonalnego quality time z dziecmi

Re: Czyżby upadek teorii gender i całego feminizm

; prawne uwarunkowania polityki Unii Europejskiej z zakresu równych szans kobiet i mężczyzn; nierówności na rynku pracy i sposoby ich przezwyciężania w różnych krajach; polityka międzynarodowa a kategoria gender; kulturowe i społeczne uwarunkowania kształtowania tożsamości jednostki; dywersyfikacja

Re: Szacunek dla kobiet - też ludzi

A mnie "dziewczyna" bardzo przeszkadza, mimo, że czuję się młodo i nie mogę uwierzyć, ze w tym roku bedziemy z moją klasą świętować 20-lecie matury. Po prostu często w tym słowie słychać lekceważenie, a głupie lub zakompleksione kobiety cieszą się, że chyba czas stanął 30 albo co gorsza 40

1 2 3 4 5 6